Myślenice

Przystanku nie zniszczyli wandale. To efekt wypadku

Przystanku nie zniszczyli wandale. To efekt wypadku

Przystanku na Górnym Przedmieściu w Myślenicach nie zdemolowali wandale jak informowali nas mieszkańcy. To wynik wypadku do którego doszło tutaj 23 maja

Na redakcja@miasto-info.pl otrzymaliśmy od was informację o tym, że na Górnym Przedmieściu w sąsiedztwie budynku OSP ktoś zniszczył przystanek. Jak zwracacie uwagę w komentarzach, to wynik wypadku do jakiego doszło w tym miejscu 6 minut po północy, 23 maja.

fot. OSP Górne PrzedmieścieW tym miejscu osobowe seicento wypadł z drogi, a uderzenie było tak mocne, że całkowicie został zniszczony przystanek oraz znajdujące się w jego obrębie znak, ławka i tablica ogłoszeń. Uszkodzeniu uległy również elementy ogrodzenia Przedszkola Samorządowego nr 1. 

Błędnie zatem podaliśmy, że do zniszczeń mogli przyczynić się wandale. Niedawno alarmowaliście o tym, że ktoś w tej samej dzielnicy regularnie demoluje ozdoby przy kapliczce, a porozbijane wazony z kwiatami i oświetlenie lądują w Bysince.

To nie jedyny incydent w tej części miasta. W ubiegłym roku strażacy apelowali do imprezowiczów, aby sprzątali po nocnych "posiadówkach" organizowanych za budynkiem OSP. Imprezowicze nie tylko zostawiali po sobie śmieci, ale również niszczyli budynek.

Wcześniej zwracaliście uwagę na uszkodzone ławki w parku na Zarabiu.

Powiązane tematy

Komentarze (3)

  • 25 maj 2019

    Poważny portal, poważne newsy a redakcji nie chciało się pofatygować i zapytać choćby policji. Nie wandale, a wypadek drogowy opiniotwórczy portalu. Polecam na przyszłość weryfikować donosy przed publikacją, i zainteresować się sprawcą - niebieskim seicento :)

    14 1 Odpowiedz
  • mirek@ 25 maj 2019

    zdarza się najlepszym, dobrze ze szybko i sprawnie sprostowane ! tak czy siak wiata zostaje rozpieprzona

    3 Odpowiedz

Zobacz więcej