Tenis ziemny : Grand Prix Myślenice 2018 dla Anety Nosal i Marka Kosakowskiego

Grand Prix Myślenic 2018 w kategorii kobiet zdobyła Aneta Nosal natomiast wśród mężczyzn najlepszy okazał się Marek Kosakowski

I Turniej Tenisa Kobiet Myślenice Open wygrywa Aneta Nosal.

Finalistki: Aneta Nosal i Lucyna Gdula.

Na kortach Myślenickiego Zarabia w I-szym Turnieju Pań Aneta Nosal z Osieczan po zaciętym pojedynku pokonała w finale Lucynę Gdulę z Myślenic 6/3 6/3.

W zawodach zagrało sześć Pań, a w drodze do finału Aneta Nosal ograła Agnieszkę Koszut z Dobczyc, natomiast Lucyna Gdula zakręciła na korcie Joanną Panuś z Myślenic.

Dla tenisistek, które przegrały pierwszy mecz odbył się jeszcze turniej pocieszenia w którym Katarzyna Chorabik-Pietras ograła Małgorzatę Podrecką 6/4 6/4. Obie panie z Myślenic.

II Turniej Tenisa Mężczyzn Myślenice Open wygrywa Marek Kosakowski

Finaliści z Myślenic: M. Kosakowski i M. Żuławiński.

Drugi turniej z serii Grand Prix Myślenice Open Panów zgromadził na kortach w Myślenicach czternastu zawodników z Myślenic, Krakowa, Lanckorony, Zawady, Sieprawia i Mszay Dolnej.

W finale po emocjonującym i zmiennym meczu Marek Kosakowski pokonał Michała Żuławińskiego 7/6 2/6 6/4. W półfinale M. Kosakowski ograł Marka Dziekana, natomiast M. Żuławiński ograł Sieprawianina K. Durasiewicza.

Tenis Ziemny Grand Prix Myślenice „plus 50”

Dwóch zwycięzców: Jan Ambroży i Krzysztof Święch

W Myślenicach, w sezonie 2018 rozegrano do tej pory dwa turnieje dla panów po „pięćdziesiątce”, w których wzięło udział 13 zawodników.

Pierwszy z turniejów wygrał Jan Ambroży. Pokonał on w finale Zdzisława Profica 6/0 6/1. Natomiast drugi turniej „plus 50” wygrał Krzysztof Święch, ogrywając Macieja Kozieła 2/6 6/3 10/7.