Okolice

Kierowca busa linii Kraków-Myślenice otrzymał 23 punkty

Kierowca busa linii Kraków-Myślenice otrzymał 23 punkty

Kierowca busa kursującego na linii Kraków-Myślenice przekroczył prędkość o 33 km, wyprzedzał na pasach i przejechał skrzyżowanie na czerwonym świetle – jego jazda został nagrana na wideorejestratorze

Jak podaje portal polskalokalna.pl: kierowca został zatrzymany wieczorem w czwartek, 5 listopada. Za swoją jazdę otrzymał 23 punkty karne i mandat w wysokości 1000 zł. Zachowanie kierowcy zostało zarejestrowane na wideorejestratorze. Jak podaje polskalokalna.pl zatrzymany tłumaczył swoje zachowanie tym, że stracił dużo czasu w korkach i chciał go nadrobić.


Nasi Użytkownicy temat busów kursujących z Myślenic podjęli w marcu 2010 roku. Zapraszamy do dyskusji na forum, gdzie wymieniacie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat.

Powiązane tematy

Komentarze (43)

 • Brak zdjęcia
  25 lut 2011

  Ja to mam zastrzeżenia co do Młodego ''S''. Z tym kierowcą nie jeżdżę od 2 lat, jeździłam wcześniej ale on w Myślenicach lub w Krakowie nie był nigdy w 1h w sobotę lub w niedzielę, jedzie do mostu Grunwaldzkiego 25 minut więcej stoi niż jedzie tłumaczy ''Jest rozkład'', gdy chciałam zobaczyć czas na przystanku stwierdził że nie ma bo nie ma obowiązku.
  z Myślenic do Podlesia jedzie 20 minut z busów - do estakady jedzie 5 minut, prędkość około 20 km/h .

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  24 lut 2011

  Kierowca który jest opisywany to kierowca z firmy *** koledzy nazywają go *** Po Krakowie jedzie 30/40 km/h robi przerwy na przystankach i dzwoni pyta o konkurencje a od Borku Fałęckiego przekracza szybkość jadąc 100/130km/h Światła czerwone też nie są przeszkodą dla tego kierowcy.Jadąc z nim ktoś zwrócił uwagę że jedzie za szybko i żeby jechał ostrożniej. Odpowiedz kierowcy była taka:Jestem pewniak umiem jeździć i jestem zawodowcem.Ten kierowca jeździ zawsze w czapce i bezrękawniku.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  16 lis 2010

  nie narzekajcie na BUSIARZY to ONI zdecydowali o rozpadzie PKS.To są ci PANOWIE to Oni pracowali w PKS na swoją przyszłość prywatnej inicjatywy.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  12 lis 2010

  Jazda przeładowanymi busami na trasie Myślenice Kraków to normalność. Tak jak normalne jest to że część mężczyzn poprostu leży na innych osobach jak zboczeńcy,bo tak jest ciasno.

  Odpowiedz
 • 10 lis 2010

  Szybko jechał za to powoli będą ich nieść prawda jest okrutna czasami!

  Odpowiedz

Zobacz więcej