Okolice

Zasań: Ciało kobiety leżało przy drodze. Była w ciąży

Zasań: Ciało kobiety leżało przy drodze. Była w ciąży

W Zasani znaleziono ciało 28-latki. Policja ustala okoliczności śmierci. Kobieta była w ciąży

Wciąż czekamy na szczegóły dotyczące tej sprawy o które poprosiliśmy myślenicką policję.

Jako pierwsze, informację o tragedii podało radio RMF FM. Jak informuje rozgłośnia: ciało młodej kobiety leżało na drodze prowadzącej do lasu w miejscowości Zasań niedaleko Myślenic. W nocy z poniedziałku na wtorek mieli się na nie natknąć przypadkowi przechodnie, którzy powiadomili policję. 

Jak podaje RMF FM kobieta mogła zostać zamordowana, ale przyczyny śmierci będą znane po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Kobieta była w ciąży. Sprawa jest w toku.

Więcej szczegółów wkrótce.

Komentarze (28)

 • 2 paź 2014

  W takich sprawach prawo powinno być bezwzględne, Winnego przed sąd rozprawa, i szubienica lub rozstrzelanie. Zero tolerancji dla morderców !

  80 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  2 paź 2014

  Wlaśnie szłam 1 pazdziernika do szkoły jak się dowiedziałam o tym. Tragedia. Zwyrodnialce mają dwie istoty ludzkie na sumieniu. Szkoda, że tak się dzieje, szkoda.. ://

  55 2 Odpowiedz
 • 2 paź 2014

  To nie przypadkowi ludzie ją znaleźli tylko jej matka. Poszła jej rano szukać zaniepokojona że nie wróciła na noc.

  44 7 Odpowiedz
 • 3 paź 2014

  A kto mówi o znęcaniu się? Czy skierowanie człowieka do pracy fizycznej to znęcanie się nad nim? Czy ludzie, którzy pracują w kopalniach, kamieniołomach czy też wykonują równie ciężka pracę też mają twierdzić, że ktoś się nad nimi znęca?

  Ja jestem za tym, aby przestępców kierować właśnie do ciężkich prac zamiast zabijać czy osadzać w więzieniu. Nie może być tak, że skazaniec sobie siedzi w więzieniu, gdzie ma wszelakie wygody (bo tak prawo nakazuje) za podatników pieniądze. Zabicie takiego delikwenta też nie jest dobrym wyjściem. Jakby nie patrzeć, to też byłoby morderstwo. Poza tym, czyż nie większy byłby pożytek z tego delikwenta gdyby wykonał jakieś prace w ramach kary? Moim zdaniem, tak własnie powinno się karać przestępców. Jak trafnie zauważył/a Anonimous "Właśnie wtedy skazany by poczuł swój wymiar winy i może ruszyło by go sumienie."

  24 Odpowiedz
 • 2 paź 2014

  Ale jeżeli byśmy zabijali to w czym bylibyśmy lepsi od tych morderców. Nie w tym rzecz aby zabijać za te zbrodnie, ale też nie jest tak że ja jestem za tym aby mordercy mogli sobie po zabójstwie odpocząć w więzieniu. Przecież bez problemu za takie coś powinni pracować gdzieś na kamieniołomach czy też jakieś inne ciężkie roboty. Właśnie wtedy skazany by poczuł swój wymiar winy i może ruszyło by go sumienie.

  28 16 Odpowiedz

Zobacz więcej