Okolice

Dobczyce: Garaż stanął w płomieniach. W środku był samochód

Dobczyce: Garaż stanął w płomieniach. W środku był samochód

W Dobczycach przy ul. Mostowej w płomieniach stanął garaż w którym znajdował się samochód. Strażakom pomagali nasi czytelnicy

Na redakcja@miasto-info.pl otrzymaliśmy zdjęcia i relację jednego ze świadków zdarzenia, który pomagał strażakom w gaszeniu pożaru. Ogień zauważył wczoraj po godz. 17. Jak pisze - garaż stanął w płomieniach, a w środku znajdował się samochód.

- Byłem w pracy w pobliskim supermarkecie, gdy z kolegą usłyszeliśmy syrenę strażacką i zobaczyliśmy przed sobą unoszący się dym. Natychmiast pobiegliśmy z pomocą. Na miejscu zobaczyliśmy płonący garaż wraz z autem będącym w środku, dookoła wielu przechodniów. Gdy przyjechała straż pożarna postanowiliśmy im pomóc. Pożar został skutecznie ugaszony, na miejscu zjawiły sie cztery wozy strażackie m.in. z Dobczyc, Skrzynki i Myślenic - pisze nasz czytelnik. 

Komentarze (2)

  • 24 kwi 2014

    och jakie to romantyczne

    8 34 Odpowiedz
  • Marcin 24 kwi 2014

    naslu jesteś kretyn jak się patrzy. Człowiek założył działalność, pracował, zarabiał na utrzymanie i wszystko stracił. Jak można napisać coś takiego przy takiej tragedii? Obyś nigdy czegoś takiego nie doświadczył.

    33 6 Odpowiedz

Zobacz więcej