Miasto

Koniec remontu basenu. Od 8 grudnia ponownie otwarty

Koniec remontu basenu. Od 8 grudnia ponownie otwarty

Dobiegł końca remont krytego basenu w Myślenicach. Od dzisiaj można ponownie z niego korzystać, a ceny spadają o 20%

Basen sportowy (duży) zostanie otwarty w poniedziałek 8 grudnia, natomiast basen rekreacyjny (mały) w terminie późniejszym "w związku z procesami technologicznymi koniecznymi do jego, które wymagają czasu " - na stronie internetowej pływalni informuje kierownictwo obiektu. W tym czasie bilety będą tańsze o 20%.

W ramach remontu wymieniona została m.in. centrala wentylacyjna i grzejniki w hali basenowej, wymienniki ciepła i okna. Remont przeszłą część dachu, stolarka okienna oraz szatnia. Wymienione zostały płytki i część posadzek, a w basenach uzupełnione zostały fugi. Obiekt został wyposażony w system zabezpieczający natryski przed bakterią Legionella wywołującą choroby układu oddechowego i zapalenie płuc. 

Ministerstwo Sportu i Turystyki przyznało na ten cel 780 tys. zł, natomiast reszta pieniędzy pochodziła z kasy gminy Myślenice. Łączna kwota remontu wyniosła 1,5 mln zł. Kryta pływalnia w Myślenicach powstała 12 lat temu.

 

W jednym z naszych sondaży większość z was (42%) wskazuje kryty basen w Myślenicach jako najlepsze miejsce do pływania.

 

Powiązane tematy

Komentarze (6)

 • 8 gru 2014

  Wszystko fajnie tylko niech wkoncu przestana utrudniac zycie ze slipami i czepkami.

  25 11 Odpowiedz
 • 10 gru 2014

  No tak negliż i włochy po pasy. Wybacz czepek i slipki to minimum cywilizacji.

  4 1 Odpowiedz
 • 12 gru 2014

  Mnie tam czepek i slipki nie przeszkadzają, gorzej jest z dostępnością, czasem ciężko jest znaleźć tor na którym byłoby mniej niż 4 osoby. Wiem, że nie mogę mieć całego toru dla siebie i to w sumie dla Aquariusa dobrze, że jest duża frekwencja ale czasem fajnie jest popływać w spokoju.

  3 Odpowiedz
 • 14 gru 2014

  czy ten mały basen dla dzieci jest już otwarty? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji.

  1 Odpowiedz
  • mysleniczaninzdziada 14 gru 2014

   ech...

   "basen sportowy (duży) zostanie otwarty w poniedziałek 8 grudnia, natomiast basen rekreacyjny (mały) w terminie późniejszym"

   1 Odpowiedz

Zobacz więcej

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat
Myślenice 0

OSP Myślenice Śródmieście ma już 150 lat

Strażacy z OSP Myślenie Śródmieście od 150 lat służą mieszkańcom Myślenic. Jubileusz był okazją do przekazania nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego i wręcze...