Myślenice

Wjechał w latarnie, złamał ją, skasował auto i... zniknął

Wjechał w latarnie, złamał ją, skasował auto i... zniknął

W niedzielę wieczorem jeden z kierowców uderzył w latarnie na ul. Daszyńskiego łamiąc go i rozbijając samochód. Kiedy strażacy pojawili się na miejscu, kierowcy już nie było

Do zgłoszenia zostali rozdysponowali strażacy z JRG Myślenice i OSP Myślenice Zarabie. - Na miejscu stwierdzono samochód osobowy, który uderzył w słup oświetleniowy łamiąc go całkowicie. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem strażaków – wyjaśnia Roman Ajchler, rzecznik prasowy PSP Myślenice.

Strażacy usuwali lampę z drogi, a następnie na miejscu interweniowało Pogotowie Energetyczne, którego pracownicy zabezpieczali zerwane przewody. Do zdarzenia doszło w nocy 2 czerwca. Sprawę bada policja.

Komentarze

 • adzygmunt 7 cze 2019

  Kto ma OBOWIĄZEK naprawienia szkód w infrastrukturze drogi w wyniku kolizji uczestników ruchu drogowego? Znaki drogowe, barierki energochłonne itp.

  3 1 Odpowiedz
 • 7 cze 2019

  ten którego złapią, tzn naprawia własciciel drogi na koszt ubezpieczyciela, a jak ten odmówi (alkohol) to wtedy pozew cywilny i komornik ściąga sprawcy gacie przez głowę....

  4 3 Odpowiedz
 • 8 cze 2019

  Z polisy OC właściciela pojazdu

  1 Odpowiedz
 • 9 cze 2019

  on nie zniknoł xD teleportował się

  2 Odpowiedz

Zobacz więcej