Okolice

Stróża: Jarosław Kaczyński spotkał się ze strażakami

Stróża: Jarosław Kaczyński spotkał się ze strażakami

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas swojej wizyty w Małopolsce, spotkał się ze strażakami z Pcimia biorącymi udział w akcji powodziowej w tym regionie

W niedzielę 18 maja lider PiS udał się do Stróży w gminie Pcim, gdzie spotkał się ze strażakami OSP, którzy ostatnimi dniami ratowali lokalną infrastrukturę przed powodzią. Prezesowi PiS towarzyszyli m.in. Jarosław Szlachetka, radny województwa małopolskiego, Daniel Obajtek wójt gminy Pcim oraz Poseł Andrzej Duda.

- Przyjechałem tu podziękować strażakom, którzy ratowali tutejszy most i infrastrukturę. Trzeba pamiętać, że są to ochotnicy, ludzie którzy mają w sobie tą iskrę społeczną, która jest tak bardzo potrzebna – mówił Jarosław Kaczyński. 

Jarosław Kaczyński zaznaczył jednak, że na ręce pcimskich strażaków, składa podziękowania dla wszystkich strażaków w kraju, w dużej części ochotników, którzy w ostatnich dniach ratowali Polskę przed powodzią.

fot. archiwum PiS

Powiązane tematy

Ciągle szacują straty po nawałnicy
Okolice 3

Ciągle szacują straty po nawałnicy

Komisja powiatowa ds. szacowania strat spowodowanych przez klęski żywiołowe podczas wizyty na miejscu oszacowała pierwsze straty. Największe zniszczenia dotyczą dróg, mostów i przepustów

Komentarze (22)

 • Grzegorz 20 maj 2014

  Eh... "Szpieg z Krainy Deszczowców" dotarł nawet i tu.
  Gdyby nie było wyborów to by spokojnie pił kawkę w Warszawie.

  54 23 Odpowiedz
 • Samanta Rigerr 20 maj 2014

  To hańba dla strażaków.....Nie dosyć że powódź to jeszcze jedno nieszczęście ich spotkało.

  46 18 Odpowiedz
 • Artur 20 maj 2014

  Powódź była to i śmieci wypłynęły...

  28 11 Odpowiedz
 • 20 maj 2014

  ale jesteście beznadziejni .......... no bo dla Was tylko Rusek sorry Tusek THE BEST :)

  22 21 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 maj 2014

  Boże, kto tę inormację pisał. Czyżby Jarosław Szlachetka naprędce?. Proszę doprowadzić tekst do porządku ortograficznego, interpunkcyjnego i stylistycznego. tak WAŻNA PERSONA i TAKIE LEKCEWAŻENIE!!!!!

  21 20 Odpowiedz

Zobacz więcej