Okolice

Pcim: KOD zakłócił rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

Pcim: KOD zakłócił rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem wicepremier Beaty Szydło [WIDEO]

Kilkunastu członków KOD protestowało podczas rozpoczęcia roku szkolnego w Pcimiu, gdzie pojawiła się wicepremier Beata Szydło. Skandowali m.in. hasła "Wolność! Równość! Demokracja" i "Oddaj kasę za nagrody!"

Dzisiaj wicepremier Beata Szydło wzięła udział w inauguracji roku szkolnego w Pcimiu w Szkole Podstawowej nr 1 im. Królowej Jadwigi oraz Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

Podczas uroczystości członkowie KOD skandowali hasła "Wolność! Równość! Demokracja", "Oddaj kasę za nagrody!", "Szkoła dla dzieci - nie dla polityków". Kilkunastu z nich ustawiło się na chodnikach wzdłuż drogi, którą przechodził pochód. Demonstranci trzymali flagi Unii Europejskiej, Polski oraz transparenty z napisem "Żegnaj, szkoło" i zdenerwowane emotikonki.

- Pozwólcie, że na początku zanim powiem do was kilka słów przeproszę was za dorosłych, którzy nie potrafią uszanować waszego święta i zachowują sie jak niegrzeczni. A pani dyrektor przed chwilą powiedziała, że szkoła ma dawać dobre wykształcenie, dobre wychowanie, ale też uczyć grzeczności. Chcemy pozdrowić naszych gości, cieszę się że zaszczyciliście Państwo tą piękną uroczystość, a ja Państwa proszę, żebyście jeszcze sekundę wytrzymali - dzieci rozpoczną rok szkolny, a potem my dorośli będziemy mogli spokojnie ze sobą porozmawiać – podczas swojego przemówienia do zaistniałej sytuacji odniosła się Beata Szydło.

Powiązane tematy

Komentarze (65)

 • 3 wrz 2018

  Czapki z gazet na łbach...nie trzeba chyba komentować...zniszczyć dzieciom tak ważny dzień to poprostu porażka.

  239 82 Odpowiedz
 • 3 wrz 2018

  Najlepszy to ten były nauczyciel z ZSTE z wałkiem do malowania i z czapeczką z gazety. Myslenice się wstydzą za Pana!

  149 35 Odpowiedz
 • OKOKI 3 wrz 2018

  He he .Te czapeczki to sobie porobili z wyborczej.

  133 20 Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  4 wrz 2018

  Szanowni " państwo kodziarze " wykrzykujecie hasło - wolność , równość , demokracja , otóż w demokracji nie ma równości , równość była w komunie , a w demokracji rządzi ten kto wygrał wybory .

  110 28 Odpowiedz
 • 4 wrz 2018

  KOD to ormo i ubeki

  93 41 Odpowiedz

Zobacz więcej