Zapasy: Trzy brązowe medale dla zapaśników Dalinu Myślenice

Z Międzynarodowego Turnieju im. Ryszarda Dworoka zawodnicy z Myślenic przywieźli trzy brązowe medale. Zdobyli je Maciej Turała, Karol Stachura i Mateusz Panuś

W zawodach uczestniczyło 102 zawodników z rekordowej liczby 24 klubów, a także zapaśnicy z Czech i Słowacji. Dalin Myślenice reprezentowało pięciu zawodników. Byli to: Maciej Turała, Karol Stachura, Piotr Horab, Mateusz Panuś i Jakub Majda.

Brązowy medal wywalczył Maciej Turała, który w finale pokonał Jakuba Osiaka z Kędzierzyna, Karol Stachura pokonując Daniela Tomaszewskiego z Rudy Śląskiej, a Mateusz Panuś wygrał z Aleksem Komandrą z Katowic.

Jakub Majda zajął piąte miejsce, a Piotr Horab ósme.

Kolejne zawody w których wezmą udział zawodnicy z Myślenic odbędą się 16 listopada w Krakowie, gdzie walczyć będą w organizowanym przez Wisłę Ogólnopolskim Turnieju Dzieci i Kadetów im.Wł. Bajorka, a tydzień później w Warszawie w Międzynarodowym Turnieju Młodzików. W grudniu natomiast najtrudniejsze zawody: Mistrzostwa Polski Młodzików w Raciborzu i Międzynarodowy Turniej Barbórkowy w Katowicach.