Okolice

Krzyszkowice: Bazgrali po murze i drzwiach gimnazjum. Wpadli na gorącym uczynku

Krzyszkowice: Bazgrali po murze i drzwiach gimnazjum. Wpadli na gorącym uczynku

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku nastolatków, którzy na murze i drzwiach gimnazjum w Krzyszkowicach umieścili kibicowskie napisy

Nastolatkowie wpadli na gorącym uczynku w sobotę po godz. 22. Kilka minut wcześniej o podejrzanym zachowaniu w okolicach szkoły, policję powiadomił jeden z mieszkańców okolicy. Gdy patrol zjawił się na miejscu, funkcjonariusze zastali tam osiem osób – młodych mężczyzn w wieku 18-20 lat, z których dwaj 19-latkowie z Krzyszkowic, pozostawili na ścianach budynku i drzwiach napisy związane z jednym z klubów piłkarskich. 

Policjanci zabezpieczyli dla potrzeb postępowania farby w sprayu, którymi się posłużyli. Graficiarze trafili do policyjnego aresztu. Dyrektor placówki złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Straty w mieniu wynoszą kilkaset złotych. 

- Obaj zatrzymani zostali już przesłuchani. Usłyszeli zarzut przestępstwa umyślnego uszkodzenia cudzego mienia. Przyznali się do winy. Wyrazili chęć dobrowolnego poddania się karze oraz naprawienia wyrządzonej szkody. Za przypisywany im czyn grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat – mówi Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Komentarze (40)

 • 24 lut 2014

  Pała, pała i jeszcze raz pała, a dopiero potem prokurator

  32 6 Odpowiedz
 • adzygmunt 24 lut 2014

  Jestem za strojami więziennymi i sprzątaniem.
  Żadna cela!!! EWENTUALNIE TYLKO WÓWCZAS KIEDY RODZICE W CAŁOŚCI POKRYJĄ ICH KOSZT POBYTU W MAMRZE!!!!!!
  Minusy na start!!!

  24 6 Odpowiedz
 • 24 lut 2014

  Przez grupke takich ludzi później cała młodzież jest wrzucana do jednego worka o nazwie "dzisiejsza młodzież"

  23 5 Odpowiedz
 • 25 lut 2014

  Powodzianin Ty uważaj co piszesz w Twojej miejscowości może nie ma patologii???A może sam jesteś patologiczny!!!!Nie róbcie z nich znowu kryminalistów!!!!Ktoś z Was tu komentujących jest bez grzechu to niech pierwszy rzuci kamień.

  17 4 Odpowiedz
 • 24 lut 2014

  Krzyszkowice tu nic się nie zmieniło.

  19 8 Odpowiedz

Zobacz więcej

Balkon w stylu boho - praktyczne aranżacje
Lifestyle 0

Balkon w stylu boho - praktyczne aranżacje

Styl boho na balkonie to nie tylko popularna estetyka, ale także sposób na stworzenie przytulnej i relaksującej przestrzeni na świeżym powietrzu. W tym artyku...