Miasto

Myślenice: Wiózł 80 gramów narkotyków. Może trafić za kratki na 3 lata

Myślenice: Wiózł 80 gramów narkotyków. Może trafić za kratki na 3 lata

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w samochodzie przewoził ponad 80 gramów narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności

Myśleniccy kryminalni skontrolowali na ul. Ogrodowej w Myślenicach 41-letniego mieszkańca Gminy Myślenice, kierującego Fordem. Podczas kontroli w samochodzie znaleźli 55,4 grama amfetaminy oraz 26,8 grama marihuany.Mężczyzna został zatrzymany, a samochód trafił na policyjny parking.

Policjanci zabezpieczyli ponad 80 gramów środków odurzających, a 41-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Myślenicach zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Powiązane tematy

Komentarze (22)

 • Beata 22 wrz 2018

  Doprawdy straszliwe przestępstwo. Inny facet za pobicie i skopanie do nieprzytomności dziewczyny na ulicy dostaje 6 miesięcy prac społecznych a tego za posiadanie tej "hurtowej" ilości wpakować na 3 lata bezwzględnego więzienia ;) Coś chyba jest nie tak z tym KK w Polsce.

  45 32 Odpowiedz
 • 22 wrz 2018

  Czytając część wpisów ma forum zastanawiam się, co Bagietka bierze?

  25 12 Odpowiedz
 • Merdox 22 wrz 2018

  No to macie przecież większość parlamentarną i yyyy ... prezydenta, co za problem zmienić KK?
  A BTW - jeśli 80 gram dragów to nie ilość hurtowa, to jaka nią jest? Kilo? Pięć? Tona? Wpadł diler w ręce policji (i dobrze!) a ty z tego od razu robisz temat polityczny...

  23 9 Odpowiedz
 • Beata 22 wrz 2018

  A ten drugi, być może nie uratuje innej dziewczyny przed skopaniem? Nie uważam, że za środki odurzające nie powinno być kary, ale jakieś proporcje w karach powinny być jednak zachowane.

  30 24 Odpowiedz
 • 22 wrz 2018

  Nie będzie miał ci kto dostarczyć towaru? Może ten wyrok uratuje życie kilkuset młodym ludziom.

  32 29 Odpowiedz

Zobacz więcej