Głogoczów

Ukradła telefon ze stacji. Policja szuka pomocy u internautów

Ukradła telefon ze stacji. Policja szuka pomocy u internautów

Myślenicka policja prowadzi postępowanie karne w związku z kradzieżą telefonu komórkowego Samsung Galaxy i zwraca się z prośbą do internautów o pomoc w ustaleniu danych osoby z nagrania

Jak podaje myślenicka policja, do zdarzenia doszło na stacji paliw Orlen w Głogoczowie, przed północą, w dniu 11 sierpnia 2019 r. Podczas wykonywanych przez funkcjonariuszy czynności, uzyskano zapis monitoringu z pomieszczenia, w którym doszło do przestępstwa.

Policja na swojej stronie opublikowała screen z wizerunkiem kobiety, która zabrała z lady pozostawiony tam przez poszkodowaną aparat telefoniczny.

- Zwracamy się z prośbą do internautów o pomoc w ustaleniu danych tej osoby. Wszelkie informacje na ten temat prosimy kierować do policjantki prowadzącej postępowanie pod nr tel. (12) 372-92-26, na stanowisko kierowania KPP w Myślenicach, tel. (12) 372-92-00 lub pod adres mailowy komendant@myslenice.policja.gov.pl - apelują funkcjonariusze.

To nie pierwszy raz, gdy policja prosi o pomoc internautów. W kilku wcześniejszych przypadkach, po opublikowaniu materiałów zgromadzonych przez policję, na których był widoczny wizerunek poszukiwanej osoby, te same zgłaszały się na komendę.

Powiązane tematy

Komentarze (7)

 • 30 wrz 2019

  Wydrukowałaybm zdjęcie i na każdym słupie powiesiła.

  10 Odpowiedz
 • 30 wrz 2019

  11 sierpnia ukradła a dziś mamy prawie październik. Nasza policja ma zapłon jak "esiok" mojego wujka

  15 Odpowiedz
 • 30 wrz 2019

  Zdjęcie zrobione ziemniakiem. Proszę zwrócić uwagę na to że prawie można czytać etykiety na towarze a twarz podejrzanej przymazany. Naprawdę nie ma lepszego zdjęcia?

  10 2 Odpowiedz
  • mirek@ 1 paź 2019

   mozliwe ze dlatego ze towary leza a pani jest w ruchu - ale zeby to pojac trzeba miec jakiekolwiek pojecie o robieniu zdjec ;)

   6 4 Odpowiedz
   • 1 paź 2019

    Znów wpis bez zastanowienia - "Zdjęcie" powyżej to stop klatka z kamery monitoringowej sklepu. Skoro nie można uzyskać pojedynczego zdjęcia (stop klatki) doskonałej jakości - zamieszcza się gif'a lub krótkie wideo.
    I nie trzeba mieć "pojęcia" tylko znać się na swojej "robocie". Pozdrawiam.

    5 6 Odpowiedz
 • Raphaell 2 paź 2019

  No proszę .....prowadzone jest postępowanie karne w zw z kradzieżą tel marki Samsung ....przeciwko...komu zatem?:)...Komuś zarzuty przedstawiono czy ....liczy się statystyka?:D

  1 Odpowiedz
 • 8 paź 2019

  zapewne ma teraz no no limiit i jezd w ti mobajl

  1 1 Odpowiedz

Zobacz więcej

Ekomaniacy w gminie Sułkowice
Sułkowice 0

Ekomaniacy w gminie Sułkowice

W 2023 roku na terenie Gminy Sułkowice realizowany był projekt pn. „Ekomaniacy w Gminie Sułkowice”, dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środo...