Tak cieszą się piłkarze z Górnego Przedmieścia. Górki Myślenice zostają w A-klasie

Bez względu na końcową liczbę ekip opuszczających ligę w przyszłym sezonie, wygrana z Lubomirem Wiśniowa 4:2 gwarantuje Górkom Myślenice utrzymanie w A-klasie

W przedostatniej kolejce tego sezonu piłkarze z Górnego Przedmieścia zapewnili sobie utrzymanie w A-klasowych rozgrywkach.

Myśleniczanie w ramach 29. kolejki A-klasy na swoim boisku podejmowali zespół Lubomira Wiśniowa. Starcie zapowiadało się na tyle ciekawie, że podopieczni trenera Wojciecha Czajki sąsiadowali z zespołem z Wiśniowej w tabeli i od dłuższego czasu ekipy zmieniają się na jedenastej lokacie.

Głównym celem piłkarzy Górek w tym sezonie było utrzymanie się w lidze w której debiutują. Mecz miał dodatkowy smaczek, ponieważ w rundzie jesiennej Lubomir wygrał z myśleniczaninami. Ostatecznie to piłkarze z Górnego Przedmieścia okazali się lepsi wygrywając na własnym boisku 4:2.

Tym samym podopieczni trenera Wojciecha Czajki zapewnili sobie jedenastą lokatę i bez względu na decyzje podokręgu o reorganizacji ligi, pewne utrzymanie na następny sezon.

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

Poinformuj o komentarzach