Kultura

Myślenicki Festiwal Lata 2015: Zagra Agnieszka Chylińska i Pectus

Myślenicki Festiwal Lata 2015: Zagra Agnieszka Chylińska i Pectus

W sobotę na scenie wystąpi Agnieszka Chylińska, natomiast w niedzielę zespół Pectus. Zmienił się termin festiwalu

Myślenicki Festiwal Lata odbędzie się w dniach 8-9 sierpnia, a nie jak w poprzednich latach; w ostatni weekend lipca. Głównymi gwiazdami sceny, która znajdzie się na Zarabiu będzie Agnieszka Chylińska, która wystąpi w sobotę oraz zespół Pectus – niedzielna gwiazda – czytamy na stronie organizatora którym jest UMiG Myślenice.

 

W styczniu organizatorzy przeprowadzili plebiscyt w którym można było oddawać głosy na artystów jacy mogliby wystąpić na myślenickiej scenie. Pierwszą trójkę na sobotni wieczór tworzył zespół Coma, Agnieszka Chylińska i Kamil Bednarek. Natomiast w niedzielę najbardziej pożądany był T.Love, Zakopower i Pectus.

- Kamil Bednarek podobnie jak Coma niestety nie dysponują wolnym terminem, w czasie gdy odbywa się Myślenicki Festiwal Lata. Koncert Zakopower czy T. Love znacznie przewyższa nasze obecne możliwości finansowe – w lutym mówili organizatorzy.

Myślenicki Festiwal Lata odbędzie się na plaży trawiastej na Zarabiu w dniach 8-9 sierpnia. Koncertom głównych gwiazd towarzyszyć będą występy lokalnych wykonawców, śpiewu, tańców oraz zabaw i teatru dla najmłodszych. W piątek odbędą się Kulturalne Dni Myślenic.

Sobotnia gwiazda Myślenickiego Festiwalu Lata: Agnieszka Chylińska

Niedzielna gwiazda Myślenickiego Festiwalu Lata: Pectus


Powiązane tematy

Komentarze (19)

 • OKOKI 22 maj 2015

  Proponuję żeby każdy przyszedł ze swoim tel .komórkowym i słuchawkami i słuchał sobie sam to co lubi, a miasto zaoszczędzi kilkadziesiąt tysięcy złotych.

  34 4 Odpowiedz
 • 22 maj 2015

  Chylińska z repertuarem disco polo i pectus z discogej, jednym słowem suuuuper, znowu trzeba będzie siedzieć w domu

  38 21 Odpowiedz
 • OKOKI 23 maj 2015

  Kukiz nie ma czasu na koncerty zajęty jest zwalczaniem Platfusa Obywatelskiego i Komorowskiego.

  18 5 Odpowiedz
 • M G 23 maj 2015

  I jeszcze po flaszce do kieszeni coby szczochów z plastiku nie pić ;-)

  18 3 Odpowiedz
 • 23 maj 2015

  Chylińską to ja szanowałem ale za czasów O.N.A i jeśli byłby taki repertuar to jestem jak najbardziej na tak. Niestety kasa i media zmieniają artystę..

  18 3 Odpowiedz

Zobacz więcej