Myślenice

Kiedy zobaczył film, na którym niszczy szlaban, sam zgłosił się na policję

Kiedy zobaczył film, na którym niszczy szlaban, sam zgłosił się na policję

Wczoraj Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach opublikowała nagranie, na którym widać, jak młody mężczyzna niszczy szlaban przy ul. Mickiewicza. Kiedy sprawca zobaczył film, sam zgłosił się na policję

Film zamieszczony przez policję na facebooku szybko obiegł również lokalne media, a jego odsłony rosły w imponującym tempie. Na filmie widać było jak dwóch mężczyzn wczesnym rankiem (5:46) w poniedziałek, 29 lipca, przechodzi obok szlabanu przy ul. Mickiewicza. W pewnym momencie jeden z nich postanawia go wykrzywić. Właściciel ocenił szkodę na 3000 zł i wraz z nagraniem zgłosił sprawę na policję. Sprawca sam zgłosił się na komendę.

- Bez wątpienia poczucie braku anonimowości miało duży wpływ na to, że ten sam przyszedł do komendy. Teraz odpowie za swoje zachowanie. Za uszkodzenie cudzego mienia grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. Dodatkowo mężczyzna naprawi wyrządzoną szkodę – informuje Dawid Wietrzyk, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Powiązane tematy

Komentarze

  • 21 sie 2019

    Niech pomyślę... Ile mógłby się nawyginać i rwać żelastwa za 3tyś w takim na przykład Cross-Spot'cie? ;) Dziwi mnie brak logiki u młodzieży.

    4 Odpowiedz
  • 25 sie 2019

    Upublicznić jego "mordę" wstyd będzie lepszą karą niż te 3 tys. złotych. Następnym razem pomyśli zanim zrobi coś głupiego ... ktoś musiał w końcu ciężko pracować by ten szlaban tam postawić.

    1 Odpowiedz

Zobacz więcej