Miasto

Myślenice: Była krowa w "maluchu" i w seicento. Dzisiaj KMY to BMW za 500+

Myślenice: Była krowa w "maluchu" i w seicento. Dzisiaj KMY to BMW za 500+

Na przestrzeni ostatnich lat zdarza się tak, że samochód z rejestracją KMY staje się hitem sieci. Najpierw był to maluch przewożący krowę, następnie seicento, a teraz jest to... BMW z naklejką „sfinansowano z 500+”

Kilka lat temu domeną mieszkańców powiatu myślenickiego stawał się transport bydła samochodami osobowymi. W 2007 roku w sieci pojawiło się sławne już zdjęcie krowy przewożonej fiatem 126p.

Zdjęcie zrobione w 2007 roku na światłach przy ul. Słowackiego, jeszcze przed budową estakady na zakopiance. Publikowane było na łamach większości satyrycznych witryn internetowych.

W 2013 roku w sieci pojawił się film, na którym krowa przewożona była… fiatem seicento i ponownie przez mieszkańca naszego regionu.

Od wczoraj naszą skrzynkę (redakcja@miasto-info.pl) zalewacie zdjęciami BMW z rejestracją KMY i naklejką „sfinansowano z 500+”. Zdjęcie powielają portale satyryczne i te związane z motoryzacją. Na jednym z nich fotografia zdobyła 6500 polubień. Można ją znaleźć również na profilach muzyków, polityków i innych portali humorystycznych. A jak wy oceniacie takie poczucie humoru?

<zdjęcie usunięte na żądanie właściciela pojazdu>

<zdjęcie usunięte na żądanie właściciela pojazdu>

<zdjęcie usunięte na żądanie właściciela pojazdu>

<zdjęcie usunięte na żądanie właściciela pojazdu>

 

Śmieją się z nas, a naszych kierowców nazywają KMYckami

Jeżdżą szybko, ryzykownie wyprzedzają, zmieniają pasy bez włączenia kierunkowskazu. Najbardziej widać to na nowych, dwupasmowych przelotówkach. Młodzi kochają pseudotuning i lubią puszczać na cały regulator muzykę w stylu "umpa, umpa..." Okropność. Z moich obserwacji wynika, że najgorsi są kierowcy aut z rejestracjami KMY, czyli z powiatu myślenickiego... – ZOBACZ WIĘCEJ 

Powiązane tematy

Komentarze (19)

 • 23 sie 2016

  To news na fejsa albo mem lub demot, ale z pewnością nie na wiadomość na miasto-info... no bez przesady!

  68 20 Odpowiedz
 • Agnieszka 23 sie 2016

  Dokładnie. Właściciel tego BMW dawno powinien stracić prawo jazdy za jazdę po Myślenicach. Żenada... Dorośnij człowieku

  58 30 Odpowiedz
 • 23 sie 2016

  Ale buractwo.
  Droga Redakcjo nie zniżajcie się to tego poziomu.

  54 22 Odpowiedz
 • 23 sie 2016

  News jak huuu od nd to zdjęcie po fejsie krąży a auto z miesiąc jeździ.jego auto niech sobie nakleja co chce...miastoinfo juz naprawdę nie ma o czym pisać...

  45 5 Odpowiedz
 • 24 sie 2016

  Synalek na tatusiowym garnuszku ktory na codzien nic nie robi tylko jezdzi bmka i nakleja glupie wlepy

  35 13 Odpowiedz

Zobacz więcej