Kultura

Stwórz z nami własne kino

Stwórz z nami własne kino
Wspólnie z organizacją Na Własną Rękę staramy się wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i doprowadzić do powstania Kina Młodych działającego przy Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu


Kino Młodych to roboczy tytuł projektu, który może powstać dla Was i dzięki Waszemu zaangażowaniu. Jednak zanim dojdzie do pierwszego seansu, organizatorzy potrzebują kilku informacji dotyczących przedsięwzięcia. Właśnie dlatego tak ważne jest uzupełnienie ankiety WYPEŁNIJ ANKIETĘ

Na pomysł Kina Młodych wpadli nasi użytkownicy po publikacji wywiadu z Damianem Nalepą z Organizacji NWR w którym zastanawiał się czy młodzi ludzie w Myślenicach skazani są na nudę. W komentarzach oraz w mailach wysyłanych do nas pisaliście, że Kino Muza w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu wyświetla filmy ze sporym opóźnieniem w stosunku do kin krakowskich nie sięgając do ambitniejszych pozycji, a jego oferta wcale nie trafia w Wasze gusta.

Po rozmowach z przedstawicielami MOKiS-u okazało się, że instytucja jest otwarta i chętnie podejmie się organizacji takiego przedsięwzięcia, dlatego wszyscy, którym zależy na tej inicjatywie powinni wypełnić ankietę.

Zarówno tutaj jak i na forum możecie dzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat Kina Młodych

Akcję przeprowadzamy wspólnie z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu, Organizacją Na Własną Rękę (NWR) i Gazetą Myślenicką.

Bilety dofinansują: firma Face2Face, Flesz - sklep sportów extremalnych, Cafe Internet Game Zone i Cukiernia Dziadkowiec

Powiązane tematy

Koniec Ambitnego Kina
Kultura 29

Koniec Ambitnego Kina

Pomysł stworzenia Ambitnego Kina narodził się wśród forumowiczów. Za pomocą portalu miasto-info.pl i pracy włożonej przez organizację Na Własną Rękę w listopadzie udało się doprowadzić do pierwszego seansu. Po 4 miesiącach inicjatywa upadła

Premierowy seans "Ambitnego Kina"
Kultura 30

Premierowy seans "Ambitnego Kina"

Udało się! Wspólnie z organizacją Na Własną Rękę, dzięki Waszym głosom i wsparciu sponsorów razem udało nam się doprowadzić do premierowego seansu w ramach „Ambitnego Kina” działającego przy MOKiS

Komentarze (21)

 • Łukasz Dragosz 9 lis 2009

  może jestem po prostu przerwrażliwiony :)

  Odpowiedz
 • Mariusz Drzyzga 8 lis 2009

  drażu...czyż niei o opinie na forum chodzi? opinie potencjalnych odbiorców tegoż kina i to co chcieli by w nim widziec... jak nareazie propozycji mało a chcialbym widziec ich wiecej, tak by było z czego wybierac

  Odpowiedz
 • Łukasz Dragosz 7 lis 2009

  hmmm KenetsOn ładnie się mówi kruca zeks i daje pomysły, świetnie tylko że nie wiesz wszystkiego i być może np. repertuar jest ograniczony chyba że ktoś da ileś tysięcy złotych, masz tyle? Sponsorzy sypnęli w sumie niecałe 1000zł co w sumie i tak nie jest mało i pierwszy seans ma być chyba za friko nie Damian?

  PS. Mnie osobiście wkurza kiedy kochani myśleniczanie tak lubią wytykiwać błędy inicjatywą które specjalnie dla nich są robione.

  PS2. Obawiam się też że kino nie wypali przez dzień tygodnia w którym jest robione. Powinno chyba być jednak w piątki bo a) nie ma studentów mieszkających w Krakowie i wraz z uczniami mają w piątek zajęcia a wszyscy inni pracę.

  Odpowiedz
 • Marcin 29 paź 2009

  Wszystko pięknie ładnie, sam pomysł kina "ambitnego" bardzo dobry oczywiscie, jednak odnosnie repertuaru mam kilka propozycji dla organizatorów. Po pierwsze, moim skromnym zdaniem, nie ma potrzeby od razu zaczynac z "grubej rury" tzn. z filmów ikon, filmów zachodnich, które z racji swojej wartości i zakwalifikowania ich do kina "ambitnego" są zdecydowanej większosci ludzi znane. Proponuję usystematyzować i przemyśleć wyswietlany materiał, zastanowic sie i uporządkowac repertuar pod wzgledem tematyki poruszanych problemów, kategorii,krajów itd. itp. Niech napiecie bedzie budowane odwrotnie proporcjonalnie do filmów Hitchcock'a, zostawmy sobie te najwieksze perełki na sam koniec.
  Moja propozycja na otwierające seanse jest także życzeniem i prośbą:) Zacznijmy może od kina polskiego, proponuje "Wniebowziętych" Andrzeja Kondriatuka tudzież klasykę "Rejs" Marka Piwowskiego, znakomite komedie-obyczajowe z ponadczasowymi i uniwersalnymi prawdami.
  Podsumowując, cieszę sie bardzo, że pojawia sie alternatywa do obecnego repertuaru MOKI-su i mam nadzieję, żę nasze kino będzie interesująca opcją spedzenia wolnego czasu,a nie odwiecznym pytaniem zagubionych par do kina czy na film?:))
  P.S. Zapomniałem dodać, że chętnie bym także zobaczył wszystko Emira Kusturicy ale w szczególnosci "Czarny kot, biały kot" tego samego reżysera, nie widziałem lepszej komedii:))

  Odpowiedz
 • Łukasz Dragosz 29 paź 2009

  Yoginka spokojnie, pozytywnych inicjatyw się nie krytykuje za ostro, lepiej dać propozycję na następny seans co?

  Co do Pieśni Patriotycznej - każdy kij ma dwa końce może jest coś o czym nie wiesz odnośnie tej odmowy? Ja tam nic a nic nie wiem o tym ale faktem jest że MOKiS zadbał kilka razy u nas żeby dzieciaki miały frajdę z malowania różnych ciekawostek :)

  Odpowiedz

Zobacz więcej