Miasto

Myślenice: Potrącona na skrzyżowaniu kobieta trafiła do szpitala

Myślenice: Potrącona na skrzyżowaniu kobieta trafiła do szpitala

Na skrzyżowaniu ul. Słowackiego i Piłsudskiego kierowca samochodu ciężarowego potrącił 76 letnią kobietę

fot. KPP Myślenice

Do zdarzenia doszło 21 marca około godz. 9. Jak wstępnie ustalili policjanci przed oznakowanym przejściem dla pieszych zatrzymał się kierowca ciężarowego mercedesa. - Po przepuszczeniu pieszych ruszył i najprawdopodobniej bokiem pojazdu zahaczył kobietę – tłumaczy Szymon Sala, rzecznik prasowy myślenickiej policji.

Kobieta doznała poważnych obrażeń ręki, a następnie trafiła na blok operacyjny myślenickiego szpitala. Kierowcę, który nie zauważył zdarzenia zatrzymali świadkowie. Był trzeźwy. Policjanci badają okoliczności i przyczyny wypadku.

Komentarze (4)

 • Brak zdjęcia
  25 mar 2011

  kiedys bylem swiadkiem jak busiarz potracil na chodniku kobiete zamykajacymi sie drzwiami. jak mu o tym powiedzialem to mi kazal wysiasc z busa :(

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  25 mar 2011

  Boże ludzie kto to redaguje błędy błędy i jeszcze raz błędy. Szkoda że nikt się nie podpisał. W sumie się nie dziwię. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  26 mar 2011

  Lezą te baby, nie rozglądają się i tak się to potem kończy... Zawsze jak jadę pod Carrefourem to żółwim tempem bo baba zobaczy busa i leci... Nie rozglądnie się, nie pomyśli, tylko widzi busa i nic więcej. W Krakowie to bym zginęła przy takim ruchu...

  Odpowiedz
 • Brak zdjęcia
  27 mar 2011

  Static żal mi cie wiesz kobieta już nie ma 18 lat tylko 76 wiec biegnąc chyba raczej nie bedzie... Ciekawe jak to bys ty był na jej miejscu inaczej byś mówił mając 76 lat!!!

  Odpowiedz

Zobacz więcej