Miasto

Myślenice: Protest przed sądem. Mieszkańcy przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym

Myślenice: Protest przed sądem. Mieszkańcy przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym

Około stu mieszkańców Myślenic i okolic protestowało przed budynkiem Sądu w Myślenicach wyrażając swój sprzeciw wobec rządowej reformy wymiaru sprawiedliwości

Mieszkańcy ze zniczami spotkali przed sądem przy ul. Piłsudskiego w Myślenicach. Trzymając w rękach świece otoczyli budynek łańcuchem światła broniąc w symboliczny sposób niezawisłości instytucji sądu.

Podczas zgromadzenia skandowano m.in. "wolnych sądów nie oddamy", "wolność, równość, demokracja" i "obronimy wolne sądy".

Podobne zgromadzenia odbywały się w innych miastach w kraju w ramach ogólnopolskiej akcji „Łańcuch światła” organizowanej przez Komitet Obrony Demokracji.

Ich uczestnicy protestowali przeciwko zmianom w ustawie o Sądzie Najwyższym przygotowanym przez Prawo i Sprawiedliwość, którymi dzisiaj zajmują się posłowie w Sejmie.

Powiązane tematy

Komentarze

 • 18 lip 2017

  Buahauaau jaka szopka hahahah komuna robi roraty w środku lata ;D

  592 426 Odpowiedz
 • 18 lip 2017

  Jest i Nowoczesna, tfu sorry teraz to już część platformersów. Na pewno zadowoleni bo wracają na stare śmiecie, zeszli poniżej progu to teraz będą się wykręcać że w imię demokracji, rezygnują z wcześniejszych ustaleń i obietnic- dla dobra opozycji hehehehe

  532 381 Odpowiedz
 • 19 lip 2017

  Hahahah

  70 354 Odpowiedz
 • Samanta Rigerr 19 lip 2017

  Zamiast staruszkowie i babcie spać to kazali im stać przed sądem. Jestem pewna że nawet połowa z nich nie wie po co tam są i o co chodzi POkodowcom. Ale wstyd,,,,,,,

  540 381 Odpowiedz
 • 19 lip 2017

  Patrzcie jak manipulanty z nowoczesnej kombinują z minusami :D Hahaha to tak samo jak na fejsie same konta widmo nie mające nic wspólnego z Myślenicami podniecają się ta szopka :D Świniaki oderwane od koryt z esbeckim powiązaniami ;) Myslenice przepraszają za tych błaznów !

  118 418 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   19 lip 2017

   Oni przynajmniej mają odwagę pokazać twarz. Ty byłeś i zostaniesz tchórzem, plującym na forach. Skończysz jak Prezes, który w Sejmie pokazał prawdziwe oblicze. Chwała tym ludziom za odwagę. Esbeków i komunistycznych prokuratorów z Piotrowiczem na czele macie u siebie.

   250 515 Odpowiedz
   • Raphaell 19 lip 2017

    Przyganiał kocioł garnkowi...znasz to?....Pokaż własną? Pośmiejemy się.

    49 191 Odpowiedz
  • 19 lip 2017

   A Ty znowu robisz z siebie błazna towarzyszu.
   Możesz również pisać z 10 kont komentarze, przecież Wy tak lubicie oszukiwać.

   Komuniści są źli.
   A Wy dublujecie ich metody.
   Niczym się od nich nie róznicie.

   Ile obecnie Ci płacą za każdy komentarz i każdy zrobiony minus?

   Baw się dalej dzieciaku.

   195 34 Odpowiedz
   • Raphaell 19 lip 2017

    Z tymi minusami to raczej pytanie do PO....ile im płacą za minusy,Względnie KOD:)xD

    36 161 Odpowiedz
  • 19 lip 2017

   A kto upoważnił ciebie pisać w imieniu Myślenic? Napisz że ty "przepraszasz" ale we własnym imieniu. a nie Myślenic. Uzurpujesz sobie prawo którego nie masz jak robi twój idol Jaruś.

   37 22 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   20 lip 2017

   Całkowita racja

   5 28 Odpowiedz
 • 19 lip 2017

  zamiast tych zniczy powinni przynieść koryta.

  103 242 Odpowiedz
 • 19 lip 2017

  BUAHAHAHA kodowo nowotworowe platfusy w akcji :D kupujcie dalej konta widmo i na lewo nabijajcie sobie plusy a normalnym minusy :D wasz świński skowyt oderwanych od koryt jest muzyką na moje uszy. Całe Myślenice się z was śmieją manipulanty. Emerytami łatwiej manipulować to i tak wygląda teraz wasza armia ? hahahahaha. W internecie nie wygracie z prawdą i dobrze o tym wiecie :D
  Lukaszku hajs za pisanie tych bredni wpłynał już na konto ? ile wam płacą za nabijanie plusów i minusów ? ???? ŻENUA jak każda "akcja" kodowo- nowotworowej platformy.

  Wkibic gęby nie pokaże bo zapewne czerwona :D

  CAŁE MYŚLENICE SIĘ Z WAS ŚMIEJĄ, przynosicie wstyd temu miastu w całym województwie i to są fakty !

  Ps. To w końcu roraty robiliście czy fatime ? ???? ???? ????

  309 299 Odpowiedz
 • 19 lip 2017

  Pis smieje się z komunistów (i bardzo dobrze robi) ale nie widzi co mają u siebie w parti. Np Tow.Piotrowicz. Śmiejecie się z tego że ludzie nie są obojętni na zmiany polityczne w sądownictwie? Może wam to na ręke???

  114 29 Odpowiedz
  • Raphaell 19 lip 2017

   Jeśli jedna partia PO może łamać przez 8 lat Konstytucję kilkanaście razy....to o czym mowa.Jeśli może zmieniać Sędziów TK to jak to nazwiesz.Przecież zrobili to samo a teraz płaczą?!...Lepiej poczytaj ilu jest PZPR-owców w PO a potem pisz o Piotrowiczu.:)xD

   45 86 Odpowiedz
   • 22 lip 2017

    Aha czyli iść twoim tokiem myślenia to mam rozumieć ze pis może łamać konstytucje?
    Tylko zastanawiam się jak PO łamało według ciebie tą konstytucje???
    No ile jest PZPR-owców???

    23 4 Odpowiedz
    • Raphaell 22 lip 2017

     No nie jest tak do końca :) Jasne że nie może ale pytam gdzie byli Ci wszyscy z Kod-ów ,Obywatele RP...itd gdy robiło to PO-PSL.Zapomniałeś o czerwcu 2015 roku? Dlaczego wtedy kiedy była zmiana 5 sędziów ich nie było?....Jak to nazwiesz?...Odpowiem Ci Nie było ich bo robili to sami...to proste.Jeśli chcesz ludzi w PO z PZPR mogę Ci wymienić....Mam wymieniać?:) Pozdrawiam

     5 18 Odpowiedz
     • Brak zdjęcia
      22 lip 2017

      Chłopie, każdy rząd próbował na pograniczu Konstytucji coś przeforsować. Od tego był Prezydent jako strażnik konstytucji i Trybunał Konstytucyjny, aby ostatecznie rozstrzygnąć. Tego nikt nie kwestionował. PO próbowało przeforsować dwóch sędziów, bo termin wyborów dawał szansę, że będzie to konstytucyjne. Gdy Trybunał uznał, że nie nie kwestionują tego. Uchwał niezgodnych z konstytucją były setki. PiS rozwalił TK nie uznaje i nie drukuje jego wyroków, które są dla niego niewygodne, łamie nagminne i po partyzancki konstytucję, aby uniknąć odpowiedzialności. Sądy obiecały orzekać zgodnie z konstytucją, to je trzeba zniszczyć.Bałagan prawny przez siebie wprowadzony chcą zatuszować i rozwalają SN, gwałcąc konstytucję w niespotykany sposób. Amerykanie nigdy nie zaakceptują faktu przerwania kadencji prezesa SN. To podstawa demokracji, zachodzenie na siebie kadencji urzędôw.Mówienie o reformie sądownictwa to kpina naużytek pisowskiego wyborcy, bluzganie na sédziów także. Oni ratują obecnie doopę, bo Trybunał Stanu i rozliczenie musi nastąpić. Robią wszystko, aby trikami prawnymi wygrać wybory, bo 500+ może nie wystarczyć. Przestańcie już pisać, że dwa plus dwa jest pięć.

      26 4 Odpowiedz
     • 24 lip 2017

      Tak poproszę .
      Odnosząc się do dzisiejszej decyzji prezydenta to nic ci to nie dało do myślenia? :))

      27 Odpowiedz
      • Raphaell 25 lip 2017

       .Pamiętasz może...Gen.Janusza Bojarskiego?....Roberta Kowalskiego..Karola Węglarzy...Mirona Sycza..Bożenę Sławiak..Mariana Korzeniowskiego ...Mariana Czerwińskiego..Marka Staszaka (prokurator)...w latach 1980-1984..Zdzisława Skorżę ( pracownik SB,UOP, ABW-w roku 2007 mianowany przez PSL zastępcą szefa ABW)...Maria Wągrowska (wiceminister MON w rządzie Tuska)..Kazimierz Kutz...Andrzej Olechowski -współpracował z wywiadem PRL-dla mnie to już jest zdrada Kraju.Ale przecież to współzałożyciel PO -prawda?..Mam wymieniać Ci nadal?...Wiesz co łączy te osoby?....byli do niedawna lub NADAL są POSŁAMI jednej partii....PO.
       Mogę się z Wami założyć że 3 ustawa ZOSTANIE PODPISANA:) Ta o sądach powszechnych.Jak i dwie kolejne ozywiście po korektach.Dla mnie to jest jakby "odsunięcie w czasie".I jakbyście tak popatrzyli przez pryzmat lat to jest to pierwszy rząd większościowy w PL.od roku 1945.Dlatego mogli zrobić to co robili.

       2 54 Odpowiedz
       • Brak zdjęcia
        25 lip 2017

        Pytanie co maja wymienione osoby do tego co dzieje sie w kraju. One teraz rzadza i wprowadzaja dzikie prawa kopiowane ze Wschodu?

        Sa dowody na wspolprace, byla lustracja tych osob? Dowody, dokumenty jakies czy znowu insyuacje z rekawa? Bo tego zalewu insyuacji i pomowien nikt kontrolowac dzis nie jest w stanie.

        Dlaczego tak pospiesznie, nocami, cichaczem, przyklepuje sie ustawy od ktorych zalezy zycie milionow Polakow. Gdzie otwartosc?

        Oczywiscie na te i inne pytania KONKRETNIE nikt nie odpowie, bo jesli odpowie to bedzie to w stylu: a pamietacie PO zrobilo......... To sie nazywa manipulacja, a z ruskimi trollami sie nie dyskutuje.

        PiS nie czyni nic, zeby nas uswiadamiac co do rosyjskiej propagandy, ba sam robi podobnie i rosyjskie trolle pisza to samo co wyznawcy PiSu. I to moze byc szokujace.

        54 2 Odpowiedz
 • Raphaell 19 lip 2017

  Rzobawiło mnie to.....w ciągu kilkunastu sekund -15 na "dzień dobry" za post.Brawo KOD I PO:) Jesteście lepsi niż UB bo Oni kompa nie mieli:) ha ha ha

  439 41 Odpowiedz
 • Raphaell 19 lip 2017

  Czy miasto-info.pl to już nie jest portal bezpartyjny???? Mam obawy że nie.Chociaż myślałem inaczej.Szkoda.

  20 21 Odpowiedz
 • 19 lip 2017

  Brawa dla Myślących, którym nie jest obojetny los demokracji w naszym kraju!

  Rozumiem, można mieć różne poglądy polityczne i to całkiem naturalne, ale brak podstawowych umiejetności komunikacyjch, zamknięcie się na debatę (jedynie słuszna racja jest nasza, a kto się z nami nie zgadza, ten przeciwko nas, zdrajca!). Drodzy PiSowcy, czy to Wam czegos z historii nie przypomina? Obudzcie się, niemożliwe, że aż tak jesteście zaślepieni kultem prezesa.

  Polecam lekturę, stanowisko dziekanów wydziałów prawa w sprawie poselskiego projektu ustawy o SN.

  http://www.wpia.uj.edu.pl/documents/41601/134649353/Stanowisko+dziekan%C3%B3w_projekt+ustawy+o+SN.pdf/085fec03-5b19-47e6-ae53-2b2d32bcdc72

  Czy takie autorytety także obrazicie? Czy na prawdę nie można rzeczowo porozmawiać? Przykry jest poziom dyskusji z sympatykami PiSu, którzy we wszystkich Polakach mających odmienne zdanie widzą "wieprze u koryta" i "sbeków" i "lewaków." No tak, ale gdy nie ma się argumentów, to poziom dyskusji sięga dna i to sami sobie wystawiacie świedectwo. Poczynania Pisu w sprawie sądownictwa zrobi z nas Białoruś.

  I nie jestem ani "lewakiem", ani z PO, ani z Nowoczesnej. SB tez nie, bo to nie moje czasy więc oszczędzcie sobie epitetów.

  72 51 Odpowiedz
 • 19 lip 2017

  Kolejny przejaw "inteligencji" kodowców, jak już ktoś odkrył ich tajemnice z nabijaniem minusów to nagle plusują oponentów politycznych, że to niby oni manipulują. Jakież to ułomne i proste ale nie ma się czemu dziwić. Ciekawe co "inteligenty" teraz wymyślą i czy mi dowalą plusami czy minusami :D

  Proszę was, więcej takich scen w miejscach publicznych, doprawdy prawie się posikałem jak zobaczyłem ten cyrk pod sądem :) Acha i proponuje zmienić nagłówek ponieważ garstka seniorów nijak ma się do mieszkańców ponad 17 tysięcznego miasteczka. Może coś w stylu "garstka seniorów walczy o utracone koryta towarzyszy z PO" albo "kompromitacja, miały być tysiące pod Sądem, przyszło kilkunastu 65+"

  38 45 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   19 lip 2017

   Opowiadasz bzdury. Akurat przyglądałem się temu wątkowi i w ciągu kilku sekund Kibel z Vegi dostawała po 50 plusów. Reszta minusy. Po prostu pisowskie trolle mają napisany skrypt do Greasymonkey - rozszerzenie do Firefoksa i wykorzystują dziurawość tego portalu pozwalającą z jednego IP na dawanie minusów po każdorazowym wyczyszczeniu ciasteczek w przeglądarce.

   Odpalenie takiego skryptu nie jest niczym nadzwyczajnym. Raczej wstyd dla administracji, że od lat ma niezałataną dziurę. No, ale jak ktoś toleruje dziurę na swoim forum, pozwalającą botom postować komentarze z Viagrą azjatycką....

   I tak czy siak, czy pisiak czy pełowiec jesteście żałośni.

   30 17 Odpowiedz
   • 19 lip 2017

    Tak samo jak i trolle z Platformy , kodu i reszty tego tałatajstwa.
    A swoją drogą sto osób z powiatu liczącego 125 tyś to śmiech na sali. W samej Warszawie zebrali z 4-5 tyś ludzi . Idą powoli na dno ci kodomici i to jest pocieszające.

    27 30 Odpowiedz
   • 19 lip 2017

    Oj to słabiutko obserwujesz, bo z samego rano platfuski miały po 200-300 plusików do 1-2 minusów. Zresztą nie od dzisiaj wiadomo że prywatnie, lukaszek, kibic, i cholera wie jeszcze kto nabija sobie plusów a innym rzucają minusami. No ale to ta wasza "nowoczesna" manipulacja przecież :) Idziecie na dno jak Titanic więc brzytwy chwytać się trzeba.

    27 30 Odpowiedz
    • Brak zdjęcia
     20 lip 2017

     Ty jesteś jakiś ograniczony?

     Po co piszesz " No ale to ta wasza "nowoczesna" " - co to ja jestem w jakiejś partii politycznej? Napisałem wyraźnie że i pismak i pełowiec są ŻAŁOŚNI. Proszę nie stawiać mnie w jednym szeregu z wkibicem, bo znamy tego człowieka jak zły szeląg z naszej gminy - temu panu serdecznie DZIĘKUJEMY.

     alehandro napisał/a:

     Tam przyszli protestować wszyscy ci którym niedane było się spotkać osobiście z ta instytucja "sprawiedliwości", z cala ta pychom , nietykalnoscia ,nieodpowiedzialnoscia i olewem ze strony tych sedziaszkow,prokuratorkow i poukładanych z nimi adwokatow. Im się naprawdę wydaje ze sa kasta uprzywiliowana, !

     Nieprawda. To, że system sądownictwa w Polsce nie działał dobrze jest faktem niezaprzeczalnym, wprowadzanie rozwiązania niedemokratycznego nie jest panaceum na ten problem. To tak jakbyś HIV leczył zarażając się HCV. - Niewiadomo co gorsze, czy ubytek odporności czy wirus powodujący raka.

