Kultura

Spotkania z Folklorem od kuchni: Pracuje przy nich ponad 100 wolontariuszy [WIDEO]

Spotkania z Folklorem od kuchni: Pracuje przy nich ponad 100 wolontariuszy [WIDEO]

Festiwal nie mógłby się odbyć gdyby nie praca kilkuset bezinteresownie zaangażowanych osób 

W czwartek 2 lipca rusa II edycja Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem Między podczas których Małopolska po raz drugi, stanie się polską stolicą folkloru, a Myślenice jego centrum. Nie byłoby to możliwe gdyby nie praca ponad 100 wolontariuszy wspierającej imprezę. 

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • Samanta Rigerr 1 lip 2015

  Ciekawe czy organizatorzy też pracują za friko, bo mnie się wydaję że raczej dostają za swoją pracę grubą kasę i tylko młodociani wolontariusze są wykorzystywani.

  10 9 Odpowiedz
 • 1 lip 2015

  za komuny to się nazywało CZYN SPOŁECZNY

  6 2 Odpowiedz
 • Myślenickie Towarzystwo Kultury 2 lip 2015

  Wszystkie osoby zaangażowane do organizacji przedsięwzięcia pracują jako Wolontariusze - łącznie z komitetem organizacyjnym. Tak było rok temu, tak jest u teraz - tak będzie za rok.

  12 2 Odpowiedz
 • 2 lip 2015

  "Najsamwpierw" chciałbym napisać że same wypowiedzi to niezły folklor. Co do wolontariatu, co Was drażni że młodzież chce sie do czegoś przydać? Chyba nie słuchaliście jak opowiadali o swoich wrażeniach z zeszłego roku? Przynajmiej nie siedzą z flaszeczką w parku na zarabiu...

  13 3 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024
Kultura 0

Myślenice. Festiwal Jazz Nad Rabą 2024

Szósta edycja Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Jazz nad Rabą” to pochodów w stylu nowoorleańskim oraz koncerty   Festiwal Jazzu rozpoczął się poc...