Okolice

Sułkowice: Przeżyli ze sobą 50 lat

Sułkowice: Przeżyli ze sobą 50 lat

Odznaczenia od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego z rąk burmistrza za długoletnie pozycie małżeńskie odebrało w tym roku 18 par

Jubilaci otrzymali także kwiaty i upominki. Zebrani w strażnicy mieli także okazję wysłuchać koncertu chóru Gimnazjum w Sułkowicach, prowadzonego przez Aleksandrę Łakomy. Na koniec – wraz z rodzinami zasiedli do stołów, gdzie przygotowany był tort, ciasta oraz napoje.

Odznaczenia odebrali: Zofia i Tadeusz Burdowie, Józefa i Marian Frączkowie – z Krzywaczki, Genowefa i Jan Francuziakowie z Rudnika, Genowefa i Jan Jamrozowie, Janina i Jan Kozikowie, Ludwika i Józef Królowie, Kazimiera i  Mieczysław Krupowie – z Sułkowic, Władysława i Stanisław Łabędziowie z Biertowic, Stefania i Stefan Matułowie z Sułkowic, Krystyna i Stanisław Nędzowie z Rudnika, Maria i Jan Postawowie, Krystyna i Kazimierz Postawowie, Jadwiga i Tadeusz Stokłosowie- z Sułkowic, Władysława i Andrzej Strękowie z Rudnika, Maria i Stanisław Trąbkowie z Sułkowic, Stanisława i Stanisław Turkowie z Biertowic, Władysława i Bronisław Ziemblowie, Zofia i Julian Krzywoniowie – z Sułkowic.

 

Komentarze (2)

  • 13 kwi 2014

    ''Podróżą każda miłość jest'',,,,,Złote Gody to jubileusz niezwykły ,najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju i zdrowia na dalsze lata . Niech Wam zawsze słońce świeci.

    4 Odpowiedz
  • 14 kwi 2014

    Czy po takie odznaczenia trzeba się zgłaszać czy to jest przyznawane "z urzędu" ?

    Odpowiedz

Zobacz więcej

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego
Pcim 0

Pcim. Pożar zakładu lakierniczego

Na miejscu pracowały 22 zastępy straży, łącznie ponad 100 strażaków. Ogień strawił powierzchnię ok. 870 m kw. Pożar udało się opanować, nikt nie odniósł obraż...