Speed-ball: Zbyszek Bizoń dziękuje za wsparcie jego startu w Mistrzostwach Świata

materiał promocyjny

Zbyszek Bizoń dzięki akcji crowfundingowej zebrał połowę kwoty potrzebnej do wystartowania w Mistrzostwach Świata. Po udanym starcie podczas czempionatu w Kuwejcie, dziękuje za wsparcie

Chciałabym podziękować wszystkim, dzięki którym mogłem stanąć do rywalizacji z elitą światowego speed-balla. To była dla mnie bardzo duża pomoc. Dziękuję za cegiełki na zrzutce, za dobre słowo, za liczne telefony i smsy”. - mówi po powrocie.

Jestem zadowolony szczególnie z wyniku w grze singlowej, gdzie wygrywa się techniką, szybkością i precyzją. Wracam z lekkim niedosytem, bo w sztafecie zdobyliśmy 239 punktów i zabrakło tylko 13 oczek, by pokonać Francuzów w walce o brąz. To jest sport i przyjmuję ten wynik jako motywację do kolejnych zawodów”. – podkreśla

Zbyszek Bizoń wystartował w 30 Mistrzostwach Świata rozegranych pod koniec października w Kuwejcie. Z zawodów wrócił z 4 miejscem w grze singlowej, 4 miejscem w grze deblowej oraz 4 miejscem w sztafecie drużynowej solo relay.

 

Powiązane tematy

Czytaj także

Komentarze

 • mysleniczaninzdziada 05.11.2018 - 7:35
  Trochę utarłeś nosa wszystkim krytykującym zbiorke na wyjazd - gratulacje i powodzenia w przyszlosci
  16 30 Cytuj Zgłoś
 • 05.11.2018 - 18:50
  Należy się cieszyć ze z naszego regionu mamy Zbyszka Bizonia, Krzysia Szpakiewicza , Jaśkowcówną ,Wincenciaka ,którzy rozsławiają Myślenice.
  9 9 Cytuj Zgłoś
 • 05.11.2018 - 19:26
  Rosną chłopaki na orłów okolicy. Gratulacje
  8 9 Cytuj Zgłoś
Poinformuj o komentarzach