Patronat medialny MiastoInfo


Miasto-info.pl to portal, który każdego miesiąca odwiedza ponad 70 tys. mieszkańców powiatu myślenickiego, to witryna, która doskonale nadaje się do promocji koncertów, wydarzeń kulturalnych, sportowych, imprez masowych oraz innych przedsięwzięć. 

Co zrobić, aby uzyskać patronat medialny?

Podstawowym warunkiem objęcia patronatem medialnym zgłaszanej imprezy jest umieszczenie na materiałach promocyjnych logotypu Miasto-info.pl.

Kolejnym krokiem jest dostarczenie plakatu (format JPG) oraz podstawowych informacji o organizowanym przedsięwzięciu (opis imprezy, lista innych patronatów, informacje o sprzedaży biletów oraz plakat) na adres redakcja@miasto-info.pl. Pozostałe warunki (np. dodatkowe banery, informacja audio/video, konkursy) ustalane są indywidualnie. 

Regulamin przyznawania patronatów: 

1. Organizator zobowiązany jest do przedstawienia planu promocji imprezy oraz pozostałych patronów medialnych.

2. Konieczne do otrzymania patronatu jest umieszczenia logotypu Miasto-info.pl na wszystkich materiałach promocyjnych, w tym szczególnie na plakatach i ulotkach. Logotyp można pobrać stąd (LINK) lub zgłaszając się po niego pisząc na redakcja@miasto-info.pl.

3. Organizator zobowiązuje się do udzielenia dwóch akredytacji na imprezę wskazanym przez redakcję osobom w celu wykonania fotorelacji lub rozmowy z artystami. Jeśli na imprezę nie będą mogli przybyć fotoreporterzy portalu Miasto-info.pl, organizator zobowiązuje się przesłać zdjęcia po zakończeniu imprezy. Wówczas zdjęcia te (plus ewentualny opis, relacja) zostaną opublikowane na stronie głównej w formie artykułu.

4. Miasto-info.pl może odmówić objęcia patronatu medialnego nad imprezą bez podania przyczyny.

5. Miasto-info.pl zastrzega sobie prawo do powieszenia baneru na imprezie.

6. W wyniku naruszenia któregoś z punktu niniejszego regulaminu przez organizatora, portal Miasto-info.pl zastrzega sobie prawo do wycofania się z promocji imprezy.

Logotypy Miasto-info.pl (LINK) 

Patronat Standardowy gwarantuje:

* Wyróżniony wpis o wydarzeniu w Kalendarzu Wydarzeń z możliwością stałej aktualizacji
* Wyróżniony wpis o wydarzeniu na stronie głównej w sekcji Zapowiedzi Wydarzeń
* Zamieszczenie plakatu promującego wydarzenie przy wpisie w Kalendarzu Wydarzeń
* Umieszczenie na stronie głównej w sekcji Kalendarz Wydarzeń wyróżnionego linka (pogrubiona czcionka)
* Umieszczenie na stronie głównej w dziale Kalendarz Wydarzeń plakatu zapowiadającego imprezę (dolna część strony)