Pływanie: 2 złota i puchar w klasyfikacji FINA dla Natalii Węgrzyn

Natalia Węgrzyn zdobyła dwa złote medale i puchar podczas zawodów w Wadowicach podczas II rundy zawodów pływackich z cyklu Sobota Pływacka

Organizatorem imprezy był MOZP - w zawodach startowało 19 klubów pływackich z Małopolski. Wśród zawodników MSP AQUARIUS najlepiej wypadła Natalia Węgrzyn zdobywając dwa złote medale na dystansach 200 m. stylem dowolnym, 50 m. stylem motylkowym.

Natalia uzyskała również największą liczbę punktów FINA i tytuł Najlepszej Pływaczki Soboty Pływackiej II w kategorii 11-latków.

W kategorii 13 latków sztafeta 4x50 m. zmiennym w składzie : Agnieszka Szostak, Karolina Wcisło. Nikoletta Kopp, Natalia Węgrzyn zdobyła brązowy medal.

Pozycje uzyskane przez myślenickich pływaków: kategoria 13 lat : Nikoletta Kopp 400 m. stylem dowolnym - 9, 100 m. stylem grzbietowym - 9; Agnieszka Szostak 400 m stylem dowolnym - 10, 100 m stylem klasycznym - 7, 100 m stylem motylkowym - 4; Karolina Wcisło 100 m stylem dowolnym - 6, 400 m stylem dowolnym - 11. Kategoria 12 lat: Marek Starowicz 400 m stylem dowolnym - 16, 100 m stylem grzbietowym - 9, 200 m stylem zmiennym - 9; kategoria 11 lat: Zając Karolina 200 m stylem dowolnym - 12, 50 m stylem motylkowym - 9.