Okolice

Borzęta: Wyprzedzał na trzeciego. Z auta została miazga

Borzęta: Wyprzedzał na trzeciego. Z auta została miazga
fot. KPP Myślenice

Podczas ścigania się z innym samochodem, 21-latek na podwójnej ciągłej wyprzedzał na trzeciego. Wjechał prosto pod ciężarówkę

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy w niedzielę, przed godz. 22:00 na Górze Borzęckiej jadący w kierunku Dobczyc młody kierowca, ścigając się z innym samochodem, zaczął wyprzedzać „na trzeciego”. W trakcie wyprzedzania przekroczył podwójną linię ciągłą, stracił panowanie i wjechał w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. 

fot. KPP Myślenice

Z osobowego peugeota, którym kierował pirat drogowy wypadł silnik. Uderzenie spowodowało odrzucenie osobówki na barierę energochłonną, z niej też niewiele zostało. W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/h. 

Sprawca kolizji był trzeźwy. Nie odniósł obrażeń ciała wymagających hospitalizacji. Odebrano mu prawo jazdy.

 

 

 

Komentarze (23)

 • Def Ibrylator 4 cze 2014

  Chętnie był napisał, że idioci w taki sposób sami eliminują się ze społeczeństwa, co dla mnie jest pozytywnym aspektem. Szkoda tylko, że przez nich giną postronni, niewinni ludzie (na szczęście nie tym razem).
  Panie Trzeźwomyślący - ja poszedłbym o krok dalej - pełne cofnięcie prawa jazdy. Zmuszenie go do odbycia kursów raz jeszcze i udział w programie, na którym pokazują zmasakrowane zwłoki i zdjęcia z kostnic ofiar incydentów drogowych. Niech się młody porzyga, zesra, niech dostanie palpitacji serca widząc drastyczne zdjęcia z wypadków. Może taka lekcja będzie wystarczająca dla idiotów. Skupić się na karaniu takich kierowców, a nie przeciętnych użytkowników drogi, którzy zamiast 70 km/h jadą 72 km/h ! Za to niedługo będzie mandat.

  55 2 Odpowiedz
 • 4 cze 2014

  [cytat]Nie odniósł obrażeń ciała wymagających hospitalizacji. Odebrano mu prawo jazdy.[/cytat]
  Z samochodu nic nie zostało a gościowi nic sie nie stalo?? młody ma niesamowite szczęście.
  Przez takich idiotów ja jeszcze przez rok muszę płacić nadwyżkę oc..

  35 2 Odpowiedz
 • 4 cze 2014

  Nie wypisuj takich głupot bo ja akurat to widziałem i taka jest prawda .Ten pirat był od dawna zagrożeniem na drodze miesiąc temu rozwalił już jedno auto ale widać niczego go to nie nauczyło.

  30 3 Odpowiedz
 • 4 cze 2014

  Tiaaaa. wszyscy kłamią.

  http://myslenice.policja.gov.pl/pl

  Tutaj też wszystkie wydarzenia są zmyślonymi bzdurami...
  A my wszyscy naiwni wierzymy policji itd itd.
  A co do "pizd)) w świecie;) to masz rację chyba nią jestem, bo nigdy
  nie przyszło by mi do łepetyny wyprzedzać na podwójnej ciągłej mając przeciw siebie TIRa.
  Ale trza być twardzielem jak ktoś21 . Tylko tacy sie liczą.

  28 4 Odpowiedz
 • 4 cze 2014

  wypadł silnik ???!!! ..... rzadko spotykany incydent w autach nie poskładanych z pięciu ćwiartek. Szkoda, że nie miał gdzie pojeździć, spróbować, zmierzyć się z sobą i innymi, zbliżyć swój stan umysłu do możliwości i umiejętności.....

  23 3 Odpowiedz

Zobacz więcej