Miasto

W Myślenicach powstanie centrum odnowy biologicznej

W Myślenicach powstanie centrum odnowy biologicznej

Na ternie krytego basenu „Aquarius” przy ul. Ogrodowej powstanie Centrum Odnowy Biologicznej

Centrum odnowy biologicznej budowane jest głównie z myślą o sportowcach, ale będą mogli z niego korzystać również klienci indywidualni. Obecnie trwa przetarg, który ma wyłonić wykonawcę. Koniec prac przewidziano jeszcze w 2015 roku.

Do tej pory na terenie krytej pływalni znajdowała się sauna fińska, która mieściła 6 osób. Po przebudowie, centrum będzie mogło pomieścić do 15 osób na raz. Całość będzie obejmować powierzchnię 60 m.kw. 

Budowa kompleksu kosztować będzie ok. 240 tys. zł. Połowę tej kwoty Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu pozyskał z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Drugą połowę pokryje gmina Myślenice.

Powiązane tematy

Komentarze (4)

 • ania 14 wrz 2015

  hahaha, ja też mam w domu centrum odnowy biologicznej, w pusty kąt w łazience wstawiłam wannę. Koszt przedsięwzięcia 2600 zł, przetargu nie było.

  20 8 Odpowiedz
 • Robert 14 wrz 2015

  Lepiej dofinansować pomnik papieża w rynku, a za resztę św Franciszka na Jazzie na Zarabiu... Może zostanie jeszcze na św Józefa w okolicy tartaku.

  5 8 Odpowiedz
 • 14 wrz 2015

  Będzie się "dzialo". Piętnaście osób to już niezła orgia...

  13 1 Odpowiedz
 • 16 wrz 2015

  Mogli by dodać jakas zjeżdzalnię dla dzieciaków na basenie :-) tak przy okazji :-)

  13 Odpowiedz

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...