Myślenice

Wicepremier Beata Szydło przedstawiła propozycje programowe PiS

Wicepremier Beata Szydło przedstawiła propozycje programowe PiS

Wicepremier Beata Szydło na myślenickim Rynku przedstawiła „Nową piątkę”, czyli propozycje programowe PiS ogłoszone w lutym przez Jarosława Kaczyńskiego na konwencji partii

W związku z prezentacją programu Prawa i Sprawiedliwości z krótką wizytą w Myślenicach pojawiła się wicepremier Beata Szydło. Towarzyszył jej wojewoda małopolski Piotr Ćwik.

Przedstawiając propozycje programowe mówili m.in. o rozszerzeniu programu 500+, przywróceniu połączeń autobusowych, likwidacji podatku PIT dla pracowników do 26 roku życia, trzynastej emeryturze oraz o niższym podatku PIT.

Powiązane tematy

Komentarze (22)

 • mirek@ 19 mar 2019

  pewnie relacjonuje to co sie dzieje, a dzieje sie w myslenicach pis... raz nad tymi dziejami mozna zaplakac innym razem sie usmiechnac. w tym przypadku zwykla objazdowka pani premier ktora przyjezdza do myslenic tylko kiedy potrzebuje glosow. byla podczas kampanii samorzadowej, a przed nami kolejna kampania tym razem do europarlamentu, a potem jeszcze do sejmu i senatu w polsce. czemu tu sie dziwic? Czegoś potrzebuje to nas odwiedza :)

  45 10 Odpowiedz
 • 19 mar 2019

  Pani Premier z gospodarską wizytą, a Wy psioczycie. Jakaś taka smutnawa. Bidulka. W Pcimiu Kopacz dała na szkołę, a Szydło szpachlowała. Dwie premier mieli w jednej szkole. Jedna pomogła, druga wykorzystała i wykorzystuje, bo na nią zagłosują, gdyż uwierzyli. Gdzie wiara czyni cuda, tam rozum płytki.

  45 12 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  19 mar 2019

  Polityka z rana jak śmietana. Widocznie portal nie ma ostatnio innych tematów poza robieniem PiSowi rozgłosu jako główny wątek.

  47 23 Odpowiedz
 • 19 mar 2019

  Towarzysz Gierek Edward też tak jeździł z takim wizytami .

  37 7 Odpowiedz
 • Andrzej 19 mar 2019

  A na rynku tłumy!!!!!

  36 7 Odpowiedz

Zobacz więcej