Region

Kasina Ski: Promocje na stacji narciarskiej

Kasina Ski: Promocje na stacji narciarskiej

materiał promocyjny

W stacji narciarskiej Kasina Ski trwa rewelacyjny sezon narciarski. Wszystkie trasy tego ośrodka są czynne i do Waszej dyspozycji. W najbliższym czasie w ofercie ośrodka pojawią się nowe promocje. Nie przegapcie tych okazji


Sobota - dzień dla dzieciaków!

W sobotę 26.01. odbędą się zawody dla dzieci, Liga Kubusiowego Narciarza. Zawodnicy w czterech kategoriach zmierzą się w slalomie na małym stoku. Będzie rywalizacja, ale na wesoło, bo głównym celem jest dobra zabawa z Kubusiem na stoku.

Informacje organizacyjne:

Kategorie
I grupa – roczniki 2015, 2014, 2013
II grupa – roczniki 2012,2011, 2010
III grupa – roczniki 2009,2008, 2007
IV grupa - roczniki 2006,2005
Sprzęt: narty/snowboard
Karnet dla zawodnika kosztuje 20 zł.

Sobota 26.01./ 8:30 – 10:30 - Biuro zawodów będzie zlokalizowane obok restauracji przy dolnej stacji wyciągu.


Można dokonać zapisu korzystając z formularza na stronie www.ligakubusia.pl lub w Biurze zawodów. Po przybyciu trzeba zgłosić się do Biura zawodów po odbiór pakietu startowego (numerek/ napój/ bon żywieniowy/voucher na karnet).

W tym sezonie podobnie, jak w ubiegłym roku, zawody odbędą się na bardzo łatwej trasie zlokalizowanej na wyciągu dla dzieci długości 100 metrów. W ciągu dnia będzie można wziąć udział w wielu zabawach na śniegu w ramach strefy zimowych atrakcji lub dołączyć do strefy kibica.

Rusz się z Kubusiem i weź udział w sprawdzianie umiejętności w SLALOMIE GIGANCIE na CZAS. Kubuś przygotował super nagrody, więc jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach, masz rocznikowo od 4 do 13 lat to przybywaj zmierzyć się z czasem na naszej trasie! Do pokonania będzie kilkanaście tyczek, komu uda się przejechać najszybciej? To będą pełne sportowych emocji i wyzwań dni spędzone na stoku narciarskim. Dla każdego zawodnika/zawodniczki Kubuś przewidział upominki, a dla najlepszych w 4 kategoriach wiekowych czekają fantastyczne nagrody.

Od poniedziałku niespodzianka dla solenizantów!

Masz urodziny? Stacja narciarska chce świętować ten dzień razem z Tobą, dlatego od poniedziałku, 28 stycznia, do końca sezonu zimowego, masz możliwość zakupu karnetu 4-godzinnego za 1 zł. Wystarczy, że zgłosisz się do kasy i potwierdzisz ten wyjątkowy dzień odpowiednim dokumentem.

Walentynki na stacji!

Jak planujecie spędzić ten dzień? To doskonała okazja by zaprosić ukochaną osobę. Oczywiście na stok i spędzić dzień aktywnie, a co najważniejsze - razem. Kasina Ski proponuje Wam całusa przy kasie, a taki dowód pozwoli Wam na zakup karnetu 4-godzinnego (normalnego lub ulgowego) i otrzymanie drugiego, takiego samego karnetu gratis.

Polecamy karnet za całusa, tylko w Walentynki (14.02.2019).

www.kasinaski.pl

Powiązane tematy

Komentarze (1)

Zobacz więcej