Okolice

Makabra w Stróży. Razem z kolegą skatował żonę

Makabra w Stróży. Razem z kolegą skatował żonę

W Prokuraturze Rejonowej w Myślenicach prowadzone jest postępowanie przeciwko Pawłowi W. i Mariuszowi K. podejrzanych o to, że usiłowali zabić żonę jednego z nich

Noc z piątku na sobotę była makabryczna. Najpierw 43-latek razem ze swoim kolegą - Mariuszem K. (29 lat), podczas awantury w Krakowie próbowali ugodzić nożem brata kobiety. Po tym gdy uciekł, zdążył powiadomić siostrę o zajściu. Ta zadzwoniła na policję.

Kiedy napastnicy pojawili się w jej domu w Stróży, były tam również dzieci w wieku 9 miesięcy i 2 lat.

- Wyrywali jej włosy, bili, kopali po głowie, twarzy, nogach, brzuchu, cięli nożem. Zmasakrowali ją... leży na intensywnej terapii, sparaliżowana. Ma uszkodzony kręgosłup, jest w bardzo ciężkim stanie – na łamach Gazety Krakowskiej relacjonuje brat poszkodowanej.

W międzyczasie na miejscu pojawili się policjanci. Jeden z napastników próbował zaatakować nożem interweniującego funkcjonariusza. Powstrzymał go widok przeładowanego pistoletu.

W niedzielę sąd zdecydował, że mężczyźni trafią na trzy miesiące do aresztu. Usłyszeli też zarzuty. Podejrzani są o próbę zabójstwa poprzez bicie kobiety pięściami po całym ciele, kopanie po głowie, twarzy, nogach i innych częściach ciała, zadawanie ciosów nożem powodując u niej obrażenia głowy, kręgosłupa i inne obrażenia, które spowodowały chorobę realnie zagrażającą życiu – informuje Prokuratura Rejonowa. Mężczyźni odpowiedzą też za napaść na brata pokrzywdzonej kobiety.

Pawłowi W. i Mariuszowi K. może grozić nawet dożywocie. Podejrzani nie przyznali się do popełnienia zarzucanych im czynów i odmówili złożenia wyjaśnień.

Powiązane tematy

Komentarze (41)

 • 15 mar 2016

  POWINNO SIE ELIMINOWAĆ TAKICH ZWYRODNIALCÓW W TRYBIE PRIORYRETOWYM!!!

  216 6 Odpowiedz
 • OKOKI 15 mar 2016

  Znając jakie jest prawo w Euro-kołchodzie to dostaną być może 3 lata. A powinni ich tak dojechać żeby jeden z drugim zapomniał jak się nazywa.To chwasty.

  151 7 Odpowiedz
 • ania 16 mar 2016

  Myślę, że wstępną karą za takie okrucieństwo powinien być bojkot przychodni i sklepów tego pana.
  Pokażmy, że nie godzimy się na to by tacy zwyrodnialcy funkcjonowali w naszym społeczeństwie.
  Resztą niech zajmie się prokurator.

  103 7 Odpowiedz
 • 15 mar 2016

  Kara śmierci powinna zostać w Polsce przywrócona.

  79 5 Odpowiedz
 • 15 mar 2016

  Kilka miesięcy temu był wątek na forum o biznesmenie z myślenic który pobił chłopaka , podczas ataku był w takiej furii że nic do niego nie docierało. CiEKAWE JAKI WYROK ZA TO DOSTAŁ ?- niesamowita agresja wśród "biznesmenów" żyją w przekonaniu, że kto bogatemu zabroni. Dziwię się tylko ludziom którzy stoją na straży prawa że ulegają argumentom i godzą się na zamiatanie sprawy pod dywan. Chylę czoła tym którzy mają odwagę powiedzieć "nie" . Szacunek dla mediów , które mają odwagę nagłaśniać takie sprawy tym samym nas ostrzegając możemy później wybrać czy nabijać takim portfele....

  58 4 Odpowiedz

Zobacz więcej