Miasto

Pamiętali o rocznicy wprowadzenia stanu wojennego

Pamiętali o rocznicy wprowadzenia stanu wojennego
fot. KOD Myślenice

W środę 13 grudnia na myślenickim Rynku spotkali się mieszkańcy, którzy przypominali o 36 rocznicy wprowadzenia w Polsce stanu wojennego

Spotkanie zorganizowali członkowie KOD Myślenice i sympatycy Myślenickiego Demokratycznego Klubu Dyskusyjnego. Uczestnicy spotkania grzali się przy symbolicznym koksowniku.

- Niech on swoim ogniem przypomni Tych , którzy odeszli przez stan wojenny. My ich pamiętamy. A co będzie jutro jeszcze nie wiemy – mówili. Następnie minutą ciszy uczcili osoby zamordowane w czasie stanu wojennego.

Powiązane tematy

Komentarze (41)

 • Brak zdjęcia
  15 gru 2017

  Co za hipokryzja i chamstwo sz'kod'ników. Sami odwołują się do lewackich poglądów z epoki pzpr a w ich protestach nie raz uczestniczyli byli funkcjonariusze milicji i służb bezpieczeństwa a oni teraz robią teatrzyk w postaci przypomnienia o stanie wojennym. adam mazguła były członek pzpr , oficer stanu wojennego dzisiaj działacz sz'kod'ników na jednym z protestów przeciwko zniesieniu przywilejów emerytalnych powiedział cyt. ''Oczywiście były tam (w czasie stanu wojennego) jakieś bijatyki, jakieś ścieżki zdrowia, ale generalnie jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu'' Zwykła bezczelność , chamstwo i hipokryzja Przypominam gdzie byli sz'kod'niki jak za rządów PełO-ZŁO-P'rzyklejony S'ojusz L'ewicy milicja biła i kopała młodych ludzi , gdzie byli jak ludzie pracowali na umowach śmieciowych za ''jałmużnę wypłatę'' , gdzie byli jak milicja pacyfikowała robotników. Kogo ci sz'kod'niki chcą nabrać?! bo na pewno nie zdrowo myślących. Każdy już wie po co powstał ten twór i kto w ich szeregach jest. Tu nie chodzi o żadną obronę demokracji. Tu chodzi o utratę przywilejów m.in. byłych sb'eków i o utratę władzy i stanowisk (rząd , sądy , policja , prokuratura).

  sz'kod'niki = kwik świń oderwanych od koryta

  76 27 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  15 gru 2017

  Ale ich dużo hahahahahahahahahaha !!!!!!

  45 19 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  15 gru 2017

  prywatnie twoje logo czyli pani doktor świadczy o tym że jesteś stałym bywalcem u lekarza i tu na pewno nie chodzi o jakieś przeziębienie tylko niestety o twój stan umysłu. Da się zauważyć że te wizyty nic ci nie pomagają. prywatnie tak prywatnie ci doradzę zmień lekarza!

  33 10 Odpowiedz
 • Szczadoniecki 15 gru 2017

  Co to za dziadygi? Buahahahahahahahaha

  38 20 Odpowiedz
 • 16 gru 2017

  a Wałesa chciał ich pałować,mam na mysli strajkujących,
  KTO ZABLOKOWAŁ ZARAZ PO WOLNYCH WYBORACH DEKOMUNIZACJE? WŁĄŚNIE PRZYSZLI KODOWCY,
  KOLEJNA HOPIKRYZJA TOTALNEJ OPOZYCJI

  18 6 Odpowiedz

Zobacz więcej