Zapasy: Chytra, Poradzisz, Panuś zdobyli medale w Katowicach

Krzysztof Chytra, Andrzej Panuś i Adrian Poradzisz w towarzystwie członków orkiestry dętej KWK Giszowiec Katowice

Puchar Śląska dzieci i młodzieży, to kolejne zawody z których wszyscy zawodnicy Dalinu wrócili z medalami

W zawodach uczestniczyli zawodnicy ze śląskich klubów, oraz trójka zawodników KS Dalin pod opieką trenera Ryszarda Szpakiewicza. Byli to: Krzysztof Chytra i Adrian Poradzisz w grupie Dzieci, oraz Andrzej Panuś w grupie Młodzików. To kolejne zawody z których wszyscy nasi zawodnicy wrócili z medalami.

Najlepiej spisał się Andrzej Panuś, który w finale pokonał przez położenie na łopatki Marcina Cyloka z Rudy Śląskiej, nie tracąc wcześniej ani jednego punktu. Adrian Poradzisz zmagał się z koalicją zawodników gospodarzy - Tytanu 92 Katowice. Finałową walkę przegrał z Dawidem Saletnikiem, lecz poprzednią walkę wygrał wysoko na punkty 10:0.

Dużego pecha miał Krzysztof Chytra, któremu podczas wyrównanej walki Kamilem Nowakiem z Rudy Śląskiej odnowiła się kontuzja i został w drugiej rundzie poddany przez trenera. Pomimo tego zajął trzecie miejsce w swojej kategorii wagowej.