Piłka nożna: Dalin ogrywa Podgórze Kraków

Do drużyny dołączyła dwójka zawodników w przeszłości związanych z Dalinem. To Kamil Kamil Mistarz i Jakub Górecki, fot. dalin.myslenice.pl

Rezultatem 3:2 zakończył się pierwszy mecz rundy rewanżowej V ligi. Dalin wygrał z Podgórzem Kraków

W pierwszym meczu Dalin zdobył trzy punkty na wyjeździe w Krakowie. Bramki dla biało-zielonych strzelali: Tomasz Pilch (14 min., 77 min.), Patryk Makusek (67 min.)

W przerwie między rozgrywkami, w drużynie Dalinu zaszło parę zmian. Największą z nich jest nowy trener. To stanowisko zajmuje Robert Czopek. W przeszłości pracował m.in. z drużynami Hutnika, Garbarni oraz Górnika Wieliczka.

W przerwie zimowej ubyło kilku zawodników z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Jeden z podstawowych zawodników - Emil Bałucki, nabawił się poważnej kontuzji, która eliminuje go z gry na dłuższy czas. Do drużyny dołączyła dwójka zawodników w przeszłości związanych z Dalinem. To Kamil Kamil Mistarz i Jakub Górecki

Pierwszy mecz w Myślenicach zostanie rozegrany w sobotę, 2 kwietnia. Dalin podejmie na Stadionie im. Gustawa Grochala zespół Piasta Wołowice.

W okresie od 10 do 24 marca biało -zieloni odbyli około trzydziestu treningów oraz rozegrali osiem sparingów. Rezultaty meczy sparingowych: Dalin Myślenice 3:1 Akademia Progres Kraków, Dalin Myślenice 4:2 Targowianka Targowisko, Dalin Myślenice 2:1 Garbarz Zembrzyce, Dalin Myślenice 5:4 Sosnowianka Stanisław Dolny, Dalin Myślenice 0:7 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska, Dalin Myślenice 1:2 Tempo Białka, Dalin Myślenice 4:0 LKS Rudnik, Dalin Myślenice 7:2 Raba Dobczyce. W meczach sparingowych dalinowcy strzelili 26 goli tracąc 19.