Okolice

Krzeczów: Czołowe zderzenie z cysterną. Kierowca ciężko ranny

Krzeczów: Czołowe zderzenie z cysterną. Kierowca ciężko ranny

Jak się okazało ciężko ranny kierowca osobowego citroena, trafił do szpitala po czołowym zderzeniu z cysterną to wiceburmistrz Wyszkowa 

Do wypadku doszło w środę 8 stycznia około godz. 17:30 w Krzeczowie (gmina Lubień). Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji jadący do Zakopanego citroen z niewiadomych przyczyn podjeżdżając pod wzniesienie, na łuku drogi w prawo, znalazł się nagle na przeciwnym pasie. Chwilę później zderzył się czołowo z jadącą w kierunku Myślenic cysterną. 

Siła uderzenia sprawiła, że samochód osobowy przemieścił się na lewą stronę drogi, gdzie dachował. Prowadzący go mężczyzna doznał podczas wypadku bardzo poważnych, zagrażających życiu obrażeń ciała. Został przetransportowany najpierw do szpitala w Myślenicach, a później do Centrum Urazowego Medycyny Ratunkowej i Katastrof (CUMRiK) Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. 

Miejsce zdarzenia zabezpieczali policjanci KPP Myślenice z różnych ogniw, strażacy zawodowi i ochotnicy. Tego samego dnia dla potrzeb postępowania oględzin pojazdów dokonał biegły sądowy z zakresu rekonstrukcji zdarzeń drogowych. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Zespół Dochodzeniowo-Śledczy Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach.

Jak podaje serwis Tuba Wyszkowa, kierowcą osobowego citroena był wiceburmistrz Wyszkowa Adam Warpas. 

Komentarze (5)

 • 9 sty 2014

  Ile tam już bylo wypadków ? Milion!! Czemu tam coś nie zrobią z tym rondem , z tymi skrzyżowaniami. Wypadek za wypadkiem!!!

  6 20 Odpowiedz
 • Trol Trol 9 sty 2014

  Tak to jest jak się człowiekowi śpieszy i wyprzedza w niedozwolonym miejscu (linia ciągła ) . Ja jadąc w stronę zakopanego zjeżdżając z dwupasmowej czasami się wlekę za autem ciężarowym aż do Skomielnej bo naprawdę nie ma dogodnego miejsca na wyprzedzanie. Trzeba czekać aż wybudują nową drogę:)

  14 7 Odpowiedz
 • 10 sty 2014

  CHCEMY DROGI !!!! INWESTOWAĆ W DROGI TO CEL NR 1

  19 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  10 sty 2014

  typowy krawaciarz nic dodać nic ująć tak własnie jeżdża z mazowieckiego!!!

  4 16 Odpowiedz
 • 10 sty 2014

  Ileż już ludzi zginęło na tej drodze! Do czasu przebudowy na odcinku Myślenice Lubień było to samo. Jak najszybciej trzeba tam pociągnąć dwupasmówkę. Bezdyskusyjnie!!

  13 2 Odpowiedz

Zobacz więcej