     45 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 lip 2017

  Jakie to miasto nowoczesne?
  Mówi się że PiS wprowadzi teraz swoich sędziów.A skąd ich weźmie? sędziów nie kupuje się w hipermarkecie więc nowe władze KRS,Sąd Najwyższy prezesi sądów BĘDĄ WYBIERANI SPOŚRÓD OBECNIE ORZEKAJĄCYCH SĘDZIÓW WIĘC GDZIE TKWI ZAGROŻENIE?Zagrożenie tkwi w tym że oderwie się od koryta obecną nadzwyczajną kastę i zastąpi normalnymi sędziami którzy mają służyć społeczeństwu.Chyba że PO wie jakich mamy sędziów i boi się że zaczną służyć "nowemu panu"i spełnią się słowa byłego Prokuratora Generalnego
  https://www.youtube.com/watch?v=Z5M7jJeD4gU
  a człowiek wiedział co mówi.
  Na razie jedni walczą o być albo nie być a grupa pożytecznych idiotów biega ze świeczkami.

  31 22 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   20 lip 2017

   Dla pisu to nic trudnego powołać sobie nowych sędziów, wszak wiadomo, że oni w 18 zrobią z przeciętnego żołnierza pułkownika... Pewne stopnie i odznaczenia tracą tylko na wartości dla tych, którzy na prawdę byli na nie ciężko zapracowali :'(

   54 8 Odpowiedz
 • Agata 19 lip 2017

  a ktoś umarł???
  MUSIAŁ TO BYĆ KTOŚ SPRAWIEDLIWY, A NIE WYSOKI BO TYLE ŚWIATEŁEK

  24 7 Odpowiedz
 • OKOKI 19 lip 2017

  Powinni sobie grilla przynieść.

  31 22 Odpowiedz
 • Julian Niewiadomski 19 lip 2017

  Mnie nie jest wstyd za tych którzy postanowili swój sprzeciw wyrazić w taki sposób jaki wyrazili. Szacunek dla ludzi którzy potrafią świadomie bronić swoich przekonań i swoich racji. Po wpisach widać że piszą albo "młodzi" którzy "dobrych czasów komuny" nie znają, albo Ci którzy każdego myślącego inaczej niż on uważają za wroga. Współczuć Wam tylko, ponieważ nie umiecie szanować drugiego człowieka tylko dlatego że myśli inaczej jak on.

  44 12 Odpowiedz
 • 19 lip 2017

  Heheh, ale w was nienawisci kukielki Jaroslawa. Zombie zombie zombie durne i glupie slugusy czlowieka chorego na wladze.

  24 41 Odpowiedz
  • 20 lip 2017

   Odezwał się tępy mały zawistny plujący jadem sługus analfabety komorowskiego, rudego cwaniaka tucha i reszty błaznów z po, ludzi pazernych na władze i kwiczących bo ich od koryta oderwano, jak ślepe ameby z klapkami na oczach co platfo kodowco nowotworowa powie w tefałenie to łykają jak pelikan a potem dziwic się ze na całym świecie się z Polski śmieją. Zróbcie coś dla ludzkości i nie ośmieszajcie się więcej :) czekam na milion plusów albo minusów manipulanci :D

   MYSLENICE PRZEPRASZAJĄ ZA TEN CYRK

   25 61 Odpowiedz
 • 20 lip 2017

  Tam przyszli protestować wszyscy ci którym niedane było się spotkać osobiście z ta instytucja "sprawiedliwości", z cala ta pychom , nietykalnoscia ,nieodpowiedzialnoscia i olewem ze strony tych sedziaszkow,prokuratorkow i poukładanych z nimi adwokatow. Im się naprawdę wydaje ze sa kasta uprzywiliowana, !

  44 15 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 lip 2017

  Despasito

  2 30 Odpowiedz
 • Julian Niewiadomski 20 lip 2017

  Do kogoś kto firmuje się mianem "Kibel z Vegi"
  Widzę że Jak ktoś ma inne zdanie niż Ty to już od razu musi być z PO a nie koniecznie, może to ktoś kto ma po prostu odmienne zdanie. Plujesz jadem obwiniając "innowierców" parciem na szkło. Idąc Twoim tokiem myślenia i wypowiedzi to podoba ci się to co jest obecnie, że do władzy dobrali się ludzie "mierni ale bierni" a nawet jak mają jakąś chwilę i pomyślą że coś jest złe to wystarczy że jeden "słuszny" człowiek (jak się okazuje "chory człowiek) zagrozi im powtórnymi wyborami i podpisują wszystko w ciemno nawet nie wiedząc co. To co piszesz jest nie prawdą ponieważ nie przypominam sobie aby za czasów jak to Ty napisałeś"analfabety komorowskiego, rudego tucha" cały świat miał się z na śmiać. Teraz tak, widzę i słyszę jak świat się z nas nie tylko śmieje ale przeciera oczy ze zdziwienia jak potrafiliśmy zniszczyć wszystko to co do tej pory osiągnęliśmy. I nie trzeba oglądać telewizji której Ty prawdopodobnie nie lubisz, wystarczy posłuchać innych. Chciałem Cię uświadomić że Myślenice to nie tylko TY który nie lubi PO i inaczej myślących, ale ludzie o różnych poglądach, o różnych zapatrywaniach, wiec jeśli "łaska" nie wyręczaj mnie i nie przepraszaj za mnie nikogo, ponieważ nie upoważniałem do tego nikogo i nie uważam że to był cyrk.

  55 12 Odpowiedz
 • 20 lip 2017

  Jeżeli komorowski nas nie ośmieszał na cały świat to ja z tobą gościu nawet nie podejmuje dyskusji bo z zaślepionym ludem szkoda się kopać :D Tusk natomiast pluł wam w twarz podnoszeniem wszystkich możliwych podatków, kryciem złodzieja od amber gold itp./itd niszczeniem tego "teoretycznego państwa" na maksa a wy do dzisiaj mu dupsko liżecie :D i domagacie się przywrócenia tego syfu który nam platfuski przez 8 lat serwowały. PIS was ora na każdym kroku i coś robi dla ludzi i dlatego was to tak boli :) Wy zrozumcie że zdecydowana większość społeczeństwa wami gardzi co pokazały poprzednie wybory i pokażą te następne.
  Prawda boli ot co, Myślenice się za was wstydzą więc wioche róbcie u siebie w domu a nie w miejscach publicznych, to tak na przyszłość :) kończe dyskusje bo z ograniczonym ludem choćbym chciał to się nie da, serio :) wy przecież najmądrzejsi jesteście :) z ryśkiem, tuskiem i resztą "mężów stanu" hahahaha co te platfusy, nowoczesne i inne zrobiło od wyborów dla kraju ? co ta pożal się Boże opozycja zrobiła dla was ? darmozjady nic kompletnie nie zrobiły a tylko ryło drą i buntują polaków przeciwko sobie. Jak żule pod sklepem się haratają bo im ktoś wino zabrał. Popatrz jak się Powska patola w sejmie zachowywała ostatnio. Rękoczyny, przekleństwa, groźby oto prawdziwy obraz PO i Nowotworowej :) ave kończe tą dyskusje a wy dalej sobie manipulujcie, zakładajcie konta widmo i ściemniajcie z plusami nic wam nie pozostało innego, idziecie na dno i dobrze o tym wiecie ;)

  A najlepszy żart jest taki że wy podobno o "demokracje" walczycie hahahahahahaha

  36 70 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   20 lip 2017

   Pomijając fakt, że składnia Twojej wypowiedzi leż yi kwiczy (pewnie jesteś absolwentem co najwyżej naszego zacnego technikum, lub zawodówki) to piszesz farmazony.

   PiS podnosi również podatki i parapodatki - w konsekwencji dochód rozporządzalny spada;
   PiS również nas ośmiesza na arenie międzynarodowej. Waszczykowski ze swoją dyplomacją czy Antonii z wojskiem to mistrzowie.
   SKOKi - co rusz jakiś upada, a my zwracamy te pieniądze z BFG (niestety dzięki PO).
   Co robi PiS dla ludzi - daje 500zł za spust w dziurę? Kpina.

   [cytat]buntują polaków przeciwko sobie.[/cytat]

   Problem polega na tym, że takie osoby jak Ty buntują Polaków przeciwko sobie (pominę fakt, że narodowość piszemy z dużej litery). Ilość jadu, agresji wyrzygująca się z Twojego wpisu jest nie do opisania. Tylko dlatego, że ktoś ma inne poglądy niż Ty.

   [cytat]zakładajcie konta widmo i ściemniajcie z plusami ???? nic wam nie pozostało innego, idziecie na dno i dobrze o tym wiecie ???? [/cytat]

   Przecież to Ty w ciągu dosłownie minut z plus 10, miałeś +440 plusów... Żenada.

   54 33 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 lip 2017

  Dziękuję Radakcji za tego newsa. Plusowane, minusowanie socjotechniczne to żenada. Poziom dyskutantów też pozostawia wiele do życzenia, ale tak to już na forach bywa. Tym, co protestowali chwała. Wyrażali swoje stanowisko kulturalnie. Niezależnie od poglądów trzeba to przyznać. Myślenice i okolice to nie tylko PiS, PO. Nolens volens Myślenicom ten protest przysłużył się pozytywnie.

  17 62 Odpowiedz
 • Julian Niewiadomski 20 lip 2017

  Drogi vel "Kibel z Vegi"
  Piszę swoją opinię nie starając się nikogo obrażać a Ty swoją wypowiedzią - opinią 1) zdradzasz z jakiej jesteś opcji, 2) wylewasz (wg.swojego miana) kloakę na ludzi. Nie znasz mnie a nazywasz "zaślepionym ludem". Nie wiesz czy ktoś tu na forum jest z takiej czy innej partii lub z jakąś sympatyzuje a robisz właśnie dokładnie jak ta jedyna "słuszna" uważana przez Ciebie. Obrażasz ludzi, rzucasz obelgami i uważasz się za jedynego mądrego i słusznego. Nie widzisz że ogólnie w polskiej polityce jest bałagan tylko rzucasz mięchem po tych którzy myślą inaczej niż Ty. Zastanów się człowieku zanim coś napiszesz.

  61 12 Odpowiedz
 • 20 lip 2017

  A platfuski dalej swoje :D zero odpowiedzi na zadane pytania tylko odwracanie kota ogonem ;) dzięki Bogu takie "yntelygenty" nie rządzą tym krajem bo z kolan byśmy przed szwabami nigdy nie wstali :p wasz Tuchol polowe kraju już sprzedał za posadkę w uni ;) to ze jest tam popychadłem i Europa ma z niego bekę to juz inna kwestia :D powodzianin od Ciebie to na kilometr bije pltafusem i tuskiem :D ale rozumiem gościu, ja tez był się do tego syfu nie przyznawał :D powtarzam i będę powtarzał MYSLENICE SIĘ Z WAS ŚMIEJĄ :D najpierw próbują śpiewać pod Tereska z flagami a teraz ze świeczkami błazenada pod Sądem HAHAHAHAHAH litości :D ile wam płaca boć nie wierze ze za darmo tak się dajecie robić w konia :D

  Na szacunek trzeba sobie zasłużyć. Z manipulantami (plusy i minusy) i wypranymi beretami nie zwykłem się kopać, bo jaka to przyjemność zniżać się do tak ograniczonego (tefałenem) poziomu ? :D następnym razem jak będziecie robić cyrk to dajcie znać wcześniej wpadnę z kamera żeby mieć pamiątkę :D

  Aaa i zapomniałem przecież Wy to same wyksztalciuchy i wszystko wiecie najlepiej a wasza partia i wódz to jedne słuszne kierunki :D szkoda ze jeden uciekł za hajsem a drugi babę zdradza :D hahahahaha
  Od wyborów jedyne w czym się specjalizujecie to w przerwach i robieniu dymu wyzyskując się emerytami i rencistami, awanturnicy za 5 groszy :D za robotę lesery się brać ! I ktoś taki chce rządzić Polska buahahahahahah Kaczyński was ora w każdy możliwy sposób hahahaha

  29 59 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   20 lip 2017

   Nigdy nie głosowałem na platformę i Donalda Tuska. Są mi kompletnie nie po drodze jako partia polityczna i poglądy. Wyznaję liberalizm konserwatywny z mocnym wpływem austriackiej szkoły ekonomii (m.in warsztaty letnie Instytutu Ludwika von Misesa). Także pudło i w sumie smutek, że każdy kto ma przeciwne zdanie wobec Twojego to dla Ciebie "platfus". Słabo.

   Mocno ograniczone spojrzenie na świat.

   38 16 Odpowiedz
 • Julian Niewiadomski 20 lip 2017

  Niektórym to Kaczyński to już całkiem "przeorał" mózg, pisze co mu ślina na język przyniesie. Nie umie "TO" normalnie podyskutować, porozmawiać tylko same wyzwiska i przezwiska i na koniec oskarżenia o to co sam robi. Niektórzy przed wyrażeniem swoich (trudno to nazwać) poglądów powinni zażyć coś na uspokojenie.

  38 16 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 lip 2017

  Kiblowi to chyba juz tylko wojtowanie w pciomiu :-D

  34 6 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 lip 2017

  100 osUB to jaki to procent mieszkańców Myślenic ???? Chyba sędzia z rodzinką ???? ile daje za obecność ze setkę uzbierał

  10 36 Odpowiedz
 • 20 lip 2017

  Autorzy tej ustawy w tym Jarosław Szlachetka to zdrajcy polskiej demokracji. Będzie czekał go trybunał a wyborcy mu tego nie zapomną.

  Wszyscy popierający tutaj tą ustawę chyba sobie nie zdają sobie sprawy co robią. Oddanie w 100% władzy jednej opcji stawia na pozycji przegranej obywatela względem władzy. Dziś jest to PIS, jutro może być obojętnie kto. Dano władzy wszystkie argumenty. Będzie mogła zrobić z wami wszystko. Komuna prawie wróciła.

  zdjecie

  49 18 Odpowiedz
  • 20 lip 2017

   Markos jak zwykle papla jak potłuczony, standard.

   Brawo Szlachetka, brawo PIS ! koniec z kastą złodzieji i sługusów platformy ! #dobrazmiana

   Ps. O pojawił się prywatnie i powodzianin, co tak słabo chłopaki z minusowaniem ? dlaczego obniżyliście loty ? widzę, że pisanie z kilku kont nadal w modzie :) Proponuje, weźcie się do uczciwej roboty, bo widzę, że to forum to Wasze całe życie. Smutne to trochę, prawda ?

   14 47 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    20 lip 2017

    Nie wiem co masz do mnie, ale uznaje że po prostu zajarałeś coś i masz jakieś fantasmagorie przed oczyma.

    Jaka dobra zmiana? Jedna kasta zostanie zastąpiona drugą. Tylko z innej opcji politycznej. Żenujące.

    24 7 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 lip 2017

  Hahah, PiS probuje uczynic nas kretynami, o jaka wzniosla misja. Bo wedle ich argumentacji kradlo PO, oni zas nie kradna. No i dlatego ze nic nie kradna i nie oszukuja Polacy maja oddac partii na wlasnosc: sady, telewizje, prase, policje, urzedy, szkoly, wojsko. A wszystko po to, zeby od konca do konca jeden brzmial glos: chwala badz Jaroslawowi jedynemu Polski zbawicielowi. Po prostu nie ma lekarstwa na glupote, trzeba to przezyc.

  40 11 Odpowiedz
 • 20 lip 2017

  Jarosław Szlachetka to jeden ze zdrajców polskiej demokracji. Wszyscy pozytywnie wypowiadający się o tej reformie to nic innego jak targowiczanie 21 wieku których historia będzie negatywnie oceniać.

  Jest mnóstwo analiz dlaczego taka zmiana jest zła i że jest to otwarcie wrót autokracji. Nie mam zamiaru ich tu wklejać. Każdy inteligentny człowiek z łatwością jest w stanie je znaleźć, przeczytać i stwierdzić że skupienie policji, wojska, służb, prokuratury, sądów w rękach kilku osób jest ekstremalnie niebezpieczne i przerabialiśmy to już za PRL.

  PISiaki zastanawiam się czy wy naprawdę myślicie że ktoś się nabierze na wasze brednie i zakłamywanie faktów?

  43 17 Odpowiedz
 • 20 lip 2017

  A tymczasem pod Sądem w Myślenicach tłumy ludzi.

  32 10 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 20 lip 2017

  Marsz dla Życia i Rodziny przy dobrej pogodzie i braku konkurencyjnych wydarzeń gromadził około 4 razy więcej osób. 100 osób to wcale nie tak dużo. A nawet wg krytykującej mocno pis tvn24 kilka tygodoni temu w sondażach PiS nadal zdobywał 38% poparcia przy 36% poparcia dla pozostałych partii wchodzących do sejmu. Wiadomo było od wielu lat że sądownictwo wymaga reform, a najbardziej krzyczą Ci co te reformy mogli przeprowadzić po swojemu, tylko albo nie chcieli, albo się im nie chciało.

