Pływanie: Brąz na Zimowych Mistrzostwach Polski dla Magdaleny Bazyl

Podczas Zimowych Mistrzostw Polski w pływaniu juniorów młodszych, Magdalena Bazyl z Myślenic zdobyła brązowy medal na dystansie 200 m stylem klasycznym

Zawody odbyły się w w Gorzowie Wielkopolskim w dniach 13-15 marca. Wzięło w nich udział ok. 400 pływaków z całej Polski. Stowarzyszenie MSP Aquarius było reprezentowane przez Magdalenę Bazyl.

Trzy razy zakwalifikowała się do finału A i zdobyła: brązowy medal na dyst. 200m stylem klasycznym (2;40.87) klasa M-II, piąte miejsce na dyst. 100m stylem klasycznym (1;15.06) oraz szóste na dystansie 50m stylem klasycznym (0;34.61) klasa M-II.

Wyniki zdobyte w Gorzowie zaowocowały powołaniem Magdaleny do reprezentacji Polski juniorów młodszych.