Piłka nożna III liga: Mecz podwyższonego ryzyka. Dalin - Hutnik 1:3 [WIDEO]

Spotkanie Dalinu z krakowską drużyną policjanci potraktowali jak mecz podwyższonego ryzyka. Atmosfera na trybunach była spokojna. Wygrał Hutnik

Na mecz do Myślenic przyjechało 100 kibiców Hutnika, fot. KPP Myślenice

Do przerwy było 0:0, ale wynik był sprawą otwartą do ostatniej minuty spotkania. W 82 min otworzył go Świątek strzelając dla Hutnika pierwszą bramkę. Kolejną dołożył 3 min później, a po nim w 89 min strzelił Stanek. Wynik ustalił Papież strzelając w dodatkowym czasie gry bramkę dla Dalinu. Mecz zakończył się wynikiem 1:3.

Po przegranej z Hutnikiem pracę stracił trener Marcin Gędłek

W trakcie spotkania w gotowości było ponad trzydziestu funkcjonariuszy z Myślenic i Dobczyc. Mecz oglądało z trybun 170 osób w tym 100 kibiców Hutnika. - Dowódcy policyjnej akcji nie odnotowali żadnych ekscesów, nie było konieczności przeprowadzenia policyjnych interwencji. Mecz w Myślenicach przebiegł spokojnie. Żaden incydent nie wydarzył się także w drodze kibiców na stadion i podczas ich powrotów - informuje Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.