Miasto

Kolejny rekord WOŚP w Myślenicach: Zebrano 92 270,63 zł

Kolejny rekord WOŚP w Myślenicach: Zebrano 92 270,63 zł

I znów pobiliśmy rekord! - podał myślenicki sztab WOŚP. Wstępna kwota to 92 270,63 zł. Pieniądze ciągle są liczone

 

Szacowana kwota jaką przekazaliśmy na WOŚP w tym roku to 92 270,63 zł. "I znów pobiliśmy rekord!" - taką informację na oficjalnym kanale na facebooku podał myślenicki sztab. To ponad 10 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegał pod hasłem "Na ratunek", a zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

 W chwili publikacji artykułu na głównym koncie Orkiestry znajdowało się ponad 35 mln zł. Kwota może zmieniać się z każdą godziną, a pieniądze będą liczone jeszcze przez najbliższe kilka dni. Nadal trwają licytacje internetowe na rzecz akcji. Pieniądze wpływać będą przez kilka dni. 

Od rana na płycie myślenickiego Rynku na osoby wspierające WOŚP czekały samochody wojskowe grupy ASG Hunters, rajdowe i quady, którymi można było się przejechać. Podobne było przy ul. Parkowej na Zarabiu. 

W nowym klubie Galalit w ramach Rockowej Orkiestry wystąpiły zespoły: The Bastard , Fame Fatal , 77sins, Opcji Jest Wiele, Lajerkejk. 

W myślenickim sztabie WOŚP licytowano gadżety związane z akcją, a o godz. 20 zbiórkę zakończył happening "Światełko do nieba", czyli pokaz fajerwerków.

 

Swój udział w Wielkiej Orskietrze Świątecznej Pomocy zadeklarowało dwie-trzecie z was (62%), co trzeci nie miał zamiaru przyłączyć się do kwesty (30%), a co dziesiąty nie był zdecydowany.

 

Wsparliście WOŚP poprzez udział lub organizację zbiórki? Podziel się swoim osiągnięciem i prześlij zdjęcia lub relację ze swojego udziału w 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na redakcja@miasto-info.pl lub dodaj je w galerii poniżej.

Powiązane tematy

Komentarze (57)

 • profesor profesor 13 sty 2014

  Gratulacje! Dla tych, którzy postanowili wesprzeć WOŚP, dla wolontariuszy i organizatorów. To nasz wspólny sukces.

  34 12 Odpowiedz
 • 13 sty 2014

  Pizzaro - sprawdź sprawozdanie finansowe fundacji z poprzednich edycji i przekonaj się sam ile pieniążków idzie na Woodstock, ile na organizacje finału... chyba, że jest to dla Ciebie zbyt trudne, ale wtedy proponuję wrócić do szkoły podstawowej lub gimnazjum, tam pomagają w zrozumieniu liczb:)

  Pizzaro, napisałeś:
  "Gdyby ludzie wiedzieli, że część z tej kasy idzie na Woodstock pewnie większość nie wrzucałaby tak chętnie do puszek- szczególnie ludzie starsi ...."

  - chyba Ci ludzie, którzy do kościoła idą, żeby później poplotkować kto, z kim, jak ubrany, jakim samochodem, itp. przyjechał do kościoła, bo gdyby uczestniczyli gorliwie we mszy św. to by wiedzieli o tym:) od lat na kazaniach słyszy się o tym, żeby nie wspomagać WOŚP, tylko dawać na Caritas:)

  21 13 Odpowiedz
 • Def Ibrylator 13 sty 2014

  Pięknie, pięknie, pięknie ! Myślenice co rok udowadniają, że solidarność z drugim człowiekiem jest częścią fundamentu naszej społeczności.

  Przeciwnikom nie życzę nigdy niczego złego, ale jeżeli kiedykolwiek traficie do szpitala, chciałbym, żeby to właśnie sprzęt WOŚP'u uratował Wam życie, i tym samym udowodnił szczytny cel akcji. Może wtedy spojrzycie na wiele spraw bardziej "po katolicku"...

  I do zobaczenia na Woodstock'u !
  Jurek, dzięki !

  Ps. Znalezione na Fronda.pl (sic!) : "wg mnie to kiedyś przed św. Piotrem bardziej będą musieli się tłumaczyć Ci, którzy oczerniali Owsiaka niż on sam"

  24 25 Odpowiedz
 • Robert 13 sty 2014

  Po prostu nie uwierzę, że zwykły, uczciwy człowiek ma coś przeciwko zbiórkom pieniędzy na takie szczytne cele, jak pomoc chorym, słabszym, ubogim, starszym... Po prostu może nie chcę wierzyć, że są tacy pełni jadu ludzie... Żal mi was.

  12 9 Odpowiedz
 • 13 sty 2014

  Śmieszny jesteś masz ochotę to wrzuć nie to idz dalej osobiście dałem oraz pomagałem na rajdowej orkiestrze i myślę że nie zrobiłem zle.

  11 7 Odpowiedz

Zobacz więcej