Pcim

Pobili mężczyznę pod sklepem. Policja nie traci czasu, sprawa jest w toku

Pobili mężczyznę pod sklepem. Policja nie traci czasu, sprawa jest w toku

W okolicy sklepu w Pcimiu-Suchej został pobity 59-letni mężczyzna. Jeden z napastników usłyszał już zarzuty. Trwają przesłuchania kolejnych

Jak alarmujecie na redakcja@miasto-info.pl w sobotę 15 czerwca, pomiędzy godz. 11 a 12 w miejscowości Pcim-Sucha w okolicy sklepu miało dojść do pobicia 59-letniego mężczyzny. 

Jak się okazuje sprawa jest w toku. - Jeden z mężczyzn usłyszał już zarzuty. Zastosowano wobec niego środki zapobiegawcze w postaci  dozoru, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym oraz poręczenie majątkowe - informuje Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Jak wyjaśnia; policji znane są również dane pozostałych osób, które były w tym czasie na miejscu. Część z nich została już przesłuchana. Trwają ustalenia w jakim charakterze uczestniczyli w zdarzeniu. 

Powiązane tematy

Komentarze

 • Sabina Flazik 21 cze 2019

  To nie stalo sie miedzy godzina 23 a 24 tylko 11 a 12 w południe

  32 6 Odpowiedz
 • 21 cze 2019

  Mężczyzna został bardzo brutalnie skatowany!!! Osoba która to zrobiła lub kilka osób prawdopodobnie stanowią ogromne zagrożenie. Zdarzenie miało miejsce w biały dzień w miejscu gdzie znajdują się sklepy ,domy... Z nie oficjalnych źródeł wynika że zdarzenie widzieli znajomi Skatowanego,i nikt nie udzielił mu pomocy,nikt nie zadzwonił na policję. Miejmy nadzieję że Policja zajmie się sprawą w sposób rzetelny. Chcielibyśmy czuć się bezpiecznie w swojej okolicy... Może kogoś kto widział to zdarzenie ruszy sumienie.Jak wiadomo życie kołem się toczy, dziś ty jesteś obojętny,jutro ta obojętność dopadnie Ciebie...

  69 5 Odpowiedz
  • 22 cze 2019

   Zgadzam się z przedmówcą ,że jak długo Ci sprawcy pozostaną na wolności zagrożenie dla innych mieszkańców jest DUŻE!!!! Przypomnę tylko że 17i18 lipca u nas w Pcimiu jest ŚWIĘTO KLISZCZACKIE będzie wiele gości i tut. mieszkańców. Pytam co będzie jak sytuacja się powtórzy i skatują do nieprzytomności kolejne osoby.

   25 4 Odpowiedz
 • Bezimienny Beznazwiskowy 21 cze 2019

  Pcim sucha to stan umysłu, a do baru nikt obcy nie wejdzie bo zaraz szukają zaczepki, stali bywalcy..

  38 9 Odpowiedz
 • 21 cze 2019

  To nie było zwykłe pobicie! to było katowanie z zamiarem pozbawienia życia. Poszkodowany obecnie przebywa w szpitalu w bardzo poważnym stanie. Istnieje nawet zagrożenie życia,lekarze robią co mogą

  44 3 Odpowiedz
 • 21 cze 2019

  Co to się porobiło z ludźmi że ktoś bije na ulicy starszego człowieka a grupa ludzi stoji z boku i nie reaguje. A w niedzielę pewnie jakby nigdy nic wszyscy poszli wzorowo do kościoła.

  55 5 Odpowiedz
 • 22 cze 2019

  W biały dzień doszło do takiego koszmaru! Nawet na ulice nie można bezpiecznie wyjść bo grupka ludzi zaraz Cię skopią i przyduszą za głupie 30zł! Mam nadzieje, że policja rzetelnie wykona swoją pracę a Ci, którzy to widzieli i nie reagowali też dostaną zasłużoną karę. Nie żal mi wcale tych zwyrodnialców!

  32 4 Odpowiedz
 • Bezimienny Beznazwiskowy 22 cze 2019

  nie ma co się bać , w centrum już takie kozaki nie są jak u siebie.

  23 Odpowiedz
 • 22 cze 2019

  Musi mu się należało. Niewinnego by nie pobili

  7 62 Odpowiedz
  • 22 cze 2019

   Człowieku zastanów się że nie jesteś anonimowy Twoje IP lokalizacji już może być w każdej chwili sprawdzone przez Policję.

   35 8 Odpowiedz
  • 23 cze 2019

   Człowieku! Czy mu się należało czy nie, to nie powinno do czegoś takiego dojść, żeby człowieka starszego pobić i skopać?? Sorry, ale to już jest za dużo i moim zdaniem Ci, którzy to zrobili i widzieli dla mnie są skończonymi debilami i ostatnimi DZIADAMI jakich mało!!

   23 2 Odpowiedz
 • 23 cze 2019

  Porażka co tam się dzieje.. bardzo się cieszę że już tam nie mieszkam.. odcięcie się od tego falszywego środowiska jest najlepszym wyjściem..
  Większość młodych tylko pije, i myśli że są fajni.. ludzie ogarnijcie się, bo aż wstyd się przyznać skąd pochodzą..

  24 8 Odpowiedz
 • 24 cze 2019

  Ciekawe gdzie była policja wcześniej. Nikomu nie przeszkadzało, że codziennie po sklepem stoją i piją. Do sklepu nie dało się wejść bo były wiecznie zaczepki. To było do przewidzenia, że wcześniej czy później coś się tam może złego wydarzyć. Nie powinno być społecznego przyzwolenia na picie alkoholu pod sklepem.!!!

  18 2 Odpowiedz
 • 24 cze 2019

  No cóż, nie wszyscy z Pcimia są Danielami Obajtkami.

  12 8 Odpowiedz
 • 24 cze 2019

  A czy ktoś zastanowił się kiedyś jak ci „panowie” wracają później do domu ??
  Strach chodzić po ulicy...

  15 3 Odpowiedz

Zobacz więcej