  14 28 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 lip 2017

  U was też ciągle zakłucają tvp info i tvp ??? Za to polsat i tvn chodzą wysmienicie ??? Ktoś tu manipuluje sygnałem od dawna!!! Nie oglądam TVN ani ONETU tuby lewaków

  8 33 Odpowiedz
  • jeden język a dwoje uszu 21 lip 2017

   To nie zagłuszanie, ale prawa fizyki!

   Jak cos w kablu antenowym nie łączy, albo masz kiepski kabel, albo wzmacniacz antenowy nie działa, albo cos nie tak z anteną, albo górki przysłaniają itd to wówczas taki efekt może się objawiać. Wynika to stąd, że TV publiczna z wyjątkiem TVP ABC jest nadawana z Chorągwicy na wyższych częstotliwościach (706MHz), a pozostałe stacje na niższej (490MHz i 506MHz). Ja u rodziców, gdzie antena widzi bezpośrednio nadajnik jak wyłączę zasilacz do anteny to TVP przestaje działać, a pozostałe zwykle chodzą.

   Na marginesie minusiarzy tego tematu może zainteresować, że były poważne plany, aby tą częstotliwość na której u nas jest nadawana TVP przeznaczyć na internet mobilny LTE w krajach Europy. Nie wiem na czym stanęło.

   5 14 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    21 lip 2017

    Ok tylko ten problem z sygnalem dziwnie ma tysiące polaków nie tylko ja patrz google Administrator strony wyłącz komentarze lub usuń post o proteście Chyba że jesteś z KOD lub PO

    20 Odpowiedz
    • jeden język a dwoje uszu 21 lip 2017

     No cóż. Ja opisałem co stanowi problem u moich rodziców.
     Czy również często procentowo ten problem mają mieszkańcy Warszawy i okolic? Jeżeli tak twoja hipoteza jest bardziej prawdopodobna. Jeżeli nie moja.

     Faktycznie był okres że były jakieś problemy z nadawaniem TVP jakiś czas temu, ale ostatnio nie słyszałem i nie zauważyłem. Jak ci się w TVP będzie zacinał obraz to sprawdź u kilku sąsiadów z niezależną anteną czy mają te same problemy w tym samym czasie. Jeżeli nie, to zawołaj fachowca co by Ci instalację poprawił.

     Ja jestem umysł ścisły i jak coś cytuję to zwykle podaję źródło. Inaczej niekiedy to nazywa się plagiat.

     6 10 Odpowiedz
 • 20 lip 2017

  Niedługo będzie tu większa liczba minusów niż mieszkańców miasta.

  6 17 Odpowiedz
 • 20 lip 2017

  jAROSŁAWIE sZ. do ciebie to "pytajcie się, jakie korupcje wziął od kACZORA? Ile mu wyliczono? Co mu jeszcze obiecano? Mości panowie, oto Judasz Iskariota! Bodajeś konał w rozpaczy! Bodaj ród twój wygasł! Bodaj diabeł duszę z Ciebie wywlókł… ZDRAJCO! ZDRAJCO! Po trzykroć ZDRAJCO!"

  28 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  20 lip 2017

  Tam gdzie konczy sie demokracja, zaczyna sie Rosja. Wyrwac Polske z Unii i poddac Rosji to jest zamiar kretaczy. Polsce groza unijne kary przez to co robi PiS.

  29 11 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 21 lip 2017

  Na manifestacji ktoś zacytował słowa z 89 roku że to koniec komunizmu. W tym sęk że to nie był koniec komunizmu, bo komunizm nie skończył się w 81 roku tylko dopiero w 89 roku. Czemu? A dlaczego dzieci ważnych komunistów w latach 80tych często studiowali ekonomię i prawo?

  Komuniści potrzebowali czasu, aby przygotować się na zmianę systemu, albo jak kto woli wiedzieli że ten system długo nie pociągnie.

  Co poniektórzy za pewne chcą aby nadal w sądownictwie ww studenci z lat 80tych rządzili, a inni ay ich definitywnie z sądownictwa wywalić. I ot jeden z głównych choć nie wiem czy najważniejszych powodów całego wczorajszego zamieszania

  8 21 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 21 lip 2017

  Oportunisto! Mówienie k***a nie jest przekleństwem, a jedynie wulgaryzmem albo przerywnikiem. Przekleństwem jest to coś Ty napisał. Jest bardzo ważne jeżeli chcemy aby nam się żyło na tym świecie lepiej aby nikogo nie przeklinać - ani przyjaciół, ani wrogów. Szczególnie jest bardzo ważne aby nie przeklinać nawet nie umyślnie, a jak najwięcej błogosławić własne dzieci.

  7 17 Odpowiedz
 • 21 lip 2017

  "...Bo nie chcemy żyć w Państwie, w którym jest tylko jedna partia. W Państwie, w którym ta partia mówi sądom, jakie mają wydawać wyroki na obywateli... W Państwie, w którym władza mówi jakie sztuki w teatrach i filmy w kinach mają się podobać. W Państwie, w którym wojskiem dowodzi szaleniec, a kto wie, może i agent. W Państwie, w którym o losie naszych gimnazjalistów nie może zadecydować Rodzic w referendum. W Państwie, w którym na innego mówi się "ciapaty" albo "terrorysta".

  34 10 Odpowiedz
 • 21 lip 2017

  Platfuso nowotworowi czy wy na prawdę myślicie ze ludzie są tacy głupi i wierzą w te wasze wyssane z palca głupoty i zakłamania ?hahahahah poznajcie definicje hipokryzji :D cała POLSKA się z was śmieje kabaretowcy :D Nie wiedza co do demokracja ale twardo używają tego słowa hahahaha Partia Obciachu ;) koryta nie wrócą :D

  14 42 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 lip 2017

  Naprawdę nie jest źle z naszym miastem ,na 18 tys mieszkańców taka garstka "obrońców demokracji" toż to nawet gdyby policzyć pracowników sądu z rodzinami to powinno być więcej.

  Lukaszz napisał/a:

  "...Bo nie chcemy żyć w Państwie, w którym jest tylko jedna partia. W Państwie, w którym ta partia mówi sądom, jakie mają wydawać wyroki na obywateli... W Państwie, w którym władza mówi jakie sztuki w teatrach i filmy w kinach mają się podobać. W Państwie, w którym wojskiem dowodzi szaleniec, a kto wie, może i agent. W Państwie, w którym o losie naszych gimnazjalistów nie może zadecydować Rodzic w referendum. W Państwie, w którym na innego mówi się "ciapaty" albo "terrorysta".

  Mam pytanie -GDZIE BYŁEŚ WCZEŚNIEJ?

  Kibel z Vegi napisał/a:

  Platfuso nowotworowi czy wy na prawdę myślicie ze ludzie są tacy głupi i wierzą w te wasze wyssane z palca głupoty i zakłamania ?hahahahah poznajcie definicje hipokryzji :D cała POLSKA się z was śmieje kabaretowcy :D Nie wiedza co do demokracja ale twardo używają tego słowa hahahaha Partia Obciachu ;) koryta nie wrócą :D

  Oni nie myslą oni chcą być modni i nowocześni ,żeby mysleć trzeba uruchomić szare komórki a tego nie da się wyćwiczyć na siłowni czy pobudzić używkami.
  W każdym razie pokazali się że są nowocześni,pytanie czy zbiórka do puszeczki była na obronę demokracji?

  8 24 Odpowiedz
 • 21 lip 2017

  Brawo KOD!!!!!!!!! Kaczyński w swoim nienawistnym, wściekłym i agresywnym wystąpieniu pokazał jakie państwo chce nam zgotować, a Szlachetka mu w tym pomaga. Już niedługo przyjdzie czas na rozliczenia, bo społeczeństwo przejrzało na oczy i suweren wyszedł na ulice. Mają jeszcze wojsko i czołgi ale to im nie pomoże.

  31 19 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 lip 2017

  Pamiętacie zaKODowani i Nowośmieszni jaki mieliście ubaw że na PiS głosują babcie w moherowych beretach i słynne zabierz babci dowód a tutaj co mamy?Jaki przekrój wiekowy ?Sama młodzież ale chyba z ZMP czy przedwojenni dzialacze KPP.Czasem przemknie jakiś wnuczek czy prawnuczek który nie wyjechał na wakacje.Tak naprawdę to trudno wam się dziwić ,walczycie o przyszłość bo demokracje to zawsze mieliście w czterech literach zresztą dalej macie nie uznając wyniku demokratycznych wyborów w wyniku których PiS doszedł do władzy.Sądy to wasz ostatni bastion ktory jak padnie to będzie to co przepowiedział Seremet
  https://www.youtube.com/watch?v=Z5M7jJeD4gU
  Tym dla których to być albo nie być się nie dziwię ale dziwię się postronnym ludziom którzy dali się wciągnąć i w środku lata odprawiają roraty.

  19 24 Odpowiedz
 • 21 lip 2017

  krowka, nie wysilaj sie, i tak cie nikt nie lubi ani nie szanuje

  16 12 Odpowiedz
 • 21 lip 2017
  sh_ma napisał/a:

  Oportunisto! (...)

  Dowiedz sie co to jest cytat, a nastepnie popytaj starszych czyje to slowa i do kogo byly skierowane, dyletancie, (ja zmienilem jedynie kACZORA)

  13 7 Odpowiedz
 • 21 lip 2017

  Napisze tylko tak: jesli Polacy chca powtorki z komunizmu, a Ci ktorzy nie doswiadczyli bata nad glowa nie maja pojecia o czym sie mowi i pisze, to prosze. Z userami typu: krowka123, Bolek, Walker84, Kibel z Vegi dyskusja sprowadza sie do punktu 0, co w ich glowach siedzi wystarczy poczytac, ale takich wlasnie slepych slugusow potrzebuje Kaczynski zeby ziscic swoje zamiary.

  Jak dla mnie system po 89 r doskonaly na pewno nie byl. Zawieral jednak narzedzia by przy dobrej woli rzadzacych i swiadomym spoleczenstwie rozwijac sie w kierunku wiekszej przejrzystosci, wzajemnym weryfikowaniu sie organow wladzy i wiekszemu udzialowi Polakow. Teraz niszczy sie wszelkie standardy, a standardem zaczyna byc tylko wola prezesa, swoja droga czlowieka o watpliwej kondycji psychicznej. Nie jest trudno zobaczyc w jakim kierunku ciagnie Polske ta partia i przy odrobinie wysilku ocenic co jest dobre a co zle. Co tu wiecej pisac. Unijne sankcje w drodze, rosnacy sprzeciw Polakow wobec prezesa i spolki, w dalszej perspektywie wojna domowa i coraz wieksze mieszanie sie Rosji. Tyle. Podobno rzadza teraz patrioci.

  25 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 lip 2017

  Oto co czeka zdrajców:"Pragniemy, by wyrażał ją również skład Zespołu „Znaku”, do którego należą osoby zasłużone dla pisma oraz wszyscy byli, żyjący redaktorzy naczelni" - pisze redakcja.

  W komunikacie czytamy, że pomimo różnic w składzie zespołu pozostawał Jarosław Gowin, minister nauki i szkolnictwa wyższego w rządzie Beaty Szydło.

  "Jednak ostatnie działania obozu rządzącego, wspierane przez wicepremiera i ministra Jarosława Gowina, zmierzające do pozbawienia niezależności władzy sądowniczej, stoją w sprzeczności z imponderabiliami, którym środowisko „Znaku” było i pozostaje wierne. Z tego powodu redakcja i wydawca „Znaku” postanowili usunąć Jarosława Gowina ze składu Zespołu" - oznajmili dziennikarze miesięcznika.

  19 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 lip 2017

  To sie facet załamie.

  4 14 Odpowiedz
 • 21 lip 2017

  Troche mi wstyd ,że takie duże miasto a tylko sto osób przyszło pod sąd ze świecami. Wstyd!!!!!!

  18 5 Odpowiedz
  • 22 lip 2017

   Tam jest napisane z Myślenic i okolic czyli z całego powiatu to 100 osób z 125 tyś. Prawda jest taka ze nie ma społecznego poparcia dla tych pseudo protestów organizowanych przez starych esbeków i ich dzieci. A te 100 osób to tyle gdzieś wychodzi może trochę więcej oderwanych od koryta.

   9 36 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    22 lip 2017

    Tak, a wy popierający tę ustawę robicie to bo CHCECIE się dorwać do koryta. nie zależy wam na reformie sądów, tylko na dorwaniu się do koryta. Jak panem był "sędzia z PO" to teraz "panem" będzie "sędzia z PiS".

    Teraz K...a WY!

    32 9 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 lip 2017

  Wstyd to ze po ryjach nie dostali od prawdziwych Myśleniczan !!!!!

  10 25 Odpowiedz
  • 21 lip 2017

   A ty gdzie byłeś? Masz odwagę, to wyjdz pod sąd. Kogo najpierw uderzysz? Może pierwszą z brzegu panią? Przynajmniej łatwo przyjdzie. Może jakiegoś nastolatka? Może w końcu kogoś równego sobie wiekiem i posturą?
   Za co będziesz walić po ryjach? Za odmienny światopogląd?

   Jedz Waść na wschód. Tam taki zamordyzm preferują. Niestety dzięki podobnie myslącym, Polska zmierza włąśnie w tym kierunku.
   Jak już będziesz na Wschodzie, to nie zapomnij myśleć tak jak Ci każą, inaczej także w ryj dostaniesz.

   24 8 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   21 lip 2017

   Debilizm czy bandytyzm?

   Chora ideologia potrafi zrobic z czlowieka zwierze. Hitlerowscy zbrodniarze mordujac miliony ludzi nie czuli zadnej skruchy, uwazali ze robia dobrze.

   A ta glupota w Polsce ktora zwie sie PiS na szczescie jest do uleczenia bo nie wierze zeby normalni ludzie dali sie omamic prymitywna glupota rodem z rynsztoka.

   24 8 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    21 lip 2017

    Pis= anty PRL . Dziadek z AK naparzał podczas wojny szwabów i sowietów a wyrok śmierci po wojnie dostał od Ubeków dziwne nawiązanie do dzisiejszej targowicy kodu i UBywateli RP co nie o dobro Polski im chodzi

    10 21 Odpowiedz
    • Brak zdjęcia
     22 lip 2017

     Dziadek się w grobie przewraca, patrząc na to, co wnuk wypisuje. Zostaw AK, gnojku.

     29 5 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 21 lip 2017

  Choć mało telewizji oglądam, to akurat w tym czasie gdy rozpoczynał się zjazd PO i kongres PiS nie miałem za bardzo czym się zając poza oglądaniem telewizji albo modlitwą. Widziałem na tvn24 i jednych i drugich i jakoś nienawiścią na kongresie Pisu nie widziałem, Schetyna ze spółką w kółko o tej nienawiści gadali. Nawet mądry człowiek jak słucha w kółko o tej nienawiści to w nią uwierzy. Ile razy na zjeżdzie PO to słowo i pokrewne padły? Pewnie co najmniej 300. Liczył to ktoś.

  Każdy mądry człowiek zauważy w tym wszystkim jeden szczegół, a mianowicie że to nie przypadek że daty się pokryły. Dzięki temu Po w TVN24, Polsacie ale i innych stacjach mogło zagłuszyć to co na kogresie PiS się gadało. Gdyby daty były różne, to TVN24 nie wypadało by nie zwrócić większej uwagi na to co Kaczynski i spółka mówią.

  A PO gdyby miała odrobinę szacunku do praworządności i demokracji to by już dawno przynajmniej prezesa zmieniła na innego.

  6 14 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  21 lip 2017

  Nie moge tego zweryfikowac. A dlaczego przedstawiciele "lepszego sortu" mieliby byc agresywni w stosunku do siebie nawzajem? A czy z relacji serwowanych przez rosyjska telewizje Putin wyglada na zlego czlowieka? A Erdogan w telewizji tureckiej?

