Region

Czołówka, wypadek motocyklisty w lesie i staranowane ogrodzenie

Czołówka, wypadek motocyklisty w lesie i staranowane ogrodzenie

Siepraw, Lubień i Tokarnia - w tych trzech miejscowościach w niedzielę wzywano strażaków do pomocy

Przed godziną 14 wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu w Sieprawiu. Samochód osobowy wypadł poza jezdnię, uderzył w słup oświetleniowy i staranował ogrodzenie prywatnej posesji. Kierowca doznał obrażeń. Do drugiego wypadku, czołowego zderzenia dwóch samochodów, doszło na drodze wojewódzkiej 968 w Lubniu, po godz. 17. Z tego miejsca ratownicy medyczni przewieźli dwie osoby na SOR w Myślenicach.

Brygadier Roman Ajchler, rzecznik prasowy KP PSP w Myślenicach: Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pomocy jednej z osób poszkodowanych do czasu przekazania ratownikom. Po wykonaniu czynności operacyjnych przez funkcjonariuszy policji, usunięto jeden z uszkodzonych samochodów z jezdni oraz przywrócono drogę do ruchu kołowego.

Kolejne zgłoszenie wpłynęło po dwóch godzinach i informowało o motocykliście, który uległ wypadkowi w lesie w Tokarni. - Strażacy ochotnicy po przybyciu na miejsce wypadku, zastali już ratowników medycznych, udzielili im pomocy w transporcie poszkodowanego z lasu. Bilans niedzielnych wypadków to cztery osoby poszkodowane, zniszczone pojazdy oraz uszkodzenia infrastruktury drogowej - informuje Ajchler.

Powiązane tematy

Ukradł zegarek ze sklepu. Szuka go policja
Myślenice 4

Ukradł zegarek ze sklepu. Szuka go policja

Z jednego z myślenickich sklepów z elektroniką widoczny na zdjęciu mężczyzna ukradł zegarek Samsung Galaxy Watch o wartości 1200 zł. Szuka go policja Wydział...

Komentarze (1)

Zobacz więcej

Kasina Ski: Promocje na stacji narciarskiej
Region 3

Kasina Ski: Promocje na stacji narciarskiej

W stacji narciarskiej Kasina Ski trwa rewelacyjny sezon narciarski. Wszystkie trasy tego ośrodka są czynne i do Waszej dyspozycji. W najbliższym czasie w ofercie ośrodka pojawią się nowe promocje. Nie przegapcie tych okazji