Puchar Starosty dla siatkarzy Lubieńki Lubień [WIDEO]

Młodzi zawodnicy z Lubieńki Lubień w finale pokonali reprezentację Siatkarskiego Portalu z Krakowa i to do nich trafił puchar

Do Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Myślenickiego zgłosiło się 16 małopolskich drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy. W eliminacjach półfinałowych wzięły udział 4 drużyny, które dzień wcześniej zdobyły najwięcej punktów i uplasowały się na pierwszych miejscach w swoich grupach kwalifikacyjnych.

Trzecie miejsce po zwycięstwie w tie-breaku zajęła drużyna 40-latków z Wiśniowej pokonując drużynę Czop(ka) Myślenice.

W meczu finałowym spotkały się ekipy z Lubnia oraz z Krakowa i po zaciętym boju Puchar Starosty Powiatu Myślenickiego trafił do młodej drużyny „Lubieńka Lubień”. Tytuł wicemistrza zdobyła drużyna „Siatkarski Portal” z Krakowa