Region

Kasina Ski: Promocje na stacji narciarskiej

materiał promocyjny

W stacji narciarskiej Kasina Ski trwa rewelacyjny sezon narciarski. Wszystkie trasy tego ośrodka są czynne i do Waszej dyspozycji. W najbliższym czasie w ofercie ośrodka pojawią się nowe promocje. Nie przegapcie tych okazji


Sobota - dzień dla dzieciaków!

W sobotę 26.01. odbędą się zawody dla dzieci, Liga Kubusiowego Narciarza. Zawodnicy w czterech kategoriach zmierzą się w slalomie na małym stoku. Będzie rywalizacja, ale na wesoło, bo głównym celem jest dobra zabawa z Kubusiem na stoku.

Informacje organizacyjne:

Kategorie
I grupa – roczniki 2015, 2014, 2013
II grupa – roczniki 2012,2011, 2010
III grupa – roczniki 2009,2008, 2007
IV grupa - roczniki 2006,2005
Sprzęt: narty/snowboard
Karnet dla zawodnika kosztuje 20 zł.

Sobota 26.01./ 8:30 – 10:30 - Biuro zawodów będzie zlokalizowane obok restauracji przy dolnej stacji wyciągu.


Można dokonać zapisu korzystając z formularza na stronie www.ligakubusia.pl lub w Biurze zawodów. Po przybyciu trzeba zgłosić się do Biura zawodów po odbiór pakietu startowego (numerek/ napój/ bon żywieniowy/voucher na karnet).

W tym sezonie podobnie, jak w ubiegłym roku, zawody odbędą się na bardzo łatwej trasie zlokalizowanej na wyciągu dla dzieci długości 100 metrów. W ciągu dnia będzie można wziąć udział w wielu zabawach na śniegu w ramach strefy zimowych atrakcji lub dołączyć do strefy kibica.

Rusz się z Kubusiem i weź udział w sprawdzianie umiejętności w SLALOMIE GIGANCIE na CZAS. Kubuś przygotował super nagrody, więc jeśli tylko jeździsz na snowboardzie lub nartach, masz rocznikowo od 4 do 13 lat to przybywaj zmierzyć się z czasem na naszej trasie! Do pokonania będzie kilkanaście tyczek, komu uda się przejechać najszybciej? To będą pełne sportowych emocji i wyzwań dni spędzone na stoku narciarskim. Dla każdego zawodnika/zawodniczki Kubuś przewidział upominki, a dla najlepszych w 4 kategoriach wiekowych czekają fantastyczne nagrody.

Od poniedziałku niespodzianka dla solenizantów!

Masz urodziny? Stacja narciarska chce świętować ten dzień razem z Tobą, dlatego od poniedziałku, 28 stycznia, do końca sezonu zimowego, masz możliwość zakupu karnetu 4-godzinnego za 1 zł. Wystarczy, że zgłosisz się do kasy i potwierdzisz ten wyjątkowy dzień odpowiednim dokumentem.

Walentynki na stacji!

Jak planujecie spędzić ten dzień? To doskonała okazja by zaprosić ukochaną osobę. Oczywiście na stok i spędzić dzień aktywnie, a co najważniejsze - razem. Kasina Ski proponuje Wam całusa przy kasie, a taki dowód pozwoli Wam na zakup karnetu 4-godzinnego (normalnego lub ulgowego) i otrzymanie drugiego, takiego samego karnetu gratis.

Polecamy karnet za całusa, tylko w Walentynki (14.02.2019).

www.kasinaski.pl

Powiązane tematy

Komentarze

  • Robert 31 sty

    W Kasinie dziecko 14 letnie to już dorosły i nie pozwalają nabyć biletu rodzinnego 2+2 czy 2+1 tylko normalny osobisty mi policzyli. Dzięki... Nigdy więcej.

    1 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Myśleliście, że strażacy się nudzą? Tylko w ten weekend przyjęli 17 zgłoszeń
Region 0

Myśleliście, że strażacy się nudzą? Tylko w ten weekend przyjęli 17 zgłoszeń

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP tylko przez sobotę i niedzielę przyjęło 17 zgłoszeń o zdarzeniach na terenie powiatu myślenickiego W sobotę m.in. strażacy interweniowali przy uderzeniu samochodu osobowego w bariery ochronne na drodze ekspresowej S7 w Myślenicach. Kierowca odniósł obrażenia i został odwieziony do szpitala. Tego sa...

Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich za miesiąc. Trwa odnawianie szlaków
Turystyka 2

Małopolski Zlot Szlakami Walk Partyzanckich za miesiąc. Trwa odnawianie szlaków

Mimo, że do Małopolskiego Zlotu Szlakami Walk Partyzanckich jeszcze miesiąc, to prowadzące na Suchą Polanę szlaki zostały odnowione przez PTTK Lubomir W bieżącym roku mija 75 rocznica krwawych wydarzeń i ciężkich walk partyzanckich w rejonie Łysiny. Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego „Lubomir” w Myślenicach po raz 29...

Proboszczowi nie podoba się mural z kogutem. Symbolizuje wieś, czy nawiązuje do ideologii LGBT?
Pcim 112

Proboszczowi nie podoba się mural z kogutem. Symbolizuje wieś, czy nawiązuje do ideologii LGBT?

Proboszcz parafii w Pcimiu podczas niedzielnej homilii miał odnieść się do malunku, jaki powstał na murze oporowym wzdłuż starej Zakopianki. Ksiądz miał sugerować, że nawiązuje do ruchów LGBT – jego twórcy przekonują, że „symbolizuje wieś…” Mural został wykonany na murze oporowym przy tzw. „starej Zakopiance”. Powstał z inicjatywy mieszkańców gmin...