Miasto

Kiedy wystawić śmieci? Sprawdź termin ich odbioru w Twojej okolicy

Kiedy wystawić śmieci? Sprawdź termin ich odbioru w Twojej okolicy

Sprawdź w które dni odbierane będą śmieci w Twojej okolicy

 

Na stronie RPKG Myślenice pojawiła się interaktywna mapa oraz harmonogram odbioru odpadów do marca 2015 roku. Mapa dotyczy zarówno poszczególnych dzielnic Myślenic jak i miejscowości gminy Myślenice. 

 

 

Terminy odbioru śmieci dla domów do końca marca 2015 roku:

 

 

Terminy odbioru śmieci dla budynków wielolokalowych do końca marca 2015:

 

Powiązane tematy

Waszym zdaniem: Reklamy w centrum szpecą miasto
Miasto 33

Waszym zdaniem: Reklamy w centrum szpecą miasto

Niewiele ponad miesiąc czasu zostało przedsiębiorcom z centrum na dostosowanie swoich reklam do zapisów prawnych. Zdecydowana większość z was twierdzi, że reklamy w Myślenicach szpecą miasto

Komentarze (11)

 • 20 sty 2015

  Raz w miesiącu żółte worki to kpina ! Jak przy trzech czy czterech osobach starczą trzy żółte wory na miesiąc - szczególnie w miesiącach ze świętami ?

  46 3 Odpowiedz
 • 20 sty 2015

  Dają maksymalnie 3 worki ! Jak wystawisz 5 dostaniesz 3. Najlepsze jak sąsiad obok twoich trzech położy swoje dwa - dostaniecie trzy do podziału bo dla rozdającego worki to nie do pojęcia a ma prikaz ,że max to 3 ! Burdel Panie !

  24 2 Odpowiedz
 • 20 sty 2015

  Kpina z ludzi. Na rodzinę do 6 osób należą się 3 żółte worki. Płacąc 6 razy więcej mam tyle worków co 1 osoba i równie rzadko wywóz. Śmieci odbierane 1 raz w miesiącu to żart. Przed wyborami w urzędzie mówili że po nowym roku będzie zmiana w tym zakresie, ale władza została a z nią został totalny b... Sprawa dla telewizji. Wnoszę o odszkodowanie za zaniżanie wartości gruntów - na każdej posesji jest małe składowisko odpadów a na to chyba powinna być zgoda. Może niech radni zajmą się w trybie pilnym śmierdząca uchwałą bo co wieczór czuć czym ludzie palą w piecach.

  20 3 Odpowiedz
 • 20 sty 2015

  Słyszałem już o znikających workach, ale tak się zastanawiam po co to jemu? Na początku były chyba po 5zł, ale teraz nie wiem jak jest, co zrobił sobie z tego "biznes" :D
  U nas jak tylko przyjadą to zabiera się worki do domu, akurat zawsze ktoś jest.
  Jedna rzecz - zauważyłem u mnie, że jak przykładowo mam wystawione 3-4 żółte worki i jeden zielony to wracają ten jeden zielony na szkło, ale żólte to rzucą 1-2 max. Ja wiem, że ta praca może nie jest wymarzoną posadą, ale zauważylem, że robią to jakby ich ktoś poganiał, jakby na czas mieli mierzone do pobicia rekordu - i potem rzucą tym worem byle jechać dalej.
  Piszę o tym, bo chcę zweryfikować jak jest u innych - słyszałem, że tyle worków pełnych ile jest do odebrania/wzięcia to tyle samo ma się dostać na dalszą segregację. Jak to jest u Was.

  16 1 Odpowiedz
 • 20 sty 2015

  pilnujcie worków bo chodzi taki jeden menel i tylko czyha żeby ukraść !!!! ten sam co kratki od odpływów do rynien powyrywał na Reja ja się dziwie że policja nic z Tym nie zrobiła !!!! po co ten monitoring ??

  15 3 Odpowiedz

Zobacz więcej