Miasto

Wybory Samorządowe 2018: Krzysztof Halek przedstawia filary swojego programu

Wybory Samorządowe 2018: Krzysztof Halek przedstawia filary swojego programu

Program Krzysztofa Halka kandydującego na burmistrza Myślenic opierać się będzie na dwóch filarach, to rodzina i jej bezpieczeństwo oraz rozwój infrastruktury drogowej

Krzysztof Halek zaprezentował dwa główne filary swojej kampanii mówiąc, że jeśli zostanie burmistrzem Myślenic na pierwszym miejscu liczyć się będzie dla niego bezpieczeństwo rodzin mieszkających na terenie miasta i gminy oraz rozwój infrastruktury drogowej.

Deklarował m.in. rozbudowę żłobka i stworzenie większej liczby miejsc dla dzieci oraz inwestycje w przedszkola i pomoc finansową dla osób starszych i samotnych, które nie korzystają z programów rządowych. Podkreślał, że wielu mieszkańców zwraca uwagę na potrzebę rozbudowy sieci chodników i dróg.

- W ciągu ostatnich dwóch miesięcy spotkałem się prawie z tysiącem mieszkańców, konfrontując swoje pomysły z ich opiniami i potrzebami. Staną się częścią programu wyborczego, który będzie naszym wspólnym - stworzonym przez mieszkańców i służącym mieszkańcom, bo razem możemy więcej – mówił.

Ostatnie zdanie („Razem możemy więcej”) to hasło wyborcze z jakim będzie szedł do czekających nas wyborów. Pełny program przedstawi w połowie września. 

Wybory w niedzielę 21 października

Burmistrzów, wójtów oraz radnych gminnych i powiatowych wybierzemy w niedziele 21 października. Druga tura przypadnie na 4 listopada. Do tej pory w Myślenicach poznaliśmy dwóch kandydatów na burmistrza miasta i gminy, to Krzysztof Halek (bezpartyjny), którego rekomendował burmistrz Maciej Ostrowski i poseł Jarosław Szlachetka (PiS).

SIERPIEŃ: Gdyby Wybory Samorządowe odbyły się dzisiaj, kto zostałby burmistrzem Myślenic?

 • JAROSŁAW SZLACHETKA JAROSŁAW SZLACHETKA 58%
 • KRZYSZTOF HALEK KRZYSZTOF HALEK 42%
 • Głosów: 2376

W naszym sierpniowym sondażu na ten moment większe szanse na zwycięstwo dajecie temu drugiemu. Na Jarosława Szlachetkę wskazuje 56% z was, natomiast poparcie Krzysztofa Halka to 44%.

Powiązane tematy

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa
Miasto 117

Wybory Samorządowe 2018: Ostatnie godziny kampanii. Trwa wojna plakatowa

Mobilne billboardy, banery, plakaty, ulotki, biuletyny umieszczane w przestrzeni publicznej jedne na drugich. Tak będzie do piątku do godz. 24 – kto ostatni przed ciszą wyborczą powiesi plakat, tego wyborcy zobaczą idąc do urn… na tym polega wojna plakatowa na finiszu kampanii

Komentarze (115)

 • 22 sie 2018

  HALEK NIC NIE ZMIENI W MYŚLENICACH I OKOLICY TAK SAMO JAK OSTROWSKI.

  125 28 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  22 sie 2018

  Najważniejsza sprawa to cywilizowana komunikacja z Krakowem , ta obecna realizowana rozlatującymi , śmierdzącymi busami w których kolana dotykają brody jest na miarę " trzeciego świata" , a co do troski o rodzinę to najwyższy czas na OBNIŻENIE CENY WODY I ŚCIEKÓW , przecież mieszkamy nad Rabą , a płacimy jakbyśmy mieszkali na pustyni .

  112 6 Odpowiedz
 • 22 sie 2018

  To będzie apokalipsa jeden lepszy od drugiego A prawda jest taka że gdyby nie Unia to w Myślenicach pewnie dalej by nic nie było. Obiecywać każdy może Ostrowski miał zrobić ścieżki rowerowe obwodnicę i jakoś mu nie wyszło. Ja będę głosował na tego który zrobi nam komunikację z Krakowem

  114 29 Odpowiedz
 • 22 sie 2018

  Halek to kontynuacja Ostrowskiego, czyli rodzina i znajomi zatrudnieni w Urzędzie bez względu na kwalifikacje. Znajomi, koledzy, koleżanki i ich rodziny zatrudnieni w szkołach, przedszkolach i innych instytucjach podległych urzędowi. A przy okazji na jakim etapie jest sprawa karna w Sądzie w Myślenicach, gdzie burmistrz Ostrowski oskarżony jest o łapownictwo przy przetargu na "orliki"?

  84 11 Odpowiedz
 • 22 sie 2018

  Masz do wyboru paskudne myślenickie busy lub busy z dalszych miejscowości lub Szwagropol/Majer/Maxbus, bardzo często zapakowany turystami z/do Zakopanego. Czy to tak wiele ze strony Myśleniczan oczekiwać porządnego i godnego transportu publicznego, którego nie trzeba łapać na estakadzie, a do którego można wsiadać na spokojnie na dworcu?

  Zdajesz sobie sprawy ilu ludzi codziennie dojeżdzą do pracy/szkoły z Myślenic? Albo w ogóle chce się poruszać po mieście lub okolicznych miejscowościach, bo akurat nie ma samochodu, do którego może wsiąść. Bardzo często są to ludzie starsi, którym też się należy jakiś komfort podróży.

  Poza tym, lepsza komunikacja zbiorowa to lepsze środowisko i mniejsze korki na zakopiance. Mamy rok 2018, a dzisiaj dojazd do Krakowa jest gorszy, niż kiedyś.

  78 3 Odpowiedz

Zobacz więcej