Okolice

Myślenice: Była krowa w "maluchu",a teraz bydło wozimy w...

Myślenice: Była krowa w "maluchu",a teraz bydło wozimy w...

Transport bydła samochodami osobowymi staje się powoli domeną mieszkańców powiatu myślenickiego. W 2007 roku w sieci pojawiło się sławne już zdjęcie krowy przewożonej fiatem 126p, w ostatnim czasie dołączyło do niego nagranie na którym cielak przewożony jest… fiatem seicento 


Zdjęcie zrobione w 2007 roku na światłach przy ul. Słowackiego. 

Po raz pierwszy zdjęcie z przewożoną na tylnym siedzeniu "malucha" krową, pojawiło się w sieci w 2007 roku. Zostało zrobione na światłach przy ul. Słowackiego, jeszcze przed budową estakady na zakopiance. Publikowane było na łamach większości satyrycznych witryn internetowych.


Kadr z filmu z przewożoną krową zamieszczonego w sieci w 2013 roku

W ostatnich dniach w sieci pojawił się film, na którym krowa przewożona była… fiatem seicento i ponownie przez mieszkańca naszego regionu. Czy transport bydła samochodami osobowymi stanie się naszym znakiem rozpoznawczym?

Powiązane tematy

Komentarze (23)

 • Kamil Szymoniak 13 lip 2013

  Wychodzi z tego tyle, że im mniejsze auto, tym bardziej pojemne :)

  44 4 Odpowiedz
 • 14 lip 2013

  Paulinko, nie pozostaje dla Ciebie nic innego jak Uniwersytet Rolniczy ;) Nie dość, że skończysz studia, to jeszcze będziesz "na topie" :)

  43 4 Odpowiedz
 • Kamil Szymoniak 14 lip 2013

  Z głodnym się nie najesz, a z głupim nie nagadasz. ;)

  38 2 Odpowiedz
 • 14 lip 2013
  paulinka_mce napisał/a:

  Reaper napisał/a:dlaczego od razu buraki w golfach ? Paulina nie każdego stać na lepszy samochód w biednej Polsce . Lepiej jeździć starą hondą czy golfem niż ojca samochodem lub za rodziców kasę kupiony samochód.chodzi mi o warzywa i zwierzeta ktore wozicie w autach nie myslalam o ludziach... boshe ludzie jacy wy nierozumni jestescie

  "boshe" jaka ty głupia

  28 2 Odpowiedz
 • 14 lip 2013

  No żebyś się czasem nie pomyliła a stomatologia to większy "obciach" od weterynarii, pozdrawiam :)

  23 1 Odpowiedz

Zobacz więcej