Miasto

Będzie stacja na terenie dworca PKS

Będzie stacja na terenie dworca PKS
Radni miejscy wydali zgodę na budowę stacji paliw przy dworcu PKS w Myślenicach

Za wydaniem pozwolenia było siedmiu radnych, dwóch było przeciwko, a ośmiu wstrzymało się od głosu. Radnym zależało na gwarancji, że nie powstanie wcześniej niż sam obiekt dworca. Jednak wnioskodawcą o budowę stacji jest PKS Myślenice, a nie Marek Koźmiński, który ma zamiar wybudować dworzec.

Udziały w PKS Myślenice w 2007 roku Gmina Myślenice sprzedała MPK Łódź. Nowy właściciel obiecywał wybudowanie dworca, czego nie udało się mu dokonać przez dwa lata. W ostateczności sprzedał należący do niego teren prywatnemu inwestorowi – Markowi Koźmińskiemu.

W lutym 2010 na konferencji prasowej dotyczącej planów budowy dworca Marek Koźmiński zapowiadał, że prace nad budynkiem ruszą w marcu 2010.

Powiązane tematy

ALARMUJECIE: Wzrastają ceny za przejazd busem
Miasto 88

ALARMUJECIE: Wzrastają ceny za przejazd busem

Po nowym roku prywatni przewoźnicy podnieśli ceny za przejazd na większości linii - alarmujecie w jednym z tematów na forum. To kolejna podwyżka w przeciągu ostatnich miesięcy

Komentarze (10)

Zobacz więcej

Da Grasso otwiera restaurację w Myślenicach
Myślenice 0

Da Grasso otwiera restaurację w Myślenicach

Największa franczyzowa sieć pizzerii w kraju ogłosiła kolejną inwestycję. Już od 20 września do grona miejscowości z ofertą Da Grasso dołączą Myślenice. Resta...