Sport

Amatorska Liga Siatkówki: Rozgrywki bez młodych drużyn

Amatorska Liga Siatkówki: Rozgrywki bez młodych drużyn

Zakończyły się zapisy do trzeciej edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Powiatu Myślenickiego. Pomysł na stworzenie młodej ligi nie wypalił. Chętna do gry była tylko jedna załoga  

W tym sezonie, podobnie jak i w poprzednich rozgrywkach weźmie udział dziewięć drużyn. Załoga Szczebla Lubień mająca problem ze skompletowaniem składu została zastąpiona przez drużynę złożoną z byłych zawodników oraz trenerów Ks Dalin, którzy w poprzednich edycjach grali w rożnych zespołach.

Od początku rozgrywek najlepszą drużyną są 40-latki z Wiśniowej, którzy w tym roku również są pretendentem do tytułu.

Rozgrywki ligowe rozpoczynają się w połowie października i potrwają do końca maja, a pełny harmonogram dostępny jest na stronie.

Nie będzie młodych drużyn

Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu, liga miała powiększyć się o drużyny bez ograniczeń wiekowych. - Ze względu na zgłoszenie tylko jednej drużyny, liga nie wystartuje - mówi Sławomir Tracz, jeden z organizatorów.

Zapewnia, że drużyna ta będzie brała udział w sparingach organizowanych przez Ligę i zaprasza również inne drużyny, które z rożnych przyczyn nie zgłosiły się do rozgrywek, aby skontaktowały się poprzez stronę internetową Ligi w celu organizacji meczy towarzyskich.

Powiązane tematy

Komentarze

Zobacz więcej