  Kolego byc moze duza wage przywiazujesz do pozorow w polityce.

  https://m.youtube.com/results?q=erdogan%20song%20arabic&sm=1

  15 5 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 lip 2017

  Hmm, to czy PiS jest anty- czy pro- PRL nie ma dzis zadnego praktycznego znaczenia. Oskarzenia pomine, bo sa w tonie nie odbiegajacym od tekstow glupoty jakie serwuje PiS nie od dzis, a ostatnio ta glupota u niektorych miesza sie z objawami moze jeszcze gorszymi.
  https://m.youtube.com/results?q=kaczynski%20mordy&sm=1

  22 7 Odpowiedz
 • 22 lip 2017

  Demokracja nie jest idealnym ustrojem, ale tez lepszego ludzie przez tysiaclecia nie wymyslila. Jak dla mnie najwazniejsze co daje to wolnosc przekonan i to ze kazdy moze swobodnie decydowac o swoim zyciu. Na 100% procent sprawiedliwosci i rownosci nigdy nie ma szans, to nierealne, ale tez wiele zalezy od zorganizowania sie spoleczenstwa. Wzorem dla nas moglaby byc Szwajcaria gdzie o wielu rzeczach w panstwie decyduja ludzie w referendach. Nasza demokracja jest kulawa, jeszcze pod wplywem mentalnosci wyniesionej z okresu komunizmu. Moze wlasnie dlatego potrzeba takich kryzysow jak ten teraz zeby sie otrzasnac i pewne rzeczy zrozumiec. Najwieksza sila jest nie we wladzy, ale w nas, calym narodzie. Nie zapominajmy o tym. Rozwinajmy swoja swiadomosc, uczmy sie analizowac co dobre i pozyteczne dla nas, dla Polski, a co zle. To dobry czas, wykorzystajmy go na obserwacje i wnioski na przyszlozc. Tego trzeba sobie dzis zyczyc. <trekk>

  24 1 Odpowiedz
 • Raphaell 22 lip 2017

  Podaj mi zapisek z Konstytucji który mówi o tym że podwyższenie wieku emerytalnego było kiedykolwiek zgodne z Konstytucją RP? To jest złamanie Konstytucji ....Trybunał Stanu wtf ?...co Ty gadasz.....wszystkich musieliby zamknąć włącznie z tym który zrobił nam drugą Irlandię:)
  Czego nikt nie kwestionował?....Prokurator Generalny kwestionował jak i wiele innych osób wówczas..rok 2015..więc jak to jest?
  Smętne to wszystko wczoraj Tusk powiedział cyt "
  - Nikomu bym tego nie wybaczył, gdyby wpadł na pomysł, że można coś siłą rozwiązać. Nikomu - mówił Tusk" A pamiętam takie obrazki...więc gdzie sens tego bełkotu?
  http://www.se.pl/wiadomosci/polska/ostra-bitwa-pod-siedziba-jastrzebskiej-spolki-weglowej-policja-strzelala-do-gornikow_524105.html

  3 23 Odpowiedz
 • Raphaell 22 lip 2017

  Nie wiem o czym piszesz pisząc..."Wam" ale mam nadzieję że to taki nawyk już tak Ci weszło w krew?:) ...Tak było od lat...zobacz wstecz każdy zmieniał..każdy z Rządów RP..kolej rzeczy.PIS-PO-PIS...i tak wkoło nikt jednak z nich do obecnej pory nie powyrzucał ...zobacz
  https://www.youtube.com/watch?v=khijVwJ6aXg dla mnie naród w myśl Konstytucji RP będzie suwerenem a nie Konstytucja jak mówi Pani Prezes...

  3 22 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   22 lip 2017

   Wam, bo jak rozumiem jesteś wyborca PiS. Rozmywasz się z tematem i nie o tym był mój post (to już druga taka twoja akcja wobec mnie). Podkreślam - co mnie obchodzi ze inne partie jak rządziły uchwalały buble prawne? Nic. To w żadnym stopniu nie usprawiedliwia tego co robi PiS. Wyglada to trochę tak, jakby zul usprawiedliwiał kradzież piwa, bo jego kolega tez to zrobił, tylko go nie złapano na tym.... miało być lepiej, a nie gorzej! To, ze zmieni się tryb wyboru sędziów nie sprawi, ze sędziowie i kasta prawnicza będzie podchodzić z szacunkiem do nas. Zmienia się po prostu grupa ludzi przy korycie. Nic więcej.

   25 2 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   24 lip 2017

   I kto bedzie zalatwiac ich sprawy, jak do tego zawodu rocznie przyjmowanych jets tylko 100-150 osob

   Tiger72 napisał/a:

   Trójpodział władzy? Co Ty bredzisz facet....może mi napiszesz co to jest wg Ciebie?

   No, pokazujesz intelektualne dno.

   [cytat]Według teorii podziału władzy dzielimy władzę w państwie na:

   władzę ustawodawczą - stanowioną przez parlament za pomocą uchwał, które tworzą prawo. W Polsce - władzę ustawodawczą sprawuje Sejm oraz Senat,
   władza wykonawcza zajmuje się wprowadzaniem prawa ustanowionego przez władze ustawodawczą. W Polsce przedstawicielami tej władzy są Prezydent, Rada Ministrów oraz administracja rządowa,
   władza sądownicza – sprawowana jest przez sądy i trybunały.[/cytat]

   http://www.infor.pl/prawo/konstytucja/slownik/76779,Trojpodzial-wladzy.html

   [cytat]The separation of powers, often imprecisely and metonymically used interchangeably with the trias politica prin*****le,[1] is a model for the governance of a state (or who controls the state). Under this model, the state is divided into branches, each with separate and independent powers and areas of responsibility so that the powers of one branch are not in conflict with the powers associated with the other branches. The typical division is into three branches: a legislature, an executive, and a judiciary, which is the trias politica model. It can be contrasted with the fusion of powers in some parliamentary systems where the executive and legislature (and sometimes parts of the judiciary) are unified.[/cytat]

   https://en.wikipedia.org/wiki/Separation_of_powers

   40 Odpowiedz
 • 22 lip 2017

  Kompetencja piszących ustawę pełną gębą.
  Czy POseł nie widzi pod czym się POdpisuje ?
  Jest to przecież najważniejsza ustawa w Państwie.

  zdjecie

  25 4 Odpowiedz
 • Raphaell 22 lip 2017

  Pudło -nie zgadłeś:) Nic Cię nie obchodzi?.....To po co się udzielasz w tej chwili i gdzie byłeś kiedyś-dawniej?....Bo to te same partie tak działają?!...TE SAME...a ludzie przy korycie będą zmieniać się zawsze zależnie od tego KTO wygra większością wybory...pewnie że nie usprawiedliwia.Dla mnie bynajmniej będzie różnica w tym że żadna z nich nie będzie miała przeszłości PZPR-owskiej..oby

  2 24 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   22 lip 2017

   Nadal nie odpowiadasz na postawione ostanie: czy syf robiony przez jednych usprawiedliwia syf robiony przez drugich? Gdzie byłem? Uczyłem się. M.in na seminariach Instytutu Misesa, działałem w KASE, oraz zbierałem podpisy dla parti Libertariańskiej. Byłem na protestach ACTA i nie głosowałem na platformę. W 2001 roku, gdy obecne prawo było uchwalane dotyczące sądów, byłem w szkole podstawowej. Nie jest to wiec moja wina - to wina ludzi z Twojego pokolenia. Gdzie byłeś jak były wały na autostradach, jak pielęgniarki były traktowane jak g prze pierwszy rząd PiS, jak Kopaczowa się sama orala, jak Rostowski podnosić VAT a rząd z NBP zdeprecjonowali złotówkę o ponad 1.20 powodując ogromna inflacje w katach 2009-2011? Mam wymieniać dalej, o to ci chodzi? Czy przyznasz, ze usunięcie jednych od koryta i zainstalowanie tam swoich nie jest żadna DOBRA zmiana!!!

   24 2 Odpowiedz
 • Raphaell 22 lip 2017

  Chyba Cię rozczaruję....nie mozesz spokojnie pisać?:) Na Twoje pierwsze pytanie w pełni Ci odpisałem.Czytaj uważnie bo mam wrażenie że czynisz to chaotycznie.NIE USPRAWIEDLIWIA.Identycznie też odnoszę się do Twojego postu dużo wyżej....że Ci nie odpowiadam..nawet pisałem do Ciebie priv ale chaos wszędzie:) Nawet nie odpisałeś:)...
  Nie głosowałem ani na PO ani też na PIS to nie moja bajka....już Ci napisałem.Jasne że nie "dobra zmiana" ale to hasło wyborcze PIS-u i mało wiarygodne do końca:)..ale nigdy musisz przyznać nikt od czasów "Bolka" też nie robił czystek w Sądach...NIKT

  2 22 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   22 lip 2017

   Ustawa z 2001 roku, L. K. Umiejetność szukania informacji się kłania...

   25 2 Odpowiedz
 • Raphaell 22 lip 2017

  Do dziś są prokuratorzy i sędziowie którzy pracowali za czasów PZPR więc nie odsyłaj mnie może do ustaw które uchwalał bodajże Miller?!...chyba żartujesz:) Znikam jak będę odpiszę.

  2 27 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   22 lip 2017

   Były minister sprawiedliwości...

   https://mobile.twitter.com/KrzysztofBrejza/status/888718145762066432

   Gdzie masz tam Leszka Millera, którego rząd przy obecnym to była ostoja liberalizmu gospodarczego!?

   Czytaj, szukaj, wyciągaj wnioski. Chcesz mi powiedzieć, ze ludzie PiS stworzyli system sądowy, który teraz "naprawiają" bo uznają go za patologiczny? Śmiechu warte.

   24 2 Odpowiedz
  • 22 lip 2017

   Gdybym miał szukać pozostałości PZPR to pierwsze bym zaczął od polityków w tym PIS i np taki Piotrowicz. Jesteś mi może pokazać jakieś statystyki? Bo stowarzyszenie sędziów robi to cały czas.
   zdjecie

   Ale nie o to chodzi w tym wszystkim. W tych protestach ludzie w tym ja nie są przeciwni reformom sądownictwa, są ZA, sądzę że nawet że zgodzono by się na posłanie "ludzi z PZPR" na emeryturę to by to przeszło - jeśli oczywiście byś znalazł jakichś niezlustrowanych w co szczerze wątpię.

   Chodzi o to że:
   1. Cała reforma sądów odbywa się bez konsultacji społecznych, nocami, bez debaty, w tak szybkim trybie że ciężko nawet przeczytać projekty.

   2. Uchwalone rozwiązania łamią podstawowe zasady z Konstytucji: naruszają trójpodział władzy, odrębność i niezależność wymiaru sprawiedliwości i niezawisłość sędziów. Są również niezgodne ze standardami wyrażonymi w aktach prawnych i orzecznictwie Rady Europy i Unii Europejskiej, co pozwala sądzić, że mogą one zostać zakwestionowane przed międzynarodowymi sądami i trybunałami.

   3. Na zdrowy rozum: czy naprawdę ktokolwiek sądzi że cała władza w dwóch rękach (Błaszczak - Policja & Ziobro prokuratura i sędziowie to jest dopuszczalna sytuacja? Naprawdę nie widzicie zagrożenia? 100% władzy w polsce w jednych rękach? Zapomnieliście co się działo w PRL?

   32 1 Odpowiedz
   • Raphaell 22 lip 2017

    Na zdrowy rozum to poczytaj sobie ile takich osób powiązanych z PZPR jest w PIS i PO...ok?

    1 23 Odpowiedz
 • Raphaell 22 lip 2017

  Czy ja Ci mówię że to ludzie PIS-u?....Poza tym artykuł pana powyżej do mnie nie przemawia.Ani innego z PO czy z PISu.Przecież wszelkie nowelizacje i poprawki do ustawy o ustroju sądów były robione już po tej dacie.SLD-2001-2005

  2 26 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   22 lip 2017

   W latach 2005-2007 rządził PiS, wtedy nie było problemów z sądownictwem. Zakładając ze PO przez 8 lat swoich rządów nie zrobiło nic z sądami, za czasów pierwszego rzadu PiS prawo było takie samo jak za czasów PO i jakie jest obecnie. Dopiero obecnie PiS pod osłona nocy i bez udziału społeczeństwa majstruje przy sadach.

   Kpina z ludzi.

   27 3 Odpowiedz
 • Raphaell 22 lip 2017

  Takie "akcje" pod osłoną nocy poprzedni rząd daaawno robił:) Także bez udziału społeczeństwa nawet podpisy ws lasów "zmielili":) Poczytaj sobie.A dlaczego nic nie zrobiło PO ws sądów przez tyle lat?..bo wg mnie mieli właśnie swoich ludzi na w/w stanowiskach:)..Widzę że na tym forum po plusach i minusach jest fascynacja obecnymi opcjami-bardziej Kodowcami i czyjaś manipulacja plusami i minusami więc ta rozmowa jest bezużyteczna...

  2 22 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   22 lip 2017

   I rozwiązanie tego wymiana tamtej kadry na nowa, zgodna z linia partii jest reforma, na która czekają Polacy?

   Naucz się edytować posty. Nawet prawicowi publicyści krytykują PiS.

   [cytat]Nie zaskakuje mnie, że PiS wybrał drugą drogę. To całkowicie spójne z podejściem tej partii do państwa i jego naprawy. Jednak już nie tylko ja, ale mnóstwo innych komentatorów z szeroko pojętej strony konserwatywnej zwraca uwagę na nietrwałość tak przeprowadzanych zmian i na możliwość wykorzystania stworzonych obecnie precedensów i instrumentów do całkowitego jej odwrócenia w przyszłości. Ba, niektórzy – być może na wyrost, ale tylko trochę– ostrzegają, że przy radykalnym lewicowym zwrocie w polityce, którego przecież nie możemy wykluczyć, sądy zostaną szybko „zaorane”, tyle że w drugą stronę, po czym ich orzecznictwo zacznie sprzyjać najbardziej radykalnym lewackim pomysłom w stylu Zapatero.[/cytat]

   https://dorzeczy.pl/kraj/36477/Nie-lubie-rewolucji-Zawsze-zle-sie-koncza.html

   20 1 Odpowiedz
   • Raphaell 22 lip 2017

    Nie masz bardziej niezależnej gazety nie powiązanej z PO-PIS? Ta do mnie nie przemawia

    1 27 Odpowiedz
 • Raphaell 22 lip 2017

  Uzasadnij mi dlaczego nie reforma Sądów? Skąd dziś wiesz skąd będą ludzie tam powoływani?...Mam nadzieję że nie będą skażeni żadną durną ideologią.Pozdrawiam

  1 22 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   22 lip 2017

   Nic nie będę uzasadniał, bo wyżej napisałem ze reforma obecna nic nie naprawi, bo polega na wymianie jednej kasty przy korycie, na druga. Nikt nie rozmawiał z Polakami na temat reformy sadownictwa, reforma nie spowoduje ze sędzia sądu rejonowego potraktuje cię lepiej i bez pogardy. Nie będzie tez wymiany kadr, bo KRS przyjmuje do tego zawodu 100 osób rocznie. Na 38.5mln kraj...

   Przeczytaj felieton Warzechy* - w pełni się z nim zgadzam. Sposób procedowania ustawy tej rangi, brak dyskusji społecznej, brak dobrej komuńikacji rzadu z Narodem jest oburzający. Ustawa już ma zapowiedziana nowelizacje... uchwalamy złej jakości prawo.

   *moglbys przed pisaniem komentarza, przynajmniej przeczytać to co ludzie wrzucają. Nie wierze ze w 3 ,imitujący zobaczyłeś komentarz, przeczytałeś felieton Warzechy i jeszcze napisałeś nowy komentarz.

   24 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 lip 2017
  Tiger72 napisał/a:

  Nie masz bardziej niezależnej gazety nie powiązanej z PO-PIS? Ta do mnie nie przemawia

  Ja cytuje wypowiedz prawicowego publicysty, Łukasza Warzechy. Ziemkiewicz i Zaremba tez krytykują to co się dzieje. No tak, są tak bardzo związani z PiS...

  (jaka szkoda, ze te media wchodzą w D... http://mm.salon24.pl/b7/28/b7280f09aabdec831b6a61d0-a439c87,2,0.jpg )

  --------

  [cytat]Nie wierzę, że jakość pracy sędziów poprawi się po ich prostej wymianie. Nie godzę się z tym, by byli wskazywani przez polityka - ministra sprawiedliwości. Ale przede wszystkim nie mogę zgodzić się, by zmiany zachodziły w taki sposób. Witold Waszczykowski mówił, że dokonujemy zmiany ustrojowej, zmieniamy ustrój państwa. Czy zmiany ustrojowej dokonuje się z dnia na dzień, bez żadnego uzgadniania z nikim, wprowadzając przez grupę posłów? To nie ma nic wspólnego z porządnym budowaniem państwa. Tak nie działają konserwatyści. Tak działają rewolucjoniści. Nikt ze mną jako wyborcą się na to nie umawiał.[/cytat]
  Igor Janke, jak zawsze prawicowy salon24
  http://jankepost.salon24.pl/795448,moj-apel-dochodzimy-do-sciany-zatrzymajmy-sie

  ------

  Adversus stímulum calcitrare

  25 1 Odpowiedz
 • 22 lip 2017

  Już w sumie przywykłem że zwolennicy PIS nie mają żadnych argumentów merytorycznych albo mierne. Czy to na forach czy to w wypowiedziach publicznych.

