Kultura

Gracjan Roztocki śpiewa o Myślenicach

Gracjan Roztocki śpiewa o Myślenicach
27 września 2008

Gracjan Roztocki śpiewa o Myślenicach - promuje czy wyśmiewa?

Na portalu youtube.com pojawił się teledysk Gracjana Roztockiego śpiewającego o Myślenicach. Zastanawiamy się, czy utwór promuje, czy wyśmiewa nasze miasto

To ten facet z Internetu – pisała o nim Gazeta Wyborcza. Jak dotąd na Gracjana Roztockiego, bo tak nazywa się 44 latek z Krakowa można było natknąć się w sieci wchodząc na jego blog z aktami.

Później zaczął nagrywać filmy i te zamieszczane na youtube.com każdego dnia zapewniały mu coraz większą popularność. Jego teledyski obejrzało już kilkaset tysięcy ludzi. Fałszujący śpiewak nagrał m.in. utwory o swoich czerwonych stringach, o swoim szalonym życiu i internecie. Jego internetowa sława zapewniła mu m.in. możliwość wystąpienia w reklamie Media Markt.

W ostatnim czasie pojawił się kolejny klip autorstwa Gracjana. Po piosence o Krakowie przyszedł czas na teledysk o… Myślenicach! Gracjan śpiewa w nim m.in. o tym, że „Myślenice, Myślenice mają piękne okolice, wokół góry lasy rzeka i przygoda tutaj czeka”, „Bo to jest miasto superowe, bardzo fajne odlotowe. Tutaj żyje się wspaniale dobry nastrój jest tu stale” oraz o tym, że „po mieście chodzą dziewczyny i robią bardzo wesołe miny, dlatego dobry humor tutaj mamy i do Myślenic zapraszamy” – zresztą posłuchajcie sami.

Gracjan Roztocki - "Myślenice"
GRACJANROZTOCKI/youtube.com



Zdjęcie przedstawia kadr z teledysku Gracjana Roztockiego pt. "Myślenice"


Powiązane tematy

Komentarze (20)

 • Brak zdjęcia
  4 sie 2010

  Poziom jak naszej Wisełki

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  3 paź 2008

  ta nuta mnie rozwala.:D:D:D

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  3 paź 2008

  Żałosne

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  3 paź 2008

  Dla mnie DNO,ani to żadna promocja, a jeśli wyśmiewanie się to raczej z owego Gracjana. Jak można takie "gówienka" publikować. Nie będę się czepiał ubioru czy specyficznego głosu(żeby nie powiedzieć pedalskiego). To może i być śmieszne. Nawet tak głupie że aż śmieszne to nie jest(może oprócz paru sekund).

  To jest po prostu NUDNE - cała "pieśń" zbudowana na podstawie 5 prostackich zdań. No ileż można powtarzać w kółko to samo.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  2 paź 2008

  [quote]draż napisał: [br]hmmm to może na mniejszą zdecydowanie skale jest ale porównałbym z ciotką z Pcimia :) Lepszy rydz niż nic ;P[/quote]Może i to jest promocja,ale do "ciotki z Pcimia" jej bardzo daleko.Dla mnie to wygląda,jakby ten cały Gracjan robił sobie jaja w żywe oczy.A ludzie to biorą za dobrą monetę.

  Odpowiedz

Zobacz więcej