Okolice

Sułkowice: Policja na tropie dilerów. Z czarnego rynku znika ponad 200 gramów narkotyków

Sułkowice: Policja na tropie dilerów. Z czarnego rynku znika ponad 200 gramów narkotyków

Myśleniccy policjanci przechwycili 200 gramów narkotyków u 22 letniego mieszkańca Sułkowic. Może trafić do więzienia na 10 lat

Mieszkaniec Sułkowic został zatrzymany w swoim mieszkaniu, gdzie przetrzymywał ponad 200 gramów środków odurzających. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli 76 gramów marihuany oraz 145 gramów substancji psychoaktywnej w postaci białego proszku.

Mężczyzna został zatrzymany, a Sąd Rejonowy w Myślenicach wydał postanowienie o aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

To druga taka akcja w ostatnich dniach. Wcześniej w Myślenicach policjanci znaleźli 55 gram amfetaminy i 27 gram marihuany w fordzie w Myślenicach na ul. Ogrodowej.

Powiązane tematy

Komentarze (5)

 • Brak zdjęcia
  25 wrz 2018

  to potezne narkotyko ????

  7 6 Odpowiedz
 • Bezimienny Beznazwiskowy 25 wrz 2018

  Wpadli z rana , z nakazem , niby ktoś coś widział

  8 1 Odpowiedz
 • 27 wrz 2018

  A ja mam dużo TRAWKI koło domu jakby ktoś był chętny... Póki co jeszcze zielona ;-)

  1 1 Odpowiedz
 • 27 wrz 2018

  TOZ TO KARTEL NARKOTYKOWY YE SAN ESCOBOOOL DEL SULKOWIC ... BRAWO WY

  3 1 Odpowiedz
 • 2 paź 2018

  “145 gramów substancji psychoaktywnej w postaci białego proszku“ skoro nie wiadomo było co to za substancja zastanawia mnie stwierdzenie / założenie ze jest psychoaktywna... czyżby wiedza czerpana z autopsji?

  Swoją droga 10 lat za sprzedaż narkotyków osobom, które były zainteresowane ich nabyciem... ah ta Polska i to prawo. Skoro nie można czegoś dokonać w cywilizowany sposób to tylko karać, karać, karać... Nie bronię w żadnym wypadku dilerow, ale czy 10 lat to nie jest „odrobine” za dużo za handel substancjami, gdzie, przynajmniej niektóre z nich można nawet legalnie nabyć poza granicami tego kraju..? Ponadto co oznacza słowo „narkotyk”, bo jeżeli uznamy ze jest to każda substancja psychoaktywna to możemy podpiąć pod to przedewszystkim alkohol, nikotynę, a idąc dalej nawet i kawę czy melisę...

  Martwi mnie ponadto czy zakład karny będzie odpowiednim miejscem do resocjalizacji tego młodego człowieka. Nieco bardziej zorientowani zdają sobie sprawę, ze wyobrażenia o ciepłym łóżku, posiłku i siedzeniu w jednym miejscu są tak dalekie od rzeczywistości ze aż ciężko znaleźć stosowne porównanie.

  Może nasze społeczeństwo kiedyś będzie bardziej racjonalne a wraz z nim i nasze prawo, bo póki co rządzą emocje kierowane bardzo powierzchowna znajomością tego tematu.

  3 Odpowiedz

Zobacz więcej