  Słuchałem wczoraj Ziobro jak miał przemówienie w Senacie. I powiem że jestem zażenowany poziomem. Gość opowiadał jakieś propagandowe opowiastki skierowane chyba do motłochu bo nikt inny by się to nie nabrał. W każdym przyzwoitość wypadała by jakichś rozsądnych argumentów używać jak się porwało na zmianę ustrojową za pomocą ustawy z inicjatywy posłów a nie lania wody .

  Najlepszy i tak był senator PIS który był przeciwny wygaszeniu kadencji I prezes SN.
  "Przepis konstytucji jest jednoznaczny.Zrozumiałaby go moja wnuczka"

  Jak widać wszyscy co tworzyli tą ustawę w tym Jarosław Szlachetka, wszyscy co na nią głosowali są na poziomie intelektualnym swoich wnuków.

  29 5 Odpowiedz
 • 22 lip 2017

  Kaczyński chory człowiek z nienawiści. Niszczy Polskę i dzieli polaków, jeszcze mam prawo mówienia co myślę bo już nie długo Pis nas będzie zamykać za wolność słowa! Precz z Kaczorem dyktatorem!!

  32 4 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 lip 2017
  Tiger72 napisał/a:

  Nie masz bardziej niezależnej gazety nie powiązanej z PO-PIS? Ta do mnie nie przemawia

  Proszę.

  [cytat]I wyobraźmy sobie, że za jakiś czas wybory wygrywa PO albo szersza liberalno-lewicowa koalicja. Dla niej nowy Sąd Najwyższy jest organem uzurpatorskim. Wybranym z naruszeniem prawa i połamaniem konstytucyjnych reguł. Takich, gdzie duch jest nawet ważniejszy od litery. Naturalną decyzją jest wtedy zdjęcie tego uzurpatorskiego Sądu Najwyższego i zastąpienie własnym. Jakim argumentem będzie można się temu sprzeciwić? Przecież stabilność, nienaruszalność sędziów podważono raz na zawsze. [/cytat]

  https://www.przewodnik-katolicki.pl/Archiwum/2017/Przewodnik-Katolicki-29-2017/Opinie/Lekarstwo-gorsze-od-choroby

  A ze protestujący są krytyczni wobec każdej ze stron świadczy to poniżej. Kijowski został wyrzucony z manifestacji.

  https://wiadomosci.wp.pl/protestujacy-zablokowali-kijowskiego-krzyczeli-zlodziej-i-zdrajca-6146958034708097a

  29 2 Odpowiedz
 • Agata 22 lip 2017

  brak słów, nawet policja bierze w tym udział bo obstawia imprezkę i nikomu to nie przeszkadza, że przed sadem nie można iść po chodniku
  te same twarze , monotonia

  4 35 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Kolejny kwik kwik kwik świń oderwanych od koryta oraz prosiąt które mają wyprane mózgi przez tvn-owską propagandę i pseudo-wolność lansowaną przez róbta co chceta. Niech sobie ten śmieszny łańcuch robią nawet stąd do swojego guru do donalda truska i tak nic już im - tym świniom nie da. Raz na zawsze trzeba skończyć z tym parszywym komunizmem!

  6 39 Odpowiedz
 • 23 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Raz na zawsze trzeba skończyć z tym parszywym komunizmem!

  Ciekawe? Bo to PIS i tacy jak ty poplecznicy wprowadzają prawo właśnie z PRL czyli 100% władzy w ręce partii. No ale czego ja oczekuję, zmuszenie paru komórek do myślenia to wysiłek ponad siły.

  KRK wczoraj.
  zdjecie

  33 1 Odpowiedz
 • 23 lip 2017

  Kontrmanifestacja gazety polskiej. Średnia wieku trochę się różni od tych przeciwko SN.
  zdjecie

  31 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Kolejny kwik kwik kwik świń oderwanych od koryta oraz prosiąt które mają wyprane mózgi przez tvn-owską propagandę i pseudo-wolność lansowaną przez róbta co chceta. Niech sobie ten śmieszny łańcuch robią nawet stąd do swojego guru do donalda truska i tak nic już im - tym świniom nie da. Raz na zawsze trzeba skończyć z tym parszywym komunizmem!

  Taaaa, bo PiS to taka wolnorynkowa partia...

  30 1 Odpowiedz
  • Raphaell 23 lip 2017

   Ciekawe na tym forum jest to że wszyscy KOD-owcy i PO-owcy kochający Ryszardów...Kijowskich i tym podobnych grzmotów..mają wyplusowane do bólu swoje wypowiedzi natomiast piszący obiektywnie lub ludzie za PIS-em mają wypowiedzi zminusowane do oporu.To jakiś teleturniej jest?...Nawet nie macie żadnego moralnego prawa pisać na temat sądów że jest to"prawo myślenia PRL" bo tak właśnie jak Wy robili ludzie z tamtego systemu.Swoją drogą takie bootowanie i trolowanie to tylko wstyd i upadłość redakcji miasto-info.Żenada i wstyd.

   2 29 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    23 lip 2017

    Nie pisz do mnie w liczbie mnogiej - nie mam schizofrenii i mam jedna osobowość. Pytanie tez nie jest do mnie, to nie ja jestem twórca tego portalu i to nie ja go moderuje. Użyj skrzynki redakcja@miasto-info.pl może ci odpiszą.
    Mnie nie odpisują.

    Jeśli nie masz nic do dodania do tego co napisałem - m.in bezpośrednie cytaty z prawicowych publicystów i mediów katolickich - nie wołaj mnie do dyskusji, bo uznaje ja z tobą za zakończona w myśl maksymy Cum recte vivis, ne cures verba malorum

    24 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  https://m.youtube.com/results?q=spieprzaj%20dziadu&sm=1

  Ciekawe czy po klesce PiS zrobia to samo.

  23 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Mimo że nie jestem zwolennikiem pis ja w porównaniu do tych wszystkich dupokratów pod sztandarem PełO- ZŁO , dupoczesna , SZ&#039;kod&#039;NIKI , UBywatele rp , Srazem , psl&#039;EWAKI i inne wstrętne lewactwo szanuje to że pis wygrał wybory i rządzi. Natomiast te świnie które zostały oderwane od koryta , kwiczą że nie mogą rządzić , a w ostatnim czasie mieli na to całe 8 lat! Jak jeden oszołom powiedział &#039;&#039;jak se wygracie wybory to sobie będziecie wszystko przegłosowywać&#039;&#039; i co teraz?! PełO-ZŁO myślało że będzie wiecznie rządzić ale niestety dla nich tak się nie stało! A obecne sondaże same mówią za siebie 38% PIS , 19% PełO-ZŁO , 8% Kukiz&#039;15 , 7% dupoczesna reszta poza sejmem Większość sondażowa jest za reformami - Dziękuje! A czerwone świnie na czele z takimi autorytetami jak m.in. agent bezpieki TW Bolek , Aarona Szechter z propagandy prlowskiej gówna wyborczego czy funkcjonariusz SB niejaki adam mazguła nadal będą drzeć mordy. Pis za bardzo się z nimi cacka a powinni w tym przypadku brać przykład z TW Bolka który kazał chwytać za pały i lać. Tak więc nie wiem na co czeka jeszcze Minister SWiA Mariusz Błaszczak! Do pał i rozgonić to wstrętne lewactwo! Za to co z nami robiono za czasów rządów PełO-ZŁO na Marszach Niepodległości po 100 kroć powinni odczuć to na własnej skórze!

  3 29 Odpowiedz
 • Raphaell 23 lip 2017

  Piszę ogólnie o wszystkich tutaj "kochających" i wywyższających KOD-y i podobne "zbory".Pytałem czy nie masz wiarygodniejszych źródeł bo pismo "Uwarzam że" jak i wyznaczeni przez Ciebie dziennikarze nie są dla mnie wiarygodni gdyż piszą w gazecie Lisieckiego.To jego pismo a to poseł PIS.Tak samo ten z Tygodnika Katolickiego.
  A mi odpisują ...no widzisz?:)...Może i nie masz schizofrenii ale chociaż lekką amnezję bo to Ty wywoływałeś mnie.
  Ogólnie udanego wypoczynku:).....Pozdrawiam

  1 26 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   23 lip 2017

   Gdzie mam lekka amnezje - konkrety? Przecież podaje ci linki. Parafrazując Twoja wypowiedz żadne źródło dla Ciebie nie będzie wiarygodne nawet jeśli by krytykował PiS Tadeusz Rydzyk. Dla mnie nie jest wiarygodne wpolityce - rozumiem ze to ma w całości dyskredytować Twoje wypowiedzi. Podkreślam rozmijasz się z tematem. Mogę ci na priv podesłać jakie maile śle do redakcji i jak jestem olewany przez to towarzystwo. Chcesz? Jak masz jakiś problem z funkcjonowaniem portalu kieruj go do osób odpowiednich, bo dam teraz trollujesz i rozwalisz dyskusje.

   22 1 Odpowiedz
   • Raphaell 23 lip 2017

    Nawet nie wiesz o czym piszę a się rzucasz jak lis w kurniku...to nie ja wywołuję Ciebie do dyskusji tylko Ty mnie?...Zapomniałeś?..To rzeczywista amnezja.Trzymaj się:)xD

    2 29 Odpowiedz
    • Brak zdjęcia
     23 lip 2017

     Jesteś tak zawzięty w komentowaniu, że nie czytasz ze zrozumieniem. Ja Cię niby wywołałem do dyskusji? Kto cytował mnie o 10:21 pisząc o kodowcach i pełowcach?

     Tiger72 Raphaell Dzisiaj 10:21

     Tiger72 napisał/a:

     Ciekawe na tym forum jest to że wszyscy KOD-owcy i PO-owcy kochający Ryszardów...Kijowskich i tym podobnych grzmotów..mają wyplusowane do bólu swoje wypowiedzi natomiast piszący obiektywnie lub ludzie za PIS-em mają wypowiedzi zminusowane do oporu.To jakiś teleturniej jest?...Nawet nie macie żadnego moralnego prawa pisać na temat sądów że jest to"prawo myślenia PRL" bo tak właśnie jak Wy robili ludzie z tamtego systemu.Swoją drogą takie bootowanie i trolowanie to tylko wstyd i upadłość redakcji miasto-info.Żenada i wstyd.

     Cytujesz moją wypowiedź, przypisujesz mi mentalność zbiorową (coś o co sam wcześniej się rzucałeś do mnie). Żenada. 45 letni facet o mentalności kalego, wykłócający się w sieci. Skończyłem dyskusje z Tobą.

     Rutger napisał/a:

     Tiger72 mam gdzieś &#039;&#039;tej propagandy&#039;&#039; te ich minusiki i plusiki. Ale niech wiedzą że nie tylko administrator z ramienia lokalnych władz tu siedzi :) Oni też wiecznie nie będą u władzy! rÓWNOŚĆ , wOLNOŚĆ dEMOKRACJA ha ha ha

     Demokracja jest wtedy, jak wy macie racje. Spokojnie. Administracja nie reaguje, na żadne maile więc jak rozumiem nienawistne komentarze, wojna na plusy i minusy, trollowanie jest w jej smak - wszakże to generuje wyświetlenia i przychody.

     23 1 Odpowiedz
   • Raphaell 23 lip 2017

    A kto Ci powiedział ze mam 45?:) Może kiedyś będę miał jeśli nie będę czytał bzdur:)...Znikam.Pozdro.

    32 Odpowiedz
    • Brak zdjęcia
     23 lip 2017

     Masz racje, może się nauczysz, edytować posty. :). To taka trudna sztuka. I czytać ze zrozumieniem. I nie trollować.

     13 Odpowiedz
 • Raphaell 23 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Mimo że nie jestem zwolennikiem pis ja w porównaniu do tych wszystkich dupokratów pod sztandarem PełO- ZŁO , dupoczesna , SZ&#039;kod&#039;NIKI , UBywatele rp , Srazem , psl&#039;EWAKI i inne wstrętne lewactwo szanuje to że pis wygrał wybory i rządzi. Natomiast te świnie które zostały oderwane od koryta , kwiczą że nie mogą rządzić , a w ostatnim czasie mieli na to całe 8 lat! Jak jeden oszołom powiedział &#039;&#039;jak se wygracie wybory to sobie będziecie wszystko przegłosowywać&#039;&#039; i co teraz?! PełO-ZŁO myślało że będzie wiecznie rządzić ale niestety dla nich tak się nie stało! A obecne sondaże same mówią za siebie 38% PIS , 19% PełO-ZŁO , 8% Kukiz&#039;15 , 7% dupoczesna reszta poza sejmem Większość sondażowa jest za reformami - Dziękuje! A czerwone świnie na czele z takimi autorytetami jak m.in. agent bezpieki TW Bolek , Aarona Szechter z propagandy prlowskiej gówna wyborczego czy funkcjonariusz SB niejaki adam mazguła nadal będą drzeć mordy. Pis za bardzo się z nimi cacka a powinni w tym przypadku brać przykład z TW Bolka który kazał chwytać za pały i lać. Tak więc nie wiem na co czeka jeszcze ten Błaszczak , do pał i rozgonić to wstrętne lewactwo! Za to co z nami robiono za czasów rządów PełO-ZŁO na Marszach Niepodległości po 100 kroć powinni odczuć to na własnej skórze!

  Uważaj Rutger bo jeszcze nie skończyłem czytać a już miałeś trzy minusy:)

  2 28 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   23 lip 2017

   Tiger72 mam gdzieś &#039;&#039;tej propagandy&#039;&#039; te ich minusiki i plusiki. Ale niech wiedzą że nie tylko administrator z ramienia lokalnych władz tu siedzi :) Oni też wiecznie nie będą u władzy! rÓWNOŚĆ , wOLNOŚĆ dEMOKRACJA ha ha ha

   2 31 Odpowiedz
 • Raphaell 23 lip 2017

  Niektórzy już dawno wiedzieli co się stanie.A co do..."powodzianiana"....to nie ja pisałem do Ciebie na priv....Ktoś zgadł co się stanie:)
  https://www.youtube.com/watch?v=Blj0vRd-uKU
  tego się boją

  29 Odpowiedz
 • Raphaell 23 lip 2017

  Nie chciało mi się tego długiego wrzucać:) Sorki.Trzymaj się....

  35 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Zauwazcie, ze jak za wszystkich poprzednich ekip rzadzacych debaty toczono o konkretnych sprawach: budowa tego i tamtego, reforma tego, tak w dyskusji za rzadow PS glowne informacje udostepniane opinii publicznej to: ten zdrajca, tamten zlodziej, ten kolaborant, a tamten jeszcze to lewak. Insynuacja, oskarzanie, nienawisc zaczely byc oficjalnymi srodkami wladz panstwowych! To jest ohydne i potworne, tak jakby z dnia na dzien obudzic sie w dzisiejszej Rosji, na Bialorusi lub w Turcji, ewentualnie cofnac sie kilkadziesiat lat wstecz w czasy PRL. Zycie w takim panstwie to koszmar, bo nikt nie jest pewny czy sam nie zostanie uznany za kolaboranta czy zdrajce jak sie cos partyjnym nie spodoba. Donosicielstwo, korupcja, lizusostwo, dzialajace pod polecenie partii policja, prokuratura, szkoly, sady. Tak, tak, przecierajmy oczy. To marzy sie prezesowi.

  Przypatrzy sie jaka role ma pelnic w koncepcji PiS spoleczenstwo: ma odbierac informacje przekazywane przez rzadzacych, czyli np. kto jest zdrajca i jaka poniesie kare. Spoleczenstwo musi zgadzac sie z wola rzadzacej partii i ja przyjmowac bezkrytycznie, kto sie nie zgadza zostaje automatycznie zaliczony do "gorszego sortu".

  Garstka imbecyli, ktorzy moze nawet wierza, ze im sie uda. Wyrachowani ludzie o slabym przygotowaniu merytorycznym, slabym morale i ponadprzecietnym parciu na pieniadz (kolesiostwo, przekupnosc). Umiejetnosci w praktyce sa nie potrzebne bo wystarczy wypelniac polecenia wodza.

  Tego przetrawic w Polsce, w tych czasach, sie nie da.

  35 4 Odpowiedz
  • Raphaell 23 lip 2017

   ha ha ha przesyt i nienawiść....nie możesz być obiektywny-a?....Bartoszewski to chyba idol tych z PO-rozumiem....aż żal:) Nikt Cię tutaj nie wyzywa ale Ty innych musisz? To są Twoje "argumenty"?

   2 37 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Z Tb nie dyskutuje. Oni sami wystawiaja sobie swiadectwo. Bo zeby wierzyc ze Polacy przyjma dzis cos przypominajacego komune to trzeba byc jak nazywal rzecz po imieniu prof. Bartoszewski: matolkiem. Ja stwierdzam fakty. W glupote mozna brnac, ale mozna tez publicznie przyznac sie do pomylki i wreszcie zaczac robic konkretna robote zamiast jechania z koksem w Wiadomosciach telewizyjnych czy na forach. To co wypisujecie i mowicie z polecenia Kaczynskiego to jest zenada, glupota i jeszcze wiecej. Przejrzyjcie na oczy, terapie wstrzasowa juz stosuje bo po prostu tego sie nie da sluchac ani czytac, zlitujcie sie. Zasypujecie nasza codziennosc smieciem informacyjnym i chcecie byc za to oklaskiwani?

  Wazne by byc z Polakami szczerym, bo to spoleczenstwo glupie nie jest i ta gre pozorow zwietrzy. I to spoleczenstwo jest chyba warte by mu sluzyc, bo po ta sa rzadzacy czyz nie? Kto ma komu sluzyc: panstwo obywatelom, czy obywatele panstwu? - To drugie jest tylko na Wschodzie.

  32 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Do &#039;&#039;prywatnie&#039;&#039; zwolennika rządów PełO-ZŁO a mściwego na obecne władze. Przedstawie ci pokrótce demokracje za 8 lat bandyckich rządów PełO-ZŁO i pslEWAKI. Kto sprzeciwiał się ówczesnej władzy m.in. górników wychodzących na ulice &#039;po&#039;licja traktowała z broni gładkolufowej , ludzi którzy maszerowali w Marszu Niepodległości &#039;po&#039;licja bestialsko biła i kopała i zamykała oraz rozwiązywała zgromadzenie , Podczas marszu 2013 roku karygodna prowokacja ze strony władzy &#039;&#039;na zlecenia przez ministra spraw wewnętrznych podpalenia budki na terenie ambasady Rosji&#039;&#039; Sprawa następna niewinnego człowiek który na wiecu z udziałem komorowskiego trzymał krzesło te &#039;&#039;wspaniałe sądy&#039;&#039; skazały na odsiadkę więzienia. To tylko nie liczne bestialskie poczynania tamtej władzy. Kto był przeciwko nim ten dostawał odsiadkę , był karany a w najlepszym wypadku dostawał pałą lub był szykanowany w pracy z której i tak został zwolniony bo i takie przypadki miały miejsce za tamtych bandyckich rządów! DZISIAJ PRAWDZIWI POLACY CIERPIĄ ŻE PO ROKU 1989 W POLSCE NIE DOSZŁO DO DEKOMUNIZACJI. Dzisiaj na ulicach byśmy nie mieli tej błazenady i tego ścierwa które chce do końca zniszczyć nasz kraj. Panie Prezydencie niech się pan nie boi , większość Polaków za panem stoi! 3 razy TAK :) A jak trzeba będzie to MY wyjdziemy i pokażemy tej bandzie gdzie jest ich miejsce!

  2 44 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Kozak w necie, pizda w świecie - Rutger.

  38 2 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   23 lip 2017

   zero pojęcia , zero argumentów, zero mózgu
   co ślina na język przyniesie , ale co tu się spodziewać po chamie ze wsi &#039;&#039;strozaninek&#039;&#039; któremu na dodatek słoma z butów wystaje! oczywiście nie obrażając innych mieszkańców wiosek

   2 40 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  zero pojęcia , zero argumentów, zero mózgu
  co ślina na język przyniesie , ale co tu się spodziewać po chamie ze wsi &#039;&#039;strozaninek&#039;&#039; któremu na dodatek słoma z butów wystaje! oczywiście nie obrażając innych mieszkańców wiosek

  Spójrz ty na swoje posty.

  Wole być wsiokiem ze wsi, niż pizdą, która w sieci kozaczy, cytuje kiboli, chce "siłowo" tłumaczyć protestującym swoje argumenty... Zdajesz sobie sprawę, że grożenie komuś pobiciem jest karalne?
  Czy teraz jak zdobędziecie sądy, to liczycie, że nie zostaniecie skazani w końcu :wasi: są przy korycie.

  Pluje na takich jak Ty i wstydzę się za ciebie, że też jesteś Polakiem. Pustym intelektualnie.

  43 1 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   23 lip 2017

   &#039;&#039;strozaninek wsioku&#039;&#039;
   jakbyś czytał ze zrozumieniem moje posty to byś wiedział jaka władza stosowała siłowe argumenty co do ludzi którzy mieli odmienne zdanie niż &#039;&#039;oni&#039;&#039; Kto był przeciwko tamtej władzy to pała , więzienie , czy szykany. A dzisiaj możesz spokojnie sobie wychodzić na ulice , maszerować , obrażać i szykanować ludzi i nie pozwalać pracować dziennikarzom tv publicznej i innym prawicowym mediom-tak robi dzisiejsza opozycja.
   Ja tylko przestrzegam totalną opozycje o zaprzestanie tego jazgotu i mowy nienawiści , wypuszczania ludzi na ulice , ludzi którzy tak naprawdę nie wiedzą o co chodzi , że po drugiej stronie są też ludzie (zwolennicy rządu) którzy też tego mogą nie wytrzymać i ruszą w obronie Polski!

   wsioku także zastanów się zanim coś znowu głupiego napiszesz!
   Wstyd to mi jest za takich chamów jak ty!

   2 47 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  &#039;&#039;strozaninek wsioku&#039;&#039;
  jakbyś czytał ze zrozumieniem moje posty to byś wiedział jaka władza stosowała siłowe argumenty co do ludzi którzy mieli odmienne zdanie niż &#039;&#039;oni&#039;&#039; Kto był przeciwko tamtej władzy to pała , więzienie , czy szykany. A dzisiaj możesz spokojnie sobie wychodzić na ulice , maszerować , obrażać i szykanować ludzi i nie pozwalać pracować dziennikarzom tv publicznej i innym prawicowym mediom-tak robi dzisiejsza opozycja.
  Ja tylko przestrzegam totalną opozycje o zaprzestanie tego jazgotu i mowy nienawiści , wypuszczania ludzi na ulice , ludzi którzy tak naprawdę nie wiedzą o co chodzi , że po drugiej stronie są też ludzie (zwolennicy rządu) którzy też tego mogą nie wytrzymać i ruszą w obronie Polski!

  wsioku także zastanów się zanim coś znowu głupiego napiszesz!
  Wstyd to mi jest za takich chamów jak ty!

  To chodz, bronic Polske, bo jak na razie pyskujesz w sieci, piszesz od rzeczy i jeszcze walisz bledami ortograficznymi... Typowy fanatyk. Pamietaj, ze po drugiej stronie sa rowniez ludzie, wielu sie nie boi WAS. Sam wlasnie podżegasz do wojny domowej i do tego, żeby jeden Polak walczył z drugim Polakiem. Wstyd mi za Ciebie. Wstyd.

  Przestań pisać w sieci takie dyrdymały, bo ocierasz się o paragrafy. Chcesz pokazać waszą siłę? Wyjdzcie i zróbcie kontr protest. W Krakowie jedynych kontr protestujących wczoraj to widziałem starych dziadków z emblematami Gazety Polskiej.

  Na rynku byli młodzi ludzie - wasze dzieci. No cóż. Może faktycznie zwolennicy władzy chcą się okopać w swoich klimacikach i podzielić społeczeństwo. Jednakże każdy Polak piszący "że po drugiej stronie są też ludzie (zwolennicy rządu) którzy też tego mogą nie wytrzymać i ruszą w obronie Polski! " "Dzisiaj na ulicach byśmy nie mieli tej błazenady i tego ścierwa które chce do końca zniszczyć nasz kraj. "

  Rzeczywiście. 20 latki urodzone pod koniec lat 90tych to "ścierwo chcące zniszczyć kraj".

  I pamiętaj, że wole być chamem i wsiokiem, niż kolesiem zakompleksionym, ujadającym w sieci i nawoującym do naparzania się z innymi obywatelami - dla takich ludzi powinno być dożywocie - za podpalanie kraju i nawoływanie do wojny domowej - pierd.... ruska propaganda.

  48 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Strozaninek wsioku jak na razie to totalna opozycja a przede wszystkim główni liderzy tacy jak petru , szetyna czy kamysz namawiają i nawołują społeczeństwo do wyjścia na ulice polskich miast i robienia ulicznych protestów i zadym. a nie liczą się z tym że to oni mogą podpalić Polskę bo z drugiej strony barykady są zwolennicy władzy którzy jak na razie liczą się z ogromnym poparciem bo aż 40%
  strozaninek wsioku jakby takiemu jak Ty zależało na braterstwie to sam byś namawiał do spokoju i do odstąpienia od manifestacji , gwarantuje jak skończą się manifestacje jestem pewien że będzie spokojniej!
  Strozaninek wsioku jakbyś był obiektywny to dlaczego nie ustosunkowałeś się do postów o bandyckich metodach jakie stosowała władza PełO-ZŁO?! a może jest tak że tobie nienawiść przesłania oczy do dzisiejszego rządu który został wybrany w demokratycznych wyborach i dostał mandat zaufania od społeczeństwa na sprawowanie władzy. Dlaczego tacy jak ty nie pozwolicie normalnie dać rządzić temu rządowi tylko cały czas ujadacie i kwiczycie?!

  51 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Strozaninek wsioku jakbyś był obiektywny to dlaczego nie ustosunkowałeś się do postów o bandyckich metodach jakie stosowała władza PełO-ZŁO?! a może jest tak że tobie nienawiść przesłania oczy do dzisiejszego rządu który został wybrany w demokratycznych wyborach i dostał mandat zaufania od społeczeństwa na sprawowanie władzy. Dlaczego tacy jak ty nie pozwolicie normalnie dać rządzić temu rządowi tylko cały czas ujadacie i kwiczycie?!

  Ponieważ wygrana w wyborach nie oznacza mandatu na robienie wszystkiego co się chcę i jak się chce. pozwolisz też MIASTOWY chamie, że nie będę rozmawiać z ruskim trollem, który namawia do wojny domowej pomiędzy polakami. Pluję na Ciebie. Spasiba.

  53 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   23 lip 2017

   strozaninie chamie ze wsi ja wiem że chciałbyś żeby ta twoja wiocha stróża była niemiecka ale nie doczekanie twoje. twoje argumenty są takie że tamta władza mogła robić sobie co chcieć czyli grabić , gwałcić i plądrować jak się to mówi a ta władza nie może nawet spokojnie rządzić Dalsza dyskusja z tobą &#039;&#039;chcący być niemieckim wsiokiem&#039;&#039; nie ma sensu Sram na ciebie chamie! Auf Wiedersehen

   59 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Wyczytałeś to miejski chamie jak rzygałes do Bysinki, czy w trakcie Bożego nabożeństwa w kościele koło końskiego rynku? Spasiona, ruski trollu nawołujący do zbrodni. Pizda w świecie, kozak w necie.

  52 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik, kwik
  kwiczcie , ujadajcie , szczekajcie dodajcie sobie te plusiki tyle waszego , władzy już nigdy nie odzyskacie
  Prawdziwi Polacy już dawno się na was wyznali a m.in. za nie sprawiedliwe wyroki za upadlające wynagrodzenia nawet 2,5 na godzinę za ośmiorniczki , amberd goldy i za Smoleńsk! Ludzie wam nigdy tego nie zapomną! 3 x tak panie prezydencie!

  1 51 Odpowiedz
 • 23 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  strozaninie chamie ze wsi ja wiem że chciałbyś żeby ta twoja wiocha stróża była niemiecka ale nie doczekanie twoje. twoje argumenty są takie że tamta władza mogła robić sobie co chcieć czyli grabić , gwałcić i plądrować jak się to mówi a ta władza nie może nawet spokojnie rządzić Dalsza dyskusja z tobą &#039;&#039;chcący być niemieckim wsiokiem&#039;&#039; nie ma sensu Sram na ciebie chamie! Auf Wiedersehen

  Panie Rutger nie ma sensu z tym całym stróżankiem dysputować. Przeczytałem twoje wpisy. Podałeś sensowne przykłady skandalicznych wyroków i działań wymiaru sprawiedliwości w czasach (nie)rządów platformianych. Tak naprawdę jest ich tysiące przez te lata.
  A ten ci napisze że nie podajesz żadnych argumentów. Podobny typ jak kilku tutaj pismaków trollujących na potrzeby platyformianych i kodomitów. Polecam przeczytać wpisy niejakiego markosa, bono czy łukaszka. Tematy naprodukowane po to żeby ośmieszać pis. Wystarczy wejść na forum i od razu to widać .
  W tym wątku gość praktycznie pisze sam do siebie :
  http://forum.miasto-info.pl/spoleczenstwo/6868,humor-polityczny,2.html
  Podobnie zresztą z plusami i minusam. Zaraz dostanę pewnie z 50 minusów od tych opłacanych klakierów.
  Mimo to na szczęście te pseudoprotesty pokazują że nie ma żadnego społecznego poparcia / akceptacji dla próby niszczenia kraju od środka przez tych furiatów nowoczesnych, platfusów, kodziarzy i całej tej bandy popleczników i potomków ludzi związanych z poprzednim ustrojem , służb specjalnych, starych esbeków , milicjantów ormowców i całej tej reszty której Pis zabiera własnie przywileje.
  100 osób w 18 tyś mieście i powiecie liczącym 125 tysięcy ludzi to całkowita porażka .
  Podobnie przekłada się to w Warszawie ponad milionowym mieście tylko 4-5 tysięcy "obrońców" demokracji . To świadczy o tym że cały wspomniany przeze mnie kolektyw nawet nie został uruchomiony.
  Jesteśmy na dobrej drodze żeby w końcu żyć w normalnym kraju !!

  2 61 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   23 lip 2017

   Nic dodać nic ująć , pewnie za te zbiorowiska na rynkach i przed sądami też kasę dostają. Ale jeżeli o Warszawę chodzi to coś słabo płacą bo tylko 4 tysiące niewolników znaleźli albo kijowski nie płacący alimenciarz im kasę zaje&#039;ba&#039;ł he he
   opozycja totalna = świnie oderwane od koryta
   Proszę o 100 minusów oszołomy jedne buha ha ha

   274 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Wkolo gadka szmatka, jak zacieta stara plyta: ormowcy, ubecy, komunisci itp. Przeciez te osoby to juz teraz dziadki na emeryturach, a czesc z nich pewnie nie chodzi po tym swiecie. Z kim PiS chce sie rozliczac, co dekomunizowac? Halo, halo :-D Powtarzam, obudzcie sie, towarzysze. Zyjemy w zupelnie innej rzeczywistosci. Jaja sobie robicie? Ile mlodych osob dzis ma ochote sluchac tych waszych bajek? Co macie do zaoferowania, jaka przyszlosc - to ludzi interesuje. Bo jesli tylko to co widac teraz to ja i pewnie miliony Polakow po prostu wam podziekuja, co zreszta zaczyna sie juz dziac. To nie ubecy wychodza dzis na ulice ani komunisci, ani zdrajcy. Wychodza normalni ludzie zanieookojeni tym CO WY ROBICIE z tym krajem.

  63 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  prywatnie a takie osobniki którzy wyłażą i popierają te marsze takie jak m.in. tw bolek , aaron szechter , adam mazguła , andrzej celiński , aleksander kwaśniewski , włodek cimoszewicz , mateusz kijowski , tomasz lis i inne resortowe dzieci to niby kto to jest?! aż śmierdzi wstrętnym lewactwem pzpr&#039;erem sb-ecją i ubecją a reszta ludzików to albo są opłacani przez biznes który traci jakieś przywileje albo w ogóle pojęcia nie mają o co tak naprawdę chodzi a wychodzą tylko byle wyjść bo np: nie lubią Jarosława Kaczyńskiego!
  A ogólnie to kwik świń oderwanych od koryta!

  2 65 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Powtarzam: dajcie ludziom zyc.

  63 1 Odpowiedz
  • 23 lip 2017

   Żyją sobie jak widać nie najgorzej. Nawet sobie jakieś szopki na rynkach i placach odstawiają a pisaliście że w Polsce jest jak w stanie wojennym niedawno.

   3 60 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   23 lip 2017

   to wy dajcie ludziom normalnie żyć po chodnikach i ulicach chodzić a rządowi wybranemu w demokratycznych wyborach dajcie rządzić! Wasze pięć minut tzn te 30 lat już się skończyło. Czas na dobre zmiany!

   1 68 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Tak te dobre zmiany to wy przy żłobie.

  69 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Czyli,udowadniasz, ze nie chodzi wam o zmianę na lepsze dla Polaków, tylko nazarcie się ze stołu do którego nie mieliście dostępu.

  73 3 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Sprostowanie:
  Proszę o 100 minusów &#039;&#039;nie oszołomy&#039;&#039; tylko oszołomie jeden z 50 ip he he he

  kwik świni oderwanej od koryta!

  274 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  szybciej szybciej naciskaj tą myszką jeszcze tylko 22 minusy he he
  lepszy od aarona szechtera czy hieny lisa propaganda w pełnej krasie a może jeszcze 1000 minusów
  czekam dawaj dawaj szybciej szybciej aż do 1000 minusów :)

  273 Odpowiedz
 • 23 lip 2017

  Niektorzy przypisuja partii Kaczynskiego ciche zwiazki z Rosja poprzez otoczenie Macierewicza. Niezaleznie od tego, czy takie kontakty maja miejsce, czy nie, dzialania PiS i Rosji Putina wydaja sie na ta chwile podobne (mam na mysli dzialanie, nie gadanie):
  - sklocanie, dzielenie panstw unijnych, rozbijanie jednosci EU
  - manifestowanie niecheci do UE
  - oslabianie demokracji, wspieranie dyktatury
  - nacjonalizm
  - budzenie niepokojow, sklocanie spoleczenstwa, nastawianie jednych przeciw drugim
  - bardzo silna propaganda i manipulacja informacjami itd.

  Putin oczywiscie na ta chwile Polski z wojskiem nie najedzie, ale wojna informacyjna jaka toczy z UE jest prawdziwa. I o tym trzeba pamietac...

  128 2 Odpowiedz
 • 23 lip 2017

  Tiger72, Rutger, nawet Walker 82, inni zwollenicy PIS.
  Czy ja w końcu się doczekam jakiś racjonalnych, merytorycznych uzasadnień dla których ustawa o sądzie najwyższym jest forsowana przez PIS?

  Uzasadnijcie proszę dlaczego próbujecie niszczyć trójpodział państwa polskiego, depczecie polską konstytucję, tylko bez argumentów ala Ziobro że znaleźliście jednego patologicznego sędzię.

  Czekam i jestem gotowy do dyskusji.

  76 Odpowiedz
  • Raphaell 24 lip 2017

   Trójpodział władzy? Co Ty bredzisz facet....może mi napiszesz co to jest wg Ciebie?

   38 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  23 lip 2017

  Nie zrobią tego, taka kultura polityczna.

  http://wiesci24.pl/2017/07/23/obrazal-starszego-czlowieka-flaga-ue-uwierzysz-jakiej-partii-dziala/

  Nieśmieszny kabareciarz chce robić listę ludzi, którzy wychodzą na protesty. No jak w komunie...

  [cytat]Generalnie chyba przyszedł czas, żeby odpowiednie służby stworzyły katalog osób niezwykle aktywnych w niszczeniu struktur państwa wszelkimi, niekoniecznie etycznymi metodami i miały na te indywidua baczenie. To co oni robią jest nawet opisane i ma dźwięczny termin astroturfing[/cytat]

  https://wpolityce.pl/m/polityka/350051-uczestnicy-seansu-nienawisci-pod-domem-jaroslawa-kaczynskiego-nie-walcza-o-zadne-wartosci
  Dziadek z babcia jakby żyli i to przeczytali, to chyba czasy stanu wojennego i internowania by mi przyszły na myśl. Podle.

  75 Odpowiedz
 • 23 lip 2017

  Wszędzie SBeckie mordy, kto by konsultował ze społeczeństwem jakieś ustawy. Przecież PISiaki mają w genach zapisaną jedyną słuszną prawdę. Jak dla mnie PISowskie bolszewiki nie dorosły do dyskusji, dialogu i wypracowania rozwiązań które by całe społeczeństwo zadowalały.
  zdjecie

  72 3 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 23 lip 2017

  Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził!. A zgłoszenie aż 1300 poprawek przez opozycję świadczy o tym, że bynajmniej nie oczekują oni dyskusji, tylko opóżnienia i utrudnienia albo uniemożliwienia wprowadzenia zmian.

  Mi intuicja podpowiada, że prezydent najlepiej by zrobił, jak by co najmniej jedną z tych ustaw skierował do Trybunału Konstytucyjnego.

  Dziwne! Obie strony spory wszędzie widzą bolszewików! Albo to polskie społeczeństwo już do końca zgłupiało, albo jedna ze stron ce***** się istnie diabelską przewrotnością! A może nie jedna tylko obie?

  Chcąc merytorycznie dyskutować w tej sprawie należało by trochę wyluzować i spróbować popatrzyć na problem obiektywnie, a to jest prawie nie możliwe. Pewnie wszyscy dyskutanci którzy jeszcze czytają ten temat są jakoś emocjonalnie związani ze zwolennikami PiS, albo totalną opozycją. Pewnie prawie 100% ogląda dużo częściej TV publiczną lub Trwam niż TVN i Polsat, albo na odwrót. Te dwa czynniki: emocje albo dużo częstsze słuchanie jeden ze stron niż drugiej powodują że mimo najlepszych chęci nie jesteśmy w stanie podejść do sprawy obiektywnie. Ja choć staram się patrzyć obiektywnie i potrafię nie tylko pozytywnie, ale również negatywnie wypowiedzieć się o działaniach PiSu (choć raczej nie wirtualu i tylko realu) to jednak dostrzegam że nie potrafię być obiektywny.

  47 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 23 lip 2017

  A pamiętacie jak prezydent Komorowski tłumaczył nie zgłoszenie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego, która ukradła nam pieniądze odłożone na emeryturę?

  1 50 Odpowiedz
 • Raphaell 24 lip 2017

  Ciekawie nazywasz ludzi których nawet nie znasz.Ci ludzie są moim zdaniem inteligentniejsi od samego Ciebie wobec tego.Co Ty mi wypisujesz ? Widzę że jesteś za cienki w tych sprawach a udzielasz się bynajmniej jak "Bolek" w Korei na wykładach:)..NIgdy nie było w Polsce trójpodziału władzy-nigdy.Wyjaśnię Ci to jasno-myślę.Wybieramy Prezydenta..wybieramy Parlament ale władzę sądowniczą wybierają politycy już bez nas jako wyborców.Kiedy mają przewagę w Sejmie de facto mogą przejąć sądy.I to prowadzi do tego że ten trzeci element podlega władzy wykonawczej albo jak wolisz ustawodawczej.W efekcie tego sądy wyrokują w imieniu władzy.Tak było przy wszystkich rządach w tym PO była afera...afera..afera i ?...umorzono...umorzono itd.To jest ułomny system.Ten 3 element władzy jest ułomny.Jest tam Trybunał Stanu..TK...SN..Sąd lokalny..Rejonowy..Sąd administracyjny.Kompetencje tych sądów wkraczają same w siebie.Władza wchodzi i ingeruje w to.A potem następuje sytuacja że o Trybunale Stanu decyduje....Trybunał Stanu..Dramat i śmiech..Historia Amber Gold.Rozpoczęcie sprawy.Rząd latał wtedy z tym po całym Kraju..bo nie wiedzieli który Sąd będzie bardziej "przyjazny"..Piotrków Tryb..Kraków..Warszawa?..Po 1 rozprawie sędzia pyta :" Czy mam zwalniać czy przyspieszać"?..Ułomny system.Powtarzam Ci.Są więc podstawowe wady systemu prawnego w PL.Rodzrobnienie spraw.Konflikt kompetencji i niewybieralność przez naród.Dlatego też nie pisz mi bzdur o jakimś obalaniu trójwładzy której nie było i nie ma.Pozdrawiam

  2 32 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 lip 2017

  Zawetuje, dobrze - mysli rozsadnie.

  26 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 lip 2017

  Jaka cisza......

  Między wierszami Pan Prezydent również bardzo mocno skrytykował poczynania Ziobry. Duda ma zupełnie inną wizję reform sądownictwa i podziela zdanie środowisk prawniczych oraz opozycyjnych, iż Minister Sprawiedliwości nie powinien być Prokuratorem Generalnym z praktycznie niczym nieskrępowaną władzą nad wymiarem sprawiedliwości w kraju.
  Typowy wyborca PIS musi mieć niezły mind*****. Propagandyści władzy również są w szoku, bo klasyczne obrzucenie gównem przeciwnika tu nie jest możliwe. Ludzie którzy wyszli na ulice zobaczyli iż mają możliwość zmian niekorzystnych ustaw jak się zjednoczą i bezkrwawo i pokojowe będą protestować.
  Jestem zadowolony z decyzji prezydenta.

  Problem z Dudą jest taki, że w przeciwieństwie do takiego Marcinkiewicza, prezydenta nie tak łatwo usunąć ze stołka i jeśli Duda zacznie się stawiać PiS to zgarnie tych, którzy nie popierają działań rządu, ale też za nic nie chcą firmować działań PO ani Nowoczesnej, więc potencjalnie grupa jest spora, którą do kolejnych wyborów można urabiać, bo własnie, tak łatwo Dudy w polityczny niebyt prezes nie usunie. A jakby wpadł na taki pomysł, to chyba jednak już zbyt perfidne plucie w twarz ludzi by to było...

  Teraz napiszą ustawę od nowa. Ciekawe czy tym razem pokusza się o jakieś konsultacje i próby normalnego wytłumaczenia jaki cel ma ustawa.

  Nawet Olszewski sie cieszy...

  [cytat] Jan Olszewski: Rozumiem decyzję pana prezydenta, ustawy zawierały błędy. Przypomnę chociażby o sprawie sprzeczności przepisów art. 12 i 18 w ustawie o Sądzie Najwyższym. W art. 12 jest mowa o pięciu kandydatach, w art. 18 o trzech. Być może do tej pomyłki przyczyniła się zbyt duża ilość poprawek zgłaszanych przez opozycję. Przypomnę, że zgłoszono ponad 1000 wniosków z poprawkami.

  Jednak prezydenckie weto sprawi, że reforma wymiaru sprawiedliwości zostanie przesunięta w czasie.

  Oczywiście. Reforma wymiaru sprawiedliwości jest konieczna, oczekuje jej ogromna większość społeczeństwa. Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że ustawy, które odrzucił pan prezydent, były wprowadzane w zbyt dużym pośpiechu. To nie pomogło w pracy nad nimi. Może warto było rozważyć przedłużenie posiedzenia Sejmu, żeby wszystko zostało sprawnie i dokładnie wprowadzone. [/cytat]

  https://wpolityce.pl/polityka/350121-trzy-pytania-do-premiera-jana-olszewskiego-rozumiem-decyzje-pana-prezydenta-ustawy-zawieraly-bledy

  23 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 lip 2017

  Jestem naprawdę zaskoczony przejmującą ciszą zwolenników PiS, musicie naprawdę mieć w główkach niezłe zamotanie i czekacie na oficjalną linię partii. Wczoraj była tu gównoburza imponujących rozmiarów, a dzisiaj tak spokojnie.... Kolejna porcja cytatów z prawicowej strony Polski...

  [cytat]TAK WAŻNA REFORMA POWINNA BYĆ W NAJWIĘKSZYM STOPNIU, JAK TO TYLKO MOŻLIWE, ZABEZPIECZONA PRZED PODEJRZENIEM, IŻ SŁUŻY CZEMUKOLWIEK INNEMU NIŻ DOBRU PUBLICZNEMU.[/cytat]

  [cytat] Weto wyjdzie na dobre także Prawu i Sprawiedliwości. Da mu szansę zejścia ze ścieżki sekciarskiego zamykania się we własnym żelaznym elektoracie i jego radykalizacji, co jest drogą donikąd. [/cytat]

  [cytat]Gdyby w PiS doszedł do głosu rozum, a nie tylko emocje odreagowywania upokorzeń ostatnich ośmiu lat oraz nienawiści kierowanej przeciwko PiS na manifestacjach KOD i „Obywateli”, partia rządząca powinna przyjąć weto z przekazem: „dziękujemy Prezydentowi za ochłodzenie emocji, przepraszamy Polaków, nie chcieliśmy źle, ale zbłądziliśmy z nadmiaru dobrych chęci i pośpiechu, chcąc załatwić dotkliwy dla Polaków problem jeszcze przed wakacjami. Teraz przedstawimy Polakom założenia i zasady reformy z całym należnym im szacunkiem, i wszyscy przekonacie się, że wasze zrozumiałe obawy były nieuzasadnione”. [/cytat]

  Nigdy nie pomyślałbym, że mogę się zgodzić z Ziemkiewiczem, ale się z nim zgadzam. Reforma systemu sądowego jest potrzebna, jednak nie w takiej formie, nie z taką arogancją, nie z takimi bublami i nie bez konsultacji społecznych. Weto, mocna krytyka i kubeł zimnej wody dobrze zrobi obecnej władzy oraz ostudzi nastroje w narodzie, które jak widać powyżej są bardzo ostre.

  https://www.facebook.com/rziemkiewicz/posts/1672912909410101?__fns&hash=Ac1jDU0ouX1m5Xz3

  25 Odpowiedz
 • 24 lip 2017

  To nie jest nasze zwycięstwo. To jest ucieczka spod ustrojowej gilotyny przygotowanej przez PIS. Cały czas jestem pod wrażeniem jak ktoś mógł takie dyktatorskie projekty stworzyć. Jakoś do tej pory miałem mocne mniemanie że ktokolwiek by nie rządził to nigdy nie podniesie ręki na konstytucję bo wszyscy pamiętamy przecież PRL. Tak bardzo się myliłem.

  O ile walka o trybunał to był kubeł zimnej wody o tyle tu to ja już się pociłem jak sobie pomyślałem jakie konsekwencje tego będą.

  Zgadzam się reforma sądów bardzo potrzebna ale ja widzę również że konstytucja powinna dostać nowe mechanizmy obrony. Nie może być tak że pod pozorem projektu poselskiego można zmienić ustrój.

  33 Odpowiedz
  • 24 lip 2017

   No wlasnie, ale ten ktos chcial tez swego czasu wtracac do wiezien polskie kobiety. Ostatnie dni byly smutne. Ja bym jednak nie bral za 100% monete tego, ze Prezydent zrobil to co zrobil ze wzgledu na swoje przekonania. Ciagle mam przeczucie, ze jestesmy obiektem eksperymentu, PiS wycofuje sie z projektow dopiero w fazie kiedy czuje otwarty konflikt ze spoleczenstwem. Ile jeszcze razy? Po co to komu? Ludzie, az tak te urzedy sa dla was wazne ze jestescie dla nich gotowi stac sie czarnymi postaciami, zatruwajacymi nasza codziennosc? Bo wprowadzic dyktatury pokojowo sie nie da, dyktatura nie rodzi sie z kompromisu ale z prawa sily.

   W Polsce dyktatura nie ma szans sie przyjac, nie ta mentalnosc.

   22 Odpowiedz
 • jeden język a dwoje uszu 24 lip 2017

  Łał! ani jednego plusa! Widać że napisałem troszkę prawdy, która boli ludzi po obu stronach barykady!

  2 31 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 lip 2017

  Analizując ich orędzia można łatwo się domyślić, że jest spory konflikt, a prezydent poszedł na usamodzielnienie się. Premier Szydło znowu mówi, że wygrali wybory i nie ulegnie naciskom ulicy i zagranicy. Zapominając, że o ile jakiś Timmermans czy junker to faktycznie obcy Polsce ludzie, o tyle ludzie na protestach w naszych miastach to Polacy, szczególnie młodzi. Z ich głosem też się rządu musi liczyć.

  24 1 Odpowiedz
  • 24 lip 2017

   Mylisz się. To gra. Pis przejmuje władze nad sądami powszechnymi a Prezydent buduje obraz samodzielności od partii. 2 do 0 dla nich. Posłuchaj motywacji jego działania. Czysty PR.
   Inaczej zawetowalby wszystkie 3 ustawy i referendum edukacji.

   12 19 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 lip 2017
  53 2 Odpowiedz
 • Raphaell 25 lip 2017

  Jeszcze raz potwierdziłeś swoją nienawiść do jednej opcji.Bądź obiektywny.Możesz sobie tam jeszcze 1000 plusów wklepać a mi -5000 mam gdzieś:) Nic nie uświadomi i nikt pisowskiego wyborcę jak i peowskiego maniakalnego trolla którym jesteś patrząc na przekrój Twoich postów.Konto założone na potrzeby pisania "mowy nienawiści" przeciw PIS.Z takimi się nie dyskutuje...nie będę Cię karmił.Biedny jesteś zarabiaj nie na mnie.Ile już masz 1,50 za komentarz?:)xD

  2 59 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 lip 2017

  Nie ma bata: racje weryfikuje sie spolecznie - te tlumy uczestnikow to najlepszy weryfikator. Co tu komentowac...

  A co do rosyjskich trolli w polskim internecie: http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1666886,1,rosyjskie-fabryki-trolli-zalewaja-internet-prokremlowskim-przekazem-ale-popelniaja-rowniez-bledy.read

  53 2 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 lip 2017
  Tiger72 napisał/a:

  Ostatnie zdanie do Ciebie.Tych których tak wielbisz i chodzą na manify tworzą Tacy ludzie jak pan w ponższym linku dlatego do mnie Twoja "wizja" KOD owskiego świata nie przemawia również.Żegnam.
  http://pislamizacja.pl/adam-a-michnik-do-dziennikarza-jak-ty-skursynu-zmadrzejesz-18/?m

  Tiger72 100% racji i bardzo dobry przykład jaki podałeś tego chama i zdrajcy który z kiszczakiem chlał gorzałę a jego brat wydawał wyroki śmierci na Polskich Patriotach!

  totalna opozycja (PełO-ZŁO , dupoczesna , pslEWAKI , SZ&#039;kod&#039;NIKI , UBywatele rp) = totalne chamstwo , totalne kłamstwo , totalne złodziejstwo , totalna , buta , totalne oszołomstwo oraz totalni zdrajcy i konfidenci a to się = totalne sku;,rwy.;syństwo!

  A teraz czekam na 1000 minusów :) oszołomy jedne!

  5 60 Odpowiedz
 • Raphaell 25 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Tiger72 100% racji i bardzo dobry przykład jaki podałeś tego chama i zdrajcy który z kiszczakiem chlał gorzałę a jego brat wydawał wyroki śmierci na Polskich Patriotach!

  totalna opozycja (PełO-ZŁO , dupoczesna , pslEWAKI , SZ&#039;kod&#039;NIKI , UBywatele rp) = totalne chamstwo , totalne kłamstwo , totalne złodziejstwo , totalna , buta , totalne oszołomstwo oraz totalni zdrajcy i konfidenci a to się = totalne sku;,rwy.;syństwo!

  A teraz czekam na 1000 minusów :) oszołomy jedne!

  Nie pamięta wół jak cielęciem był.....przypomina mi się jak kilka lat temu chcieli ACTA wprowadzić ...dziś krzyczą cyt "wolne media"....chyba sobie żartują z Polaków.Na Maciarewicza mówią "pachołek rosyjski etc" tymczasem jego Ojciec zginął z rąk UB...Niedługo będą manify gdyż co poniektórym kończą się "przywileje"....i znów będą trąbić "zamach stanu"....jak widzę tych ludzi na pochodach to śmiać mi się chce.Dlatego te TWORY w żaden sposób do mnie nie przemawiają.Zobacz.
  https://www.youtube.com/watch?v=hcJarWz1ltA

  3 61 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 lip 2017

  Tiger72 dobrze prawisz , a gdzie te SZkodNIKI były jak ludzi pozbawiali umów o pracę i lądowali na pracy śmieciowej za upadlające stawki nawet 2,5 zł na godzinę , gdzie te dziady były jak do górników POlicja strzelała czy na Marszach Niepodległości biła czy kopała. Gdzie są gdy w &#039;&#039;polskim teatrze&#039;&#039; w ordynarny i ohydny sposób &#039;&#039;klątwa&#039;&#039; obraża się uczucia religijne katolików oraz znieważa się wielkiego Polaka jakim był Święty Jana Paweł ll. I ot to cała prawda o tych SZ&#039;kod&#039;NIKACH!. Jednym słowem to przydupasy totalnej opozycji - totalnych szkodników polski!

  3 71 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 lip 2017

  :-D trolleeeeeeeeeeee

  68 1 Odpowiedz
 • Raphaell 25 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Tiger72 dobrze prawisz , a gdzie te SZkodNIKI były jak ludzi pozbawiali umów o pracę i lądowali na pracy śmieciowej za upadlające stawki nawet 2,5 zł na godzinę , gdzie te dziady były jak do górników POlicja strzelała czy na Marszach Niepodległości biła czy kopała. Gdzie są gdy w &#039;&#039;polskim teatrze&#039;&#039; w ordynarny i ohydny sposób &#039;&#039;klątwa&#039;&#039; obraża się uczucia religijne katolików oraz znieważa się wielkiego Polaka jakim był Święty Jana Paweł ll. I ot to cała prawda o tych SZ&#039;kod&#039;NIKACH!. Jednym słowem to przydupasy totalnej opozycji - totalnych szkodników polski!

  Zapowiadają POWRÓT.....Petru napisał....PODPIS PAD....rozbawił mnie do łez
  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/prezydent-duda-podpisal-ustawe-o-sadach-powszechnych_1010216.html

  65 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 lip 2017

  Moich na szczescie tacy jak wy nie wypacza, same spolecznie sie weryfikuja. I weryfikuje to, ze ja i wielu Polakow potrafi rozroznic cywilizowany kraj i cywilizowane prawa od dziczy i bezprawia. Na szczescie :)

  Pytanie ilu dzialaczy PiS bedzie na tyle zaslepionych by stac przy Kaczynskim. Droga donikad.

  61 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   25 lip 2017

   cywilizowany kraj taki jak lansuje dzisiejsza totalna opozycja (totalne SZkodNIKI polski) to: zadymy i chamstwo na ulicach , zwyrodnienia w teatrach gdzie obraża się uczucia katolików i profanuje się krzyż , zapraszanie terrorystów tzw uchodźców no i te zboczone parady równości gdzie dwóch chłopów obściskuje się w ohydny sposób a nie zapominajmy jeszcze o czarnym marszu śmierci , gdzie te wredne babska popierają zabijanie nienarodzonych dzieci! I to jest ta ich , tych SZkodNIKÓW wspaniała cywilizacja , którą spokojnie można nazwać cywilizacją śmierci.

   Bóg Honor Ojczyzna = cywilizacja życia!

   fałszywa tolerancja , róbta co chceta , multikulturowość , ue = cywilizacja śmierci!

   1 61 Odpowiedz
 • Raphaell 25 lip 2017

  [cytat=prywatnie]Nie ma bata: racje weryfikuje sie spolecznie - te tlumy uczestnikow ...(...) mam się z tego śmiać?...dobre to jest.I nie jestem trollem jak już coś....raczej Ty na to wyglądasz.Kim jestem?....

  https://www.youtube.com/watch?v=wDBvE1JVybM

  66 Odpowiedz
 • Raphaell 25 lip 2017
  prywatnie napisał/a:

  Moich (poglądów) na szczescie tacy jak wy nie wypacza,_one są już WYPACZONE:)- same spolecznie sie weryfikuja. I weryfikuje to, ze ja i wielu Polakow -oj wielu aż wstyd jak wielu-potrafi rozroznic cywilizowany kraj i cywilizowane prawa od dziczy i bezprawia. Na szczescie :)

  Pytanie ilu dzialaczy PiS bedzie na tyle zaslepionych by stac przy Kaczynskim. Droga donikad.

  Twoja "cywilizacja"...opiera się na kłamstwie.Obyś zaszedł daleko z takim pojęciem Polski w której uwierz mi ja nie chciałbym żyć.Zdradziłeś sam Siebie...."Moich tacy jak wy itd więc dzielisz ludzi na lepszych i gorszych?...I Ty śmiesz pisać ze robi to PIS?...Sam się wkopałeś...".Zamykam temat ze swej strony.Nie mam o czym z Tobą rozmawiać.Zapisz się na listę do KOD-u bo kasa Ci ucieknie. a czas biegnie...Aż mi Cię żal.Naprawdę.
  https://www.youtube.com/watch?v=Y6Y1hzaN6i8

  71 Odpowiedz
 • Raphaell 25 lip 2017

  Moja odpowiedź na Wasze minusy:) TO JEST WASZA CYWILIZACJA...aż smutne
  https://www.youtube.com/watch?v=ziQuWcsy67U

  56 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 lip 2017

  Nudni jestescie cholernie: te wyuczone frazesy powtarzane wkolo macieju.

  Jesli nasza cywilizacja jest taka, to wasza taka: https://m.youtube.com/watch?v=ivT-I-yxtdY

  Zyjcie sobie w tej swojej skoro jest lepsza a nam dajcie spokoj. Mamy was gdzies.

  54 Odpowiedz
 • Raphaell 25 lip 2017

  Jesteś tak pusty gościu z Kod-u jak Twój film....mam nadzieję że zdrada Polski za 50 zł na manifie i 1,50 za pisanie bzdur na forach odbije się Wam czkawką oby...niektórzy już robią dobrą robotę.
  https://www.youtube.com/watch?v=QWNfEpbt_G4

  48 Odpowiedz
 • 25 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Cywilizowany kraj taki jak lansuje dzisiejsza totalna opozycja (totalne SZkodNIKI polski) to: zadymy i chamstwo na ulicach , zwyrodnienia w teatrach gdzie obraża się uczucia katolików i profanuje się krzyż , zapraszanie terrorystów tzw uchodźców no i te zboczone parady równości gdzie dwóch chłopów obściskuje się w ohydny sposób a nie zapominajmy jeszcze o czarnym marszu śmierci , gdzie te wredne babska popierają zabijanie nienarodzonych dzieci! I to jest ta ich , tych SZkodNIKÓW wspaniała cywilizacja , którą spokojnie można nazwać cywilizacją śmierci.

  Tiger72 napisał/a:

  Twoja "cywilizacja"...opiera się na kłamstwie.Obyś zaszedł daleko z takim pojęciem Polski w której uwierz mi ja nie chciałbym żyć.Zdradziłeś sam Siebie...."Moich tacy jak wy itd więc dzielisz ludzi na lepszych i gorszych?...

  Pierd0lenie jakich mało. Urojenia PISiarzy i nic więcej. Zero, zero i jeszcze raz zero logicznych argumentów. Cały czas tylko rewolucyjne hasła, złodzieje, komunisci, wróg, kasta, kanalie, rebelianci. Wszyscy winni tylko nie sami oni. Z TVPIS, z forum, z internetu wszędzie tylko płynie wasz jad.

  Chyba muszą się zmienić rządzący bym doczekał takich haseł jak: dyskusja, dialog, kompromis, prawo tworzone przez konsultacje społeczne i chroniące cały naród, praca nad dobrobytem, konstytucja, interes narodowy, wspólne dobro.

  Mam nadzieję że doczekam się jednomandatowych okręgów i wszystkie takie nawiedzone Macierewicze i Szlachetki będą wykluczani z życia politycznego za swoją beznadziejność. Bo o ile was ludzi wypełnionych negatywnymi emocjami można ignorować o tyle oni chcą ten syf na cały kraj rozlać i unieszczęśliwić ludzi.

  59 Odpowiedz
  • Raphaell 25 lip 2017

   Ty jesteś tak nastawiony do Maciarewicza i Szlachetki jakbyś z KOD-u był ha ha ha:)...Jak Ktoś pisze frazy z przekleństwami musi być mocno zirytowany.Nie denerwuj się nic Ci nie grozi.Mozesz nadal pisać i brać z tego kasę:) W sumie zawsze Ktoś Ci zapłaci.Jak nie Kijowski bo Was okradł to może Rysio:) Kto to wie...w każdym razie będzie to Soros:)..nie napisałem że nie są winni ale wolę mniejsze zło od ścieków.Tyle.

   1 73 Odpowiedz
 • 25 lip 2017

  Wolne sądy od komunistów i mafii w togach. Czas na zmiany.

  5 131 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   25 lip 2017

   1000% racji Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!

   5 140 Odpowiedz
 • 25 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Bóg Honor Ojczyzna = cywilizacja życia!
  !

  Przepraszam, że zapytam - kiedy ostatni raz byłeś do spowiedzi ?
  Co zrobiłeś dziś dla Ojczyzny ?

  105 5 Odpowiedz
  • Raphaell 26 lip 2017

   A coś taki o "Rutgera" troskliwy się nagle zrobił? Dbasz o Jego zdrowie fizyczne i duchowe:) Bravo.A może wstąpiłeś do seminarium?...I martwisz się o spowiedź.Ciekawy zbieg okoliczności to pisanie minuta po minucie Twego postu i niejakiego "prywatnie".Zapewne komputer KODowski i każdy pisze Kto zechce:) To jasne że te konta są zakładane na potrzeby Waszego klanu bo przecież Wy sami od Siebie piszecie i mówicie jak Rysio:)
   [cytat=Lukaszz] Co zrobiłeś dziś dla Ojczyzny ?....Pytanie ironiczne ale być może zadane przez Trolla nie Polaka więc sobie odpuśćmy.

   68 Odpowiedz
   • Brak zdjęcia
    26 lip 2017

    Tiger72, co sądzisz o Putinie?

    39 Odpowiedz
   • 26 lip 2017

    Mogę Ci w czymś pomóc ? Po stylu wypowiedzi wnioskuje że jest bardzo źle :-(

    53 Odpowiedz
    • Raphaell 26 lip 2017

     No właśnie źle jest z Wami całym Kodem.Dlatego pytam co się dzieje?;-(

     54 Odpowiedz
 • 26 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  1000% racji Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!

  Wszyscy zdrowi?

  37 1 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  26 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  1000% racji Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę!

  Kolego, co sądzisz o Putinie?

  41 Odpowiedz
 • 26 lip 2017

  Dziś w Myślenicach o 21:00 pod Sądem zaśpiewa znany z Piwnicy pod Baranami Leszek Wójtowicz.

  37 Odpowiedz
 • Raphaell 26 lip 2017

  Moje zdanie nie jest ważne dla Ciebie..Zapytaj raczej swoich bliskich z KOD-u zdania o Putinie mają wryte w "beret":)

  52 Odpowiedz
 • Raphaell 26 lip 2017

  Popłakałem się ze śmiechu:) Merytoryka ludzi KOD-u.....słownictwo i wyrażone zdania są tragikomiczne.
  https://www.youtube.com/watch?v=qx3fJsSo6ok
  https://www.youtube.com/watch?v=qTvk2dUYLuA

  63 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 lip 2017

  prywatnie: jeżeli ty zaczniesz odpowiadać na pytania to wtedy możesz oczekiwać moich odpowiedzi!

  na tą chwile odpowiedź jest taka
  kod=SZ&#039;kod&#039;NIKI kwik świń oderwanych od koryta :)

  75 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 lip 2017

  https://wiadomosci.wp.pl/jan-olszewski-pis-przejelo-zle-praktyki-6148675609237121a

  Pisiory i trolle pisu. To tez kwik kwik komunistow? Schowajcie się pod ziemie. Macie konflikt na prawicy. Nawet zatwardziali prawicowcy nie chcą firmować tak złych projektów ustaw. Czekam aż jakiś rocznik 198x coś napisze o wymiekaniu przy zwalczaniu komuny.

  33 Odpowiedz
  • Brak zdjęcia
   27 lip 2017

   co ty mi tu chamie ze wsi z Janem Olszewskim wyjeżdżasz jak ty nie masz zielonego pojęcia kim on był i co zrobiono z jego rządem. Każdy normalny i zdrowo myślący człowiek nawet dziecko wie że dzisiejszej totalnej opozycji-totalnym sz&#039;kod&#039;nikom z PełO , dupoczesnej , pslEWAKI nie chodzi o żadne dobro sądownictwa tylko i wyłącznie o rozwalenie tego rządu o ponowne przejęcie władzy i odzyskanie starych sb&#039;eckich przywilejów! Dlatego przez zagranice (donosicielstwo) i ulice (w prowadzanie anarchii) chcą za wszelką cenę ponownie rządzić!

   2 55 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 lip 2017

  Czyli standardowo. Nie odnosisz się do treści tylko piszesz głupoty. Przyjmij do wiadomości ze nawet Olszewski krytykuje was. Ja się wyłączam z dyskusji,bo z trollem dyskusja jestbez sensu.

  39 2 Odpowiedz
 • 28 lip 2017
  Rutger napisał/a:

  Każdy normalny i zdrowo myślący człowiek nawet dziecko wie że dzisiejszej totalnej opozycji-totalnym sz&#039;kod&#039;nikom z PełO , dupoczesnej , pslEWAKI nie chodzi o żadne dobro sądownictwa tylko i wyłącznie o rozwalenie tego rządu o ponowne przejęcie władzy i odzyskanie starych sb&#039;eckich przywilejów! Dlatego przez zagranice (donosicielstwo) i ulice (w prowadzanie anarchii) chcą za wszelką cenę ponownie rządzić!

  Bredzisz.

  Ustawy o sądach były lipne, sprzeczne z konstytucją i stwarzały zagrożenie autokracji.
  Wszyscy odetchnęli z ulga po vetach i dziękowali prezydentowi. Zrobili to nawet prawicowi politycy PIS, prawicowi dziennikarze a nawet kościół w postaci arcybiskupa Gądeckiego.

  http://episkopat.pl/przewodniczacy-episkopatu-dziekuje-prezydentowi-rp-2/

  35 1 Odpowiedz
 • 29 lip 2017

  Tym panstwu juz podziekujemy
  Szopke moga robic w Boze Narodzenie
  Moim zdaniem banda mongołow na posyłki rudego ktuey lize merkelowa i chwali ja za wszystko az chcial Polske sprzedac
  Won go gazu z nimi

  2 33 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  30 lip 2017

  "PiS" to stan umysłu

  3 8 Odpowiedz
 • Raphaell 15 paź 2017

  odkopujes ztemat ? Teraz prosimy po Polsku.Jesteś z tak niskim IQ?.Żal mi Cię...Istnieje coś takiego w PL jak wolność słowa a w drugim punkcie odsyłam Cię do Art. 216. § 1.Bo ja Ci nie ubliżam.

  1 2 Odpowiedz

Zobacz więcej