Zapasy: Dwa złote medale dla Dalinu w Międzynarodowym Turnieju Barbórkowym

Myśleniczanie wrócili z dwoma złotymi medalami. Pierwszy wywalczył Jan Mastela w kat. wagowej do 73 kg, a drugi Krzysztof Szpakiewicz w kat. wagowej do 54 kg

135 zawodników z 13 klubów polskich oraz 6 ekip zagranicznych z Czech, Słowacji, Ukrainy oraz Mołdawi walczyło na matach podczas XXIV Międzynarodowego Turnieju Barbórkowego w Katowicach.

Dalin reprezentowało czterech zawodników: w grupie młodzików Antoni Starzec, Adrian Poradzisz i Jan Mastela, a w grupie kadetów Krzysztof Szpakiewicz. Myśleniczanie wrócili z dwoma złotymi medalami. Pierwszy wywalczył Jan Mastela w kat. wagowej do 73 kg, a drugi Krzysztof Szpakiewicz w kat. wagowej do 54 kg.

Pozostali zawodnicy – Adrian Poradzisz i Antoni Starzec zajęli odpowiednio miejsca piąte i jedenaste. Podczas losowania mieli wyjątkowego pecha trafiając na aktualnych medalistów Mistrzostw Polski, a późniejszych złotych medalistów w swoich kategoriach wagowych: Macieja Krupę z Raciborza i Wiktora Powalskiego z Pabianic. Adrian w pierwszej rundzie stracił 6 punktów, lecz w drugiej rundzie nawiązał równorzędną walkę ze swoim przeciwnikiem. Zabrakło czasu na odrobienie strat. Antek przegrał swoją walkę przez przewagę techniczną 8:0.