Miasto

Kiedy wystawić śmieci? Sprawdź termin ich odbioru w Twojej okolicy

Kiedy wystawić śmieci? Sprawdź termin ich odbioru w Twojej okolicy

Sprawdź w które dni odbierane będą śmieci w Twojej okolicy

 

Na stronie RPKG Myślenice pojawiła się interaktywna mapa oraz harmonogram odbioru odpadów do marca 2015 roku. Mapa dotyczy zarówno poszczególnych dzielnic Myślenic jak i miejscowości gminy Myślenice. 

 

 

Terminy odbioru śmieci dla domów do końca marca 2015 roku:

 

 

Terminy odbioru śmieci dla budynków wielolokalowych do końca marca 2015:

 

Powiązane tematy

Waszym zdaniem: Reklamy w centrum szpecą miasto
Miasto 33

Waszym zdaniem: Reklamy w centrum szpecą miasto

Niewiele ponad miesiąc czasu zostało przedsiębiorcom z centrum na dostosowanie swoich reklam do zapisów prawnych. Zdecydowana większość z was twierdzi, że reklamy w Myślenicach szpecą miasto

Komentarze

 • 20 sty 2015

  Raz w miesiącu żółte worki to kpina ! Jak przy trzech czy czterech osobach starczą trzy żółte wory na miesiąc - szczególnie w miesiącach ze świętami ?

  46 3 Odpowiedz
 • 20 sty 2015

  pilnujcie worków bo chodzi taki jeden menel i tylko czyha żeby ukraść !!!! ten sam co kratki od odpływów do rynien powyrywał na Reja ja się dziwie że policja nic z Tym nie zrobiła !!!! po co ten monitoring ??

  15 3 Odpowiedz
  • 20 sty 2015

   Słyszałem już o znikających workach, ale tak się zastanawiam po co to jemu? Na początku były chyba po 5zł, ale teraz nie wiem jak jest, co zrobił sobie z tego "biznes" :D
   U nas jak tylko przyjadą to zabiera się worki do domu, akurat zawsze ktoś jest.
   Jedna rzecz - zauważyłem u mnie, że jak przykładowo mam wystawione 3-4 żółte worki i jeden zielony to wracają ten jeden zielony na szkło, ale żólte to rzucą 1-2 max. Ja wiem, że ta praca może nie jest wymarzoną posadą, ale zauważylem, że robią to jakby ich ktoś poganiał, jakby na czas mieli mierzone do pobicia rekordu - i potem rzucą tym worem byle jechać dalej.
   Piszę o tym, bo chcę zweryfikować jak jest u innych - słyszałem, że tyle worków pełnych ile jest do odebrania/wzięcia to tyle samo ma się dostać na dalszą segregację. Jak to jest u Was.

   16 1 Odpowiedz
 • 20 sty 2015

  u nas dają tyle worków ile trzeba tzn 3 za 3 przykładowo .... ja ostatnio przyłapałam drania i go pogoniłam ..... :)

  9 1 Odpowiedz
 • 20 sty 2015

  Dają maksymalnie 3 worki ! Jak wystawisz 5 dostaniesz 3. Najlepsze jak sąsiad obok twoich trzech położy swoje dwa - dostaniecie trzy do podziału bo dla rozdającego worki to nie do pojęcia a ma prikaz ,że max to 3 ! Burdel Panie !

  24 2 Odpowiedz
 • 20 sty 2015

  Kpina z ludzi. Na rodzinę do 6 osób należą się 3 żółte worki. Płacąc 6 razy więcej mam tyle worków co 1 osoba i równie rzadko wywóz. Śmieci odbierane 1 raz w miesiącu to żart. Przed wyborami w urzędzie mówili że po nowym roku będzie zmiana w tym zakresie, ale władza została a z nią został totalny b... Sprawa dla telewizji. Wnoszę o odszkodowanie za zaniżanie wartości gruntów - na każdej posesji jest małe składowisko odpadów a na to chyba powinna być zgoda. Może niech radni zajmą się w trybie pilnym śmierdząca uchwałą bo co wieczór czuć czym ludzie palą w piecach.

  20 3 Odpowiedz
 • ilona muniak 21 sty 2015

  No, jest problem ze śmieciami.Ograniczona ilość worków,wywożenie raz w miesiącu śmieci niesegregowanych itd.Masz dużo popiołu-kup sobie dodatkowy pojemnik i płać.W ościennych gminach nie mają tego problemu.Ale mamy nowych radnych i im trzeba zgłaszać problem śmieciowy,bowiem oni będą ustalać nowe zasady.

  4 Odpowiedz
 • 21 sty 2015

  u mnie a nie mieszkam w Myślenicach wywożą śmieci 2 razy w miesiącu z tym że raz selektywne + normalne a za 2 tyg normalne , za worki nie płacę idę do gminy jak potrzebuję to dostaję nawet całą rolkę ... wymiana worków zawsze dostaję się tyle ile się wyłożyło ......

  3 Odpowiedz
 • Samanta Rigerr 21 sty 2015

  Moja rodzina, jak również sąsiedzi oddajemy tylko śmieci.Plastik ,szkło,makulaturę,złom potrafimy sobie sami sprzedać ,a nie dawać innym żeby sobie sprzedali ,na dodatek jeszcze im za to płacić...Nie zarobi się na tym żadnych kokosów ,ale to wbrew mojej logice, dać coś komu do sprzedaży i jeszcze mu do tego dopłacić...
  To tak jakbym poszła do sklepu wzięła chleb ,a kasjerka dała by mi za to że go wzięłam 3 zł....

  6 1 Odpowiedz
 • 22 sty 2015

  Za każdy dodatkowy worek się płaci (nie dają dowoli) o ile pamiętam to 2 złote. A jak do przetargu stanęła firma która chciała dopłacać za odbiór śmieci to okazało się że przetarg publiczny nie przewiduje oferty ujemnej. W Myślenicach częstotliwość wywożenia śmieci jak widać na harmonogramach jest 1 raz w miesiącu niezależnie czy to segregowane czy nie. Tylko na osiedlu robią to częściej za te same pieniądze.

  11 Odpowiedz
 • 27 lut 2015

  Najbardziej dyskryminowane są duże rodziny. Płaci się od osoby, przydział jest taki sam jak dla samotnej osoby.

  2 Odpowiedz

Zobacz więcej