Pływanie: Natalia Węgrzyn druga w Polsce w Wieloboju Pływackim

Natalia Węgrzyn pływająca w barwach MSP Aquarius zajęła drugie miejsce podczas Ogólnopolskiego Drużynowego Wieloboju Pływackiego dzieci 10-11 lat

Zawody odbyły się w ostatni majowy weekend w 16 województwach. Reprezentantka Myślenic, 11 letnia Natalia Węgrzyn przygotowana przez trenerkę Małgorzatę Strąg
okazała się bezkonkurencyjna w Małopolsce; zdobyła cztery złote medale na dystansach 50m stylem motylkowym (35.12), 100m dowolnym (1:07.76), 200m dowolnym (2:32.37), 200m zmiennym (2:52.51).

W zestawieniu ogólnopolskim (suma punktów FINA za cztery starty - 1524) Natalia zajęła II miejsce w Polsce dając się wyprzedzić tylko zawodniczce UKS Delfin Piotrków Trybunalski Marii Wojciechowskiej.