Kultura

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015?

Kto powinien wystąpić podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015?

Do końca stycznia można typować artystów, którzy wystąpią podczas Myślenickiego Festiwalu Lata 2015

Ankiety zorganizował Urząd Miasta o Gminy Myślenice. Swój głos można oddać na specjalnie przygotowanej stronie, pobierając ankietę ze strony lub wypełniając ją osobiście w UMiG (Wydział Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji, pok. Nr 12, I p.)

Tegoroczny Myślenicki Festiwal Lata odbędzie się w dniach 8 i 9 sierpnia. Wśród proponowanych przez organizatorów artystów na sobotni koncert znaleźli się: Agnieszka Chylińska, Coma, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Indios Bravos, Kamil Bednarek, Kult, Lady Pank, Strachy na Lachy, Sylwia Grzeszczak, natomiast na niedzielny: Bracia, Dawid Podsiadło, Future Folk, Halina Mlynkowa, Krzysztof Krawczyk, Pectus, T. Love, Zakopower, Zbigniew Wodecki. 

Ankiety przewidują również podanie własnych propozycji. Głosy oddawać można oddawać do 30 stycznia 2015 r.

W naszych sondażach możecie wskazywać zespoły, które według Was powinny wystąpić na myślenickiej scenie (głosowanie ma jedynie charakter informacyjny)

 

Powiązane tematy

Komentarze (45)

 • 22 sty 2015

  A może by tak w końcu dać szanse zespołom z naszego powiatu (jeden dzień), a zaoszczędzone w ten dzień pieniądze (małe zespołu nie biorą dużo za koncert) przeznaczyć na lepszą (może) zagraniczną gwiazdę na dzień kolejny.
  W końcu to MYŚLENICKI Festiwal Lata
  A w MYŚLENICACH zespołów nie brakuje lecz miejsca do grania.

  Ale to tylko taki mój pomysł, który nigdy się nie ziści...

  67 14 Odpowiedz
 • Myślenicki 22 sty 2015

  A może TSA . Ostatnio byli w Myślenicach w 1982 roku. Kto był wtedy na koncercie na pewno nie zapomni do końca życia . Orginalny pierwszy skład , zero lipy na koncertach czysta energia , wiem co mówię bo jestem na każdym ich koncercie gdy są w Krakowie . Jeśli chodzi o proponowane zespoły to COMA ponad wszystko

  45 10 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 sty 2015

  Tylko nie Kamil Bednarek!

  49 21 Odpowiedz
 • 22 sty 2015

  precz z bednarkiem

  42 17 Odpowiedz
 • 22 sty 2015

  Enej Srenej. Enej juz był w Myślenicach. Dajcie jakies rockowe brzmienia!

  53 40 Odpowiedz

Zobacz więcej

Muzeum Niepodległości otwarte nocą
Kultura 0

Muzeum Niepodległości otwarte nocą

Noc Muzeów to okres w którym placówki otwarte są do późnych godzin nocnych. Co w tym roku mieszkańcom zaoferowało Muzuem Niepodległości?   Obchody Nocy